امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده
elham90 عزیز شما ده سالم که این رشته رو طولش بدی آخرش بحث شناخت بیشترین انرژی و وقتو می گیره چون به هر حال باید شناختو برای هر طرحی بست، ثانیاً همون طور که خودتون گفتید شما چه 4 سال این رشته رو بخونید چه 6 سال، آخرش مشاورا توی بازار کار طرح آخرو سریع می بندن و شما نمی تونید هرآنچه رو خوندید کامل دخیل کنید، بعدشم اونطور که من فهمیدم چیزایی که تو این کشور بیشتر ملاک هست بیشتر حول مسائلی مثل بودددددجه، قدرت، سرمایه و اینجور چیزا می چرخه تا علم و دانش، والا اینطور که من شنیدم خود ارشداشم از اینکه مطالب تکراریه و چیز جدیدی به اون صورت یاد نمی گیرن می نالن،به هر حال نظر شما هم قابل احترام و من فقط نظر خودمو گفتم، منطقیه که نظرا با هم متفاوت باشه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مهم مهم مهم. حذف رشته ی شهرسازی از رشته های دانشگاهی تا 4 سال آینده - توسط moni_utopia - ۱۳۹۲-۵-۳، ۱۰:۱۷ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  معرفی و بازار کار رشته جغرافیا aramo 3 17,195 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: omid623
  [خبر شهرسازی] آخوندي:وزارت راه و شهرسازي سه محور اصلي را در سال 94 پيگيري مي كند Brightness 0 991 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۹:۱۵ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  افتتاحیه و نمایشگاه نقاشی‌های کیان وطن عنوان تهران/ مقدمه موضوع تهران و هویت تاریخی sara0111 0 2,033 ۱۳۹۲-۹-۱، ۰۴:۳۸ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  استفاده از اسکنر لیزر 3 بعدی برای نقشهبرداری تخت جمشید، ایران sara0111 0 1,574 ۱۳۹۲-۸-۲۸، ۰۷:۵۴ عصر
آخرین ارسال: sara0111
  متن کامل برنامه‌های وزیر مسکن و شهرسازی m.marziye 0 1,561 ۱۳۹۲-۶-۱، ۱۱:۴۷ صبح
آخرین ارسال: m.marziye
  ساخت بلندترین برج دنیا در آینده نزدیک ماراویا 0 1,509 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۴:۳۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  سفارش دیجیتال سازی «پایان نامه های دانشگاه تهران» ویژه عید فطر ایلیا 0 2,314 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تخفیف فروش «مقالات علمی کنفرانس های کشور» ایلیا 0 1,499 ۱۳۹۱-۶-۱، ۰۹:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تفاوت آپارتمان‌های یک خواب با دو خواب روجا 0 1,364 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۵:۰۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  عکسی باور نكردني از شهر تهران ! قاصدک 0 1,796 ۱۳۹۱-۵-۱۱، ۰۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: