امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان
عاشق همداااااااااااااااااانم. من نزدیک 8 9 ماهه تو این سایت عضو هستم ولی ظاهرا کسی غیر از شما همدانی عضو سایت نیست یا کم لطفی میکنن. خواهشا تا میتونید در مورد جاهای دیدنی همدان مطلب بذارید نقشه همدان پلان ابنیه تاریخیو از این جور مسایل. ممنون:D
عاشق همدااااااااااااااانم. من 8 9 ماهه ه عضو سایتم ولی انگار کسی همدانی نیست یا اینکه کم لطفی میکنن. خواهشا تا جایی که در توانتون هست در مورد جاهای دیدنی همدان مطلب بذارید. نقشه همدان و پلان ابنیه تاریخی و ............. ممنون:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان - توسط .Utopia - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۹:۵۹ عصر
RE: حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان - توسط kasrak - ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۰:۱۵ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,747 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,990 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,275 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,088 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,567 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,059 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,705 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,860 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
  پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت s1s2s3 7 3,760 ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: sm6463@gmail.com
  احداث جاده و تخریب طبیعت این بار در الموت Mohsenurbanism 0 2,051 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۴:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان