امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند
با سلام

از دانشجویان کارشناسی ارشد در هر گرایشی، که تونسته ن با استفاده از امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنن تقاضا میکنیم که شرایط و گرایش و دانشگاهی رو که پذیرفته شدن برامون بگن تا دانشجوهای ممتاز بتونن نسبت به حقوقشون آشنا بشن

پیشاپیش ممنون
آخرین ارسال های من :

• - شهر سازمان ذهنی ما از آشفتگی ست -
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند - توسط 13-12 - ۱۳۹۱-۱۰-۲۵، ۱۰:۵۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت alireza 1 1,392 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,800 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  من در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی معماری هستم alireza 0 898 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,580 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  ثبت نام مرحله دوم کنکور ارشد nazi2189 5 2,878 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,041 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  درخواست راهنمایی از دانشجویان ارشد و دکتری شهرسازی imanataei 7 2,860 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,634 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: dementor
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,940 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,689 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان