امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال تخصصی
سلام به همه دوستان.ببخشید یک سوال داشتم؟آیا در کمیسیون ماده 5 قانونی هست که فضای پله و آسانسور از فضای مفید که 60 درصد است و برای احداث بنا قرار داده شده جدا شود و به زیربنا اضافه شود...

البته ساختمان مذکور مورد نظر برای طراحی با کاربری اداری و یک بار برای افزایش زیر بنا به کمیسیون ماده 5 رفته و 70 درصد زیر بنا گرفته ولی به علت حل مشکل پارکینگ به دنبال راهکار میگردم.و این راه را مطرح کردند.مساحت زمین 225متر مربع عرض 11/7میباشد.دوبر شرقی به خیابان 20 متری و جنوبی به خیابان 15 متری.لطف کنید ایده بدهید ....و راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
سوال تخصصی - توسط tahura1580 - ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۱۰:۲۳ صبح
RE: سوال تخصصی - توسط پریوش - ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۷:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 892 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,113 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,273 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  درخواست رایگان سوال درباره تاثیر تفکر رئالیستی atelieahjam 5 2,394 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۰۱:۱۵ صبح
آخرین ارسال: maspory
  درخواست رایگان من یه سوال دارم دوره های مختلف مورفولوژیک یعنی چه دوره هایی؟! alireza 2 1,565 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح
  د رخواست سوال ازمون نظام خرداد 93 atria 1 1,455 ۱۳۹۳-۷-۲۳، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,581 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  شما کار با ahp وار هستید/؟یه سوال برام پیش اومده شاید شما بتونید جواب بدید alireza 5 2,698 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۱۱:۴۴ عصر
آخرین ارسال: pedram_urbanist
  سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,636 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: dementor
  کمک کنید:سوال از GIS s1s2s3 0 1,096 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان