امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه امام رضا
سلام ببخشید وقتتون رو میگیرم.من پارسال 130 شدم قبول نشدم امسال با 400 مجازی امام رضا قبول شدم واقعا دیگه از کنکور ناامید وخسته شدم کارم شده گریه ولی عاشق خوندن طراحی شهری هستم توروخداکمکم کنید ارزش خوندن داره.زود بم جواب بدید از این اشفتگی و تصحیح برگه های اسکیس متنفرم واقعا نمیدونم چرا این طوری میشم.خیلی داغونم....تورو خدا درمورد امام رضا بم بگید خوبه یا نه؟مدرکشو نظام مهندسی قبول میکنه اخه ی سری میگن برا هیئت علمی و....بدرد نمیخوره ولی دانشگاه که میگه مورد تایید وزارت علوم...مرسی اگه همین امروز جواب بدید

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
دانشگاه امام رضا - توسط tahura1580 - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۱:۳۳ صبح
RE: دانشگاه امام رضا - توسط tahura1580 - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۲:۱۸ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط foroogh.r - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۱۲:۲۹ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط مریخی - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۵:۰۹ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط foroogh.r - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۵:۲۲ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط مریخی - ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۵:۴۲ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط tahura1580 - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۰:۴۶ صبح
RE: دانشگاه امام رضا - توسط saminta - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۲:۱۴ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط foroogh.r - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۰۸ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط godonly. - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۱۲:۴۰ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط bita.fazel.m - ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۱:۳۲ عصر
RE: دانشگاه امام رضا - توسط sabaaa - ۱۳۹۲-۸-۱۲، ۱۱:۵۹ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,671 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,124 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,454 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,856 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,623 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,110 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin
  مشکل مالی برای دانشگاه آزاد ندارم ولی میترسم قبدل نشم چیکار کنم زمردیان 0 1,016 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  10 تا منبع را فقط برای قبولی برنامه ریزی شهری در دانشگاه آزاد بهم بگید زمردیان 0 830 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۲:۱۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  من از امروز میخوام برای دانشگاه آزاد اونم تهران مرکز یا تحقیقات یا قزوین شروع کنم کمک زمردیان 3 1,273 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۴۶ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  برای دانشگاه آزاد کتاب بخونم یا جزوه یا نکات یا سوالهای کنکوری گذشته زمردیان 1 967 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۷:۱۲ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان