امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید
سلام دوستان

طبق قولی که دادم فایل اول را براتون آپلود کردم این فایل 102 مگابایت بود که با فشرده سازی به حدود 80 مگابایت رسید که در 9 part تقدیم شما میشود.

ابتدا تمام part ها را دانلود کنید سپس همه را در یک پوشه بزارید و اولین part را باز کنید و فایل باز میشود.

سپس با برنامه kmplayer باز کنید و لذت ببرید.

با اطمینان میگم {تضمین میکنم}که اگه یه کم با اتوکد کار کرده باشید میتونید با 2 یا حداکثر 3 بار دیدن این فایل به خوبی یاد بگیرید.

شما بعد از نگاه کردن این فایل 20 دقیقه ای توانایی این کارها را در 3dmax پیدا میکنید:

1- هر نقشه اتوکدی را براحتی در 3dmax میبرید.

2- فایل را 3 بعدی میکنید و برای آن دیوار و کف و سقف میزارید و در جای صحیح قرار میدهید.

3- پنجره ها را 3 بعدی کرده و پروفیلهای آن را نیز در جای خود قرار میدهید.

4- .....

استفاده از این فایل را به همه دوستانی که میخواهند 3dmax را در کمترین زمان یاد بگیرند توصیه میکنم.

اگر شما همین مطالب را بخواهید در کلاسهای خصوصی یاد بگیرید حداقل 4 جلسه لازم دارید که هزینه ای بالغ بر 100 هزار تومان برای شما دارد.

از مهندس امیر کنعانی هم بخاطر اجازه انتشار این فایل در دنیای نت برای اولین بار در سایت ایران شهرساز تشکر میکنم و امیدوارم دانشجویان سرزمین مون قدر ایشون را بدونند.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part01.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,941)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part02.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,601)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part03.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,414)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part04.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,322)
.rar   k1-www.iranshahrsaz.com.part05.rar (اندازه: 9.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,384)
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط parasto_gh ، abcdefghijklm ، پریسیما ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، elham-a ، ParSay ، planning ، bahareh. ، MHAKBARI ، sardarekord ، elham1390 ، atelieahjam ، haydariyan ، sahar19 ، oyster ، archiman ، froghirad ، nur ، paria_d

پیام‌های داخل این موضوع
قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید - توسط alireza - ۱۳۹۰-۱۰-۱۲، ۱۱:۳۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,747 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: Maryam3020
  دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,121 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Mashad1365
  دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,926 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,301 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
آخرین ارسال: خلیل ترزبان
  قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,665 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
آخرین ارسال: alireza
  دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,055 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: reza5610
  جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,654 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea
  مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,647 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
آخرین ارسال: shimita
  یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,053 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,695 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان