امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم...
بچه ها هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
هیچ راهی واسه اعتراض نیست؟؟به خدا من اسکیس خوب دادم..ازشم عکس دارم... - توسط mahfa90 - ۱۳۹۳-۶-۸، ۰۲:۲۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 969 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مصاحبه سایت با رتبه های 2 و 4 و 8 و 25 و 29 و 35 نشون میده که هیچ کدام در هیچ موسسه ا alireza 9 3,669 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۲ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,495 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟ alireza 27 6,972 ۱۳۹۴-۶-۱۹، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: minamn
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 899 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  دانلود کارنامه مرحله دوم داوطلبین برنامه ریزی شهری و اسکیس طراحی شهری 94 alireza 0 1,311 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۱۳ عصر
  اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری فرانک. جواهری 0 1,316 ۱۳۹۴-۵-۱۱، ۰۷:۰۱ عصر
آخرین ارسال: فرانک. جواهری
  چگونه زیرساخت های شهری به فضای عمومی کمک می‌کنند sgc 0 664 ۱۳۹۴-۵-۴، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: sgc
  من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری alireza 11 2,393 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۱۰:۵۵ صبح
آخرین ارسال: pariya24

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان