امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟
[/quote]
سلام
سوال اول رو که من فقط یک عنوان و نما رو کشیدم و حرکت خاص راندو و استثنایی هم انجام ندادم....پرسپکتیوهم نزدم...نوشتاری هم هیچی نذاشتم
سوال دوم هم طراحی یک المان با توجه به اسم میدان و ارزش های انقلاب بود...که بلند بود که قابل دیدن باشه از فاصله ی دور و خواناهم باشه
سوال سوم رو هم با چیدن بلوک ها عرصه بندی کردم....درونش پیاده و اطراف سواره ....توجه به اینکه قسمت ساخت خونه ها مشرف به مرکز محله باشه و....
سوال چهارم هم که فقط طراحی ورودی رو میخاست...من به شخصه به طراحی ساحل توجه نکردم
البته شاید تو تحلیل هام فقط بصورت نوشتاری آوردم
طراحی یک ورودی با الهام از فرم پل دارای هویت و ارزش و دید به آن
من به شخصه هیچ کار خارق العاده ای نکردم و شاید شیت هام بنظر خیلی ها اصلا قشنگ نیاد
[/quote]
واقعا ممنون از پاسخت ...ممنون ... به نظر جوابای منم همین بوده
فقط سوال اول من پرسپکتیو دید ناظر زدم المان دقیقا خیلی مرتفع وبا توجه به مفاهیم انقلاب از این چیزا اخه المان زیاد کار کرده بودم واسه سوال سوم دقیقا واسه مرکز محله وحتی مسیر و پیاده سواره (به نظر خودم این سوال عالی حل کرده بودم..بیخیال) جالب اینه منم سوال اخر تمرکز رو ورودی گذاشتم قبلا خیلی ورودی کار کرده بودم هم ورودی هم ساحل تمام نکات پاکزاد هم که البته رعایت کردم ساحل هم طراحی کردم اما ورودی خیلی بهتر کامل
ای بابا ...
بازم ممنون امیدوارم موفق باشید همیشه

(۱۳۹۱-۷-۱۳، ۱۰:۴۴ صبح)hnp نوشته است: سوال اولو من هم نما کشیدم و هم پرسپکتیو...چون نوشته بود نما از دید ناظر...نما که از دید ناظر نمیشه
سوال واحد همسایگیو عین saminta جواب دادم... پرشپکتیو نداشتم
المانم...طراحی کردم.... یه المان شفاف اوج گیرنده به سمت بالا
وروذی شهرم...هم پلان گذاشتم هم پرسپکتیو.... وردیم مثل پل سی و سه پل بود. فضاهای جانبیش مسجد، سرویس بهداشتی،پارکینگ، فضای استراحت خانواده ها... ساحلو طراحی نکردم...ولی اطراف ساحلو پله پله کردم برای نشستن..پرسپکتیو پله باحال شده بود، رودخونم معلوم بود...حس فضارو داشت.
سوال سوم من از مرکز محله پرسپکتیو گذاشتم ..
سوال چهارم من البته مثل شما تفکیک عملکردی نکردم چون معماری میشد فقط پارکینگ بخش خدماتی درواقع تو پرسپکتیو که زدم رو در دیوار نوشتم رستوران نماز خونه مغازه اغذیه فروشی از این چیزا حیاطم گذاشته بودم با دید به ساحل و نکات اقلیمی اینا که دیگه..
شاید کلا شیتم رفته بود تو گونی شاید...
مرسیییییی موفق باشد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Gizmo

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: میانگین درصد طراحی شهری 1391 حدود 20-25==>25 یعنی ارتقا>>شما چند درصد زدید؟ - توسط mery - ۱۳۹۱-۷-۱۵، ۰۳:۳۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,128 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,325 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,361 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,312 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,194 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,548 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,739 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,621 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,650 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,601 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان