امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند
(۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۱۰ عصر)Maryam M نوشته است: آخه واسه خارج از کشور نیستش که بخواید با مقاله و ... اقدام کنید که، واسه داخل و بدون کنکور، اولین شرطش جزء 10% اول بودن ه، شما باید گواهی رتبه برتری رو برای ثبت نام چه با مصاحبه و چه بی مصاحبه ارائه بدید

در ضمن شما تازه 4ترم تموم کردید،الان که طرح های 6واحدی اومدن خیلی خیلی می تونن جابجا کنن و شما خیلی راحت می تونید خودتونو بالا بکشید

نه اصلا به نسبت مصاحبه بد نیست، من اول مصاحبه رو خیلی مفید می دونستم چون ماشالا دوستان در تقلب استادن ولی بعد متوجه شدم این روش به نفع خیلیاس، چون می دونید دیگه اینجا ایران ه و علاقه و سلیقه خیـــــــــلی در انتخاب دخیل ه ولی سنجش دیگه بر حسب نمره این کار رو انجام می ده
نمی دونم والا اینو استادمون خیلی روش تاکید داشتن حالا شاید می خواستن این طوری تشویق شم برم سراغ کارای علمی (منم که کلا عاشق علم... فقط باید با این حرفا تشویق شم 4) ... راستش من کلا تو نمره گرفتن زیاد مهارت ندارم همینشم به خاطر طرح های 5 واحدی و بقیه ی واحدای عملی بوده و گرنه دبیرستان معدلم 14-15 می شد:blush: ... خوب شد زودتر فهمیدم که زیاد به این مسئله امیدوار نباشم واسه کنکور جدی بخونم ... ممنون بابت اطلاعات مفید :heart:
در مورد مصاحبه هم موافقم اول شکل ایده آلشو تصور کرده بودم می گفتم بده که مصاحبه نباشه بعدا که یه کم به مدل ایرانیش فکر کردم دیدم همون نمره بهتره 3

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند - توسط CJ-07 - ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت alireza 1 1,419 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۶ صبح
    آخرین ارسال: Fatemeh artimis
      از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,807 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      من در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی معماری هستم alireza 0 905 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,585 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: صبااا
      ثبت نام مرحله دوم کنکور ارشد nazi2189 5 2,896 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: ehsan7550
      یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,042 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: @uror@
      درخواست راهنمایی از دانشجویان ارشد و دکتری شهرسازی imanataei 7 2,907 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۵:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: Urbanist
      سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,663 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: dementor
    Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,950 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: serafina
      دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,723 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: امير سويزي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان