امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه هدیه سایت به مهندس برایتنس بابت زحمات شون در سایت
(۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۲ عصر)khansa نوشته است: همیشه بهترینهارو برای مهندس برایتنس , آرزو میکنم,چون فکرشون بلنده و لایق بهترینهاست.
تبریک میگم.دلتون شاد باشه عزیزم.

مرسی خنسای عزیزم، همیشه به من لطف داری،برات بهترین ها رو از  خدا میخوام.بازم ممنونم
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، khansa ، raoof

پیام‌های داخل این موضوع
RE: هدیه سایت به مهندس برایتنس بابت زحمات شون در سایت - توسط Brightness - ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 937 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,673 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: romisa
  10000-تبریک به مدیریت وب سایت ایران شهرساز برای ده هزارمین ارسالشان در سایت-10000 atelieahjam 3 1,739 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: romisa
  تبریک به مناسبت روز پدر atelieahjam 1 2,480 ۱۳۹۳-۲-۲۲، ۱۰:۴۵ عصر
آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم Sahab 1 1,457 ۱۳۹۲-۸-۶، ۱۰:۳۸ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  تولد مديريت محترم سايت (جناب آقاي مهندس دهقان) رو بهشون تبريك مي گوييم MHAKBARI 24 8,020 ۱۳۹۱-۸-۱۵، ۰۴:۰۹ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  مهندس elena جان، تولدت مبارک... 0RKIDEH 12 7,566 ۱۳۹۱-۵-۱۴، ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  مهندس امیررضا دوست ایران شهرسازی ما، تولدت مبارک 0RKIDEH 3 2,442 ۱۳۹۱-۵-۱۳، ۰۶:۳۵ صبح
آخرین ارسال: پریسیما
  استاد بزرگوار؛ آقای مهندس دهقان روزتان گرامی 0RKIDEH 7 4,124 ۱۳۹۱-۲-۱۶، ۰۷:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  **تبریک و آرزوهای زیبای شکلکی برای سال نو که در فضای مجازی پخش شده** Shahrsaz67 0 1,446 ۱۳۹۱-۱-۵، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان