امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟....
خب طبیعتا اولیت اول من با تحصیل هست اما به کار هم خیلی خیلی علاقه دارم، واسه همین به محض اینکه در مقطع ارشد وارد دانشگاه شدم هم زمان با اون وارد بازار کار هم میشم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، matata95 ، Brightness ، URBAN 98 ، dementor

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هدفتان برای آینده چیست؟ادامه تحصیل؟ورود به بازار کار؟.... - توسط 327 - ۱۳۹۲-۴-۱۰، ۰۱:۵۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,033 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 972 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,516 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,637 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,499 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,320 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: فرانک. جواهری
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 666 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: sgc
  پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,743 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش alireza 1 1,066 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۱۰:۴۷ صبح
آخرین ارسال: ویسوگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان