امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقالاتی در ارتباط با شهر و شهرسازی اسلامی
سلام دوستان
یه سری مقاله در بارهی شهرهای اسلامی دارم که براتون میذارم تو این تاپیک انشاالله که مفید واقع بشه اگه شماهم مطلب یا مقاله ای داشتید بذارید که همه استفاده کنن ممنون
اولش با مجموعه مقالات نخستین همایش آرمانشهر اسلامی اصفهان شروع میکنم493صفحه است و مربوط به سال 1387

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   مقالات شهر اسلامی .اصفهان.pdf (اندازه: 14.9 MB / تعداد دفعات دریافت: 4,484)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، sasan_arzani ، siroos0011

پیام‌های داخل این موضوع
مقالاتی در ارتباط با شهر و شهرسازی اسلامی - توسط haydariyan - ۱۳۹۲-۵-۱، ۰۷:۲۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اصول پایدارای اجتماعی مجتمع های مسکونی در شهرسازی ایرانی - اسلامی 24time 0 2,465 ۱۳۹۳-۵-۳، ۰۷:۵۱ صبح
آخرین ارسال: 24time
  ضوابط و شاخصهای لازم جهت بازیابی هویت شهرسازی و معماری ایرانی-اسلامی امير سويزي 0 2,846 ۱۳۹۳-۱-۱۱، ۰۷:۰۲ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي
  ساختار محله اي شهر در سرزمين هاي اسلامي امير سويزي 0 2,188 ۱۳۹۳-۱-۱۱، ۰۷:۰۰ عصر
  بازآفرینی مفهوم محله در شهرهای ایرانی- اسلامی امير سويزي 0 2,482 ۱۳۹۳-۱-۱۱، ۰۶:۵۸ عصر
  صفات شهر اسلامی در متون اسلامی امير سويزي 0 2,540 ۱۳۹۳-۱-۱۰، ۱۱:۳۴ صبح
  اصول پايداري اجتماعي مجتمع هاي مسکوني در شهرهاي ايراني – اسلامي saeiideh 0 3,099 ۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۸:۲۳ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
Star مقاله پی دی اف قاعده لاضرر و رعایت آن در معماری و شهرسازی اسلامی diamond 2 5,203 ۱۳۹۰-۹-۱۸، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: diamond

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان