امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ،
پیام یک عضو:
سلام

عذرخواهی میکنم که مزاحمتون میشم
امیدوارم حالتون خوب باشه
من دانشجوی دوره کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری هستم و دارم روی طرح های cds
تحقیق میکنم
ظاهرا چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم
جدای از شرح خدمات cds قزوین ،خیلی دنبال شرح خدمات طرح cds هستم
جنابعالی میتونید کمکم کنید؟
باور کنید الان دو روز کامله هرچی میگردم نتونستم پیدا کنم و این بود که مزاحم شما شدم
پیشاپیش ازتون ممنونم حداقل بخاطر اینکه اجازه دادید پیام خصوصی بدم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، - توسط alireza - ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۷:۰۵ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,639 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,568 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,203 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,271 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,605 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
  کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,827 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,527 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  درخواست رایگان نمونه شیت واسه طرح ۳ alireza 1 2,387 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۰۸ عصر
  اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,594 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
  درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,280 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: