امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392
1 سلام دوست من

چون معماری (با کد رشته 1352) جز رشته های شناور نیست پس نمی شه به عنوان رشته شناور انتخابش کنید.

اگر مایلید هر دو رشته رو امتحان بدین معماری رو رشته اصلی و طراحی رو رشته شناور انتخاب کنید.113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سوال در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 1392 - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۸-۱۳، ۰۲:۳۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,303 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,016 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,175 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,551 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,458 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,058 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,355 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,869 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  اعزام تیم ویژه برای برگزاری کنکور ارشد در استانهای برف‌گیر hamid_shahrsaz 0 799 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۹:۳۱ صبح
  من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری میخوندم. امسال(93) تو آزمون کارشناسی ارشد، رشت alireza 3 1,798 ۱۳۹۲-۱۱-۱۴، ۱۰:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ruhullaershadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان