امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان [split] نقشه کد میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش
(۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۱:۳۲ صبح)نفیس معمار نوشته است:
(۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۲۳ عصر)yaser seraj نوشته است:
(۱۳۹۱-۹-۲، ۱۲:۰۶ عصر)mahdiyeh نوشته است: سلام و خسته نباشید
من به نقشه کد شهر اصفهان مخصوصا میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش نیاز فوری دارم
توی سایت نبود ایا امکانش هست کمکم کنید؟
سلام دوست عزیز
من یه نقشه کد از میدان نقش جهان به همراه مقداری از کاربری های اطرافش براتون در پیوست قرار دادم این نقشه توسط دوست خوبمون مهندس farza قبلا در سایت گذاشته شده بود
امیدوارم به دردتون بخوره1111
سلام من فرصت کمی دارم واسه دریافت این نقشه و متاسفانه وقتی دانلود میکنم یه فایل کد خالی بم میرسه اگه ممکنه راهنمایی کنید

سلام
برای دانلود آن باید در سایت فعالیت کنید یا به صورت آنی عضو ویژه شوید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: [split] نقشه کد میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش - توسط alireza - ۱۳۹۱-۱۰-۱۵، ۰۸:۴۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 51,046 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,835 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 10,136 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: mehrandavarpanah
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,792 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,338 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
  غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,208 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,187 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,308 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atings
  فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,459 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان