امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ
سلام

من پست اول رو فارسی تایپ می کنم ولی از بعدی ها نه .چون فارسی نداره کیبوردم و سخته:)از این بابت معذرت می خوام

از سایت و مهندس دهقان بسیار برای کمک هاشون ممنونم و تشکر اصلی رو میزارم برای اردیبهشت.من هم امیدوارم و دعا می کنم که 1بشم:)

برنامه مشاوره رو با سرعت اهسته ولی پیوسته شروع می کنیم.سعی می کنم هر روز 1نکته رو خدمتون بگم و نکته ها بسیار مهمند و دور از کلی گویی و خیلی تخصصی و به ریز می خوام با هم صحبت کنیم.

امیدوارم کمکی بتونم بکنم چون خیلی ها هم به خود من کمک کردن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، sardarekord ، Brightness ، YouSef_YAS

پیام‌های داخل این موضوع
RE: راهنمایی رتبه 1 کنکور 93 طراحی شهری برای مرحله اول کنکور94 برای نخستین بار در تاریخ - توسط urban design93 - ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۱:۰۴ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شما اطلاع دارید برای قبولی تو علم و صنعت چه رنبه ای نیازه ؟ alireza 0 1,912 ۱۳۹۳-۲-۲، ۱۰:۲۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دزخواست راهنمایی مداوم برای ارشد برنامه ریزی شهری از یک مشاور dabagh 1 1,549 ۱۳۹۲-۷-۱، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  راهنمایی برنامه مطالعاتی کنکور saharava 4 2,223 ۱۳۹۲-۶-۱۴، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  معرفی دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری پردیس کیش ali50 1 1,932 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: ali50
  درخواست و راهنمای استفاده از چه منابعی برای آزمون کارشناسی ارشد معماری mohammad_sat 2 2,192 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۱۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  جریان پذیرش بدون کنکور دقیقا چیه؟! soheilarch 19 9,124 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: sara: arch87
  برنامه ریزی شهری و منطقه ای یا مطالعات معماری.کمککککککککک mozafari 1 2,050 ۱۳۹۱-۷-۱۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  درخواست منابع كنكور ارشد دانشگاه سراسري در رشته ي معماري+جزوات معماري دانشگاه تهران cheshandaz 1 2,768 ۱۳۹۱-۴-۳، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان