امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.28
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل
طبق تحقیق و ارزیابی انجام شده توسط سازمان ملل متحد شهر تبریز به عنوان بهترین شهر برای زندگی در ایران شناخته شده است و شهرهای تهران و اصفهان و شیراز و قم و ارومیه و مشهد به ترتیب در رتبه های بعدی و با فاصله زیاد از تبریز قرار گرفته اند . معیار های در نظر گرفته شده برای ارزیابی شهرهای ایران در این رتبه بندی عبارتند از:
1. ساختمانهای مدرن و زیبای فراوان 2. خطوط هواپیمایی پیشرفته 3. طبیعت زیبا و بکر 4. غذا های لذیذ 5. مساجد زیبا 6. ابنیه های تاریخی و...
منبع : صدای میانه
http://www.rankopedia.com/Best-City-in-Iran/Step1/16657/.htm
منم به نوبه خودم به تمام تبریزیها تبریک عرض میکنم از جمله همکارانم در شهرداری تبریز

mall">
انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل
طبق تحقیق و ارزیابی انجام شده توسط سازمان ملل متحد شهر تبریز به عنوان بهترین شهر برای زندگی در ایران شناخته شده است و شهرهای تهران و اصفهان و شیراز و قم و ارومیه و مشهد به ترتیب در رتبه های بعدی و با فاصله زیاد از تبریز قرار گرفته اند . معیار های در نظر گرفته شده برای ارزیابی شهرهای ایران در این رتبه بندی عبارتند از:
1. ساختمانهای مدرن و زیبای فراوان 2. خطوط هواپیمایی پیشرفته 3. طبیعت زیبا و بکر 4. غذا های لذیذ 5. مساجد زیبا 6. ابنیه های تاریخی و...
منبع: صدای میانه این هم منبع خارجی
http://www.rankopedia.com/Best-City-in-Iran/Step1/16657/.htm
منم به نوبه خودم به تمام تبریزیها تبریک عرض میکنم از جمله همکارانم در شهرداری تبریز و آرزو میکنم با کمک دوستان شهرساز همه شهرامون را به این حد برسونیم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، baradaran ، FaTyJo0oN ، Shahrsazan Modern ، sharmin ، godonly. ، ایلیا ، farza ، arvik

پیام‌های داخل این موضوع
انتخاب شهر تبریز بعنوان بهترین شهر از سوی سازمان ملل - توسط پریوش2 - ۱۳۹۱-۵-۱، ۱۲:۱۰ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حرکت به سوی یک زندگی سبز sara515 1 1,219 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  9 مرداد 94: زلزله شهر کرمان را لرزاند alireza 1 1,587 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  گزارشهای علمی درباره ی ابر شهر تهران haniye_s 0 1,216 ۱۳۹۲-۱۰-۱۶، ۱۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haniye_s
  نمایشگاه گروهی عکس بازار تبریز haniye_s 0 1,007 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۷ صبح
  نمایشگاه گروهی عکس از آثار عکاسان معمار معاصر ایران haniye_s 0 1,243 ۱۳۹۲-۱۰-۱۵، ۱۲:۰۴ صبح
  گزارش نحوه ی انتخاب آثار برتر مسابقه يونسكو haniye_s 0 1,049 ۱۳۹۲-۱۰-۱۴، ۱۱:۵۸ عصر
  تقدیر از پدر معماری نوین ایران haniye_s 0 1,043 ۱۳۹۲-۹-۲۰، ۱۰:۳۹ عصر
  پذیرش پولی دانشگاه علم صنعت در مقطع دکترا از 20 مرداده ماه 92 s1s2s3 2 2,152 ۱۳۹۲-۵-۱۰، ۰۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  گران ترین شهر جهان کجاست؟ Ƒanos 0 1,213 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos
  کارگاه تخصصی « استفاده مجدد از فضاهای تاریخی فرهنگی » Ƒanos 0 1,022 ۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۴۵ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان