امتیاز موضوع:
  • 75 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
:: مهم::مشاور معماری برای سایت ایران شهرساز-خیلی مهم
دوستان رتبه ی برتر گرایش معماری خواهشا منابع اصلی که مطالعه کردن نحوه ی مطالعشون نحوهی برنامه ریزیشون و هر چیزی که میتونه کمک کنه رو اعلام کنن ممنون. مخصوصا کارنامه اسکیسشون و مراحلی که واسه اسکیس داشتن...کتاب و منابع...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: :: مهم::مشاور معماری برای سایت ایران شهرساز-خیلی مهم - توسط mohsen_arc - ۱۳۹۰-۸-۱۱، ۰۴:۵۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,504 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,081 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,789 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,370 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,667 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,097 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,525 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
      مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز m.fallahdoust 35 8,464 ۱۳۹۴-۵-۸، ۱۲:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: shermi
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,303 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,563 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان