امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارتا اومد. 5 شنبه 8 صبح آزمون ارشد برنامه ریزی شهری
سلام . بچه ها اگه کارتتون عکس نداره . باز دوباره سعی کنین تندی پا نشین برین سنجشا... اخه منم می خواستم برم
دیروز هرکار کردم کارتمو بدون عکس نشون میداد ولی بالاخره الان تونستم یه کارت درست و حسابی بگیرم.
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: کارتا اومد. 5 شنبه 8 صبح آزمون ارشد برنامه ریزی شهری - توسط نعیمه حیدری - ۱۳۹۱-۱۱-۱۶، ۰۳:۳۶ صبح

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کاهش ظرفیت پذیرش دانشجوی ارشد و دکتری در دانشگاه علامه mina91 0 1,438 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      داوطلبان کنکور ارشد 93 کارت جدید می گیرند mina91 0 1,263 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: mina91
      آزمون ارشد یک هفته به تعویق افتاد Saeedm 1 1,608 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,628 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      کسی در مورد طراحی ورودی های شهری مطلبی داره کمک s1s2s3 5 3,584 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۳:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye
      خبر فوری ی ی ی ی: نتایج ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ( 14 شهریور ) و برگزاری مرحله دوم godonly. 53 17,228 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۱۲:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,420 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 10 5,434 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: farza
      دانلود کتاب بارزش طراحی محیطی در محیط شهری با رویکرد cepted s1s2s3 2 2,408 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۷ عصر
      دانلود کتاب طرح هندسی خیابان های شهری s1s2s3 12 4,175 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان