امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نقد کتاب از شار تا شهر
سکوت تا کی!!
41 کاربر زیر موضوع را خوانده است:
AliReza (۱۳۹۳-۲-۲, ۰۹:۴۰ صبح)، Sahab (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۵:۲۷ عصر)، haydariyan (دیروز, ۱۲:۳۱ صبح)، URBAN 98 (۱۳۹۳-۲-۱, ۱۰:۱۵ صبح)، Brightness (۱۳۹۳-۲-۲, ۱۰:۰۵ صبح)، m.mary (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۹:۳۶ عصر)، saminta (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۸:۵۲ صبح)، a6268861 (دیروز, ۱۱:۵۵ عصر)، mahsa.aezzi (۱۳۹۳-۲-۲, ۰۹:۳۳ عصر)، avindar1367 (۱۳۹۳-۲-۱, ۱۱:۴۱ عصر)، shahbaz (امروز, ۰۷:۱۴ عصر)، najme (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۹:۴۳ عصر)، erfki (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۱۰:۴۷ عصر)، nazaninrahimi (امروز, ۰۳:۰۱ عصر)، adamnama (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۶:۴۰ عصر)، sharare (دیروز, ۰۹:۵۷ عصر)، reza070 (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۹:۱۷ عصر)، neorin (۱۳۹۳-۲-۱, ۱۱:۱۰ صبح)، sardarekord (امروز, ۱۰:۰۰ عصر)، dementor (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۷:۰۱ عصر)، 2091978620 (دیروز, ۰۴:۲۹ عصر)، moarrefy@gmail.com (۱۳۹۳-۲-۲, ۰۷:۱۵ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۳:۳۱ عصر)، siam (دیروز, ۰۷:۵۳ عصر)، haniye_s (۱۳۹۳-۲-۱, ۱۱:۵۵ صبح)، shanghay1 (امروز, ۱۰:۴۲ صبح)، marzieh gh (امروز, ۱۱:۰۰ عصر)، Sh.N (۱۳۹۳-۲-۲, ۰۸:۳۳ صبح)، زحمت کش1 (۱۳۹۳-۲-۲, ۱۰:۳۳ صبح)، ehsan7550 (۱۳۹۳-۲-۲, ۰۹:۴۲ صبح)، عیسی شرافتی (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۶:۴۰ عصر)، urban design93 (۱۳۹۳-۲-۱, ۱۰:۲۴ عصر)، pouya_831 (دیروز, ۰۲:۰۲ عصر)، atoosa sr (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۸:۲۶ عصر)، qalireza (۱۳۹۳-۲-۱, ۰۳:۲۸ عصر)، fatima h (دیروز, ۰۱:۳۸ عصر)، roza* (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۱۱:۰۹ عصر)، mydarling1 (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۴:۴۸ عصر)، a.afraz (۱۳۹۳-۱-۳۱, ۰۶:۰۰ عصر)، مهدي درمان (دیروز, ۱۲:۳۸ عصر)، shahin_azhdehakosh (دیروز, ۰۸:۰۱ عصر)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط BlueBoyZone
با سلام و احترام
من زیاد تو نقد و بحث تسلط ندارم ..اما فایل این کتاب مهم رو در سایت آپ کردم. امیدوارم مفید باشه.
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid65888

آخرین ارسال های من :
پاسخ
از کلمات و جملات ساده و سبک استفاده نکرده--

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از کلمات سنگین و جمله های ادبی استفاده کرده-
    کتاب درسی باید با جمله های سبک و قابل فهم شیوا و رسا نوشته بشه

پاسخ
    من تا جایی که اطلاع دارم و از خود دکتر پرسیدم این کتاب را از روی پایان نامش در فرانسه نوشتن و چندین بار پایان نامش در دانشگاه تهران دزدیده شد.اینطور که می گفتن 3 نسخه در زمان های مختلف تحویل دانشگاه داده است.
    آخرین ارسال های من :

کارشناسی معماری و کارشناسی ارشد شهرسازی دانشگاه قزوین
    پاسخ
    من هنوز اطلاعاتم در اون حد نیست که بخوام نقد کنم.اما میتونم نظرم رو بگم
    کتاب شار تا شهر روان ترین و قابل فهم ترین کتابی بوده که من تا حالا در زمینه شهرسازی خوندم.متنش آدم رو به دنبال خودش میکشه و علاقه مندت میکنه که بیشتر بخونی.البته در آغاز شاید برخی کلمه ها یا عبارات مقداری سنگین باشه اما وقتی با مفهومشون بعدا آشنا میشی خیلی شیرین تر میشه خواندن کتاب

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۳-۵، ۰۲:۰۰ عصر)sardarekord نوشته است: من هنوز اطلاعاتم در اون حد نیست که بخوام نقد کنم.اما میتونم نظرم رو بگم
    کتاب شار تا شهر روان ترین و قابل فهم ترین کتابی بوده که من تا حالا در زمینه شهرسازی خوندم.متنش آدم رو به دنبال خودش میکشه و علاقه مندت میکنه که بیشتر بخونی.البته در آغاز شاید برخی کلمه ها یا عبارات مقداری سنگین باشه اما وقتی با مفهومشون بعدا آشنا میشی خیلی شیرین تر میشه خواندن کتاب

درست هست چون ادبیات روایی داره و ایراد من هم دقیقا بهش همین هست!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط iUrbanism
    (۱۳۹۳-۳-۵، ۰۲:۳۴ عصر)shahbaz نوشته است:
    (۱۳۹۳-۳-۵، ۰۲:۰۰ عصر)sardarekord نوشته است: من هنوز اطلاعاتم در اون حد نیست که بخوام نقد کنم.اما میتونم نظرم رو بگم

درست هست چون ادبیات روایی داره و ایراد من هم دقیقا بهش همین هست!
    جناب شهباز به نظر شما از چه نظر این روایی بودن ایراد به حساب میاد؟
    شاید این خاصیت ایرانی بودن ماست که بسیار به روایت و داستان علاقه داریم چون مردمان احساسی هستیم

پاسخ
    اگر روایت حالت داستان گونه گیرد و مشخص نباشد منبع این روایت کجاست بله ایراد است!

پاسخ
     سپاس شده توسط sardarekord ، iUrbanism
    دوستان مشارکت کنند...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقد حمل و نقل شهری - کتاب سبز شهرداری Urbanist 10 8,497 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۱:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: aliaaaaa
      افتتاح تالار نقد و بررسی کتب شهرسازی برای نخستین بار alireza 6 2,582 ۱۳۹۳-۲-۱، ۱۰:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: URBAN 98

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان