امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فقط انتقاد کنید
جناب دهقان خسته نباشید
بقول شاعر ما از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت بنموده ما را مس کنید .
این تاپیک با این روالی که پیش میره نتیجه مثبتی نداره لطفا این تاپیک را حذف کنید یا اتفاقات بین مدیران سایت را قیچی کنید و اجازه بدهید اعضای دیگر در مورد سایت اظهار نظر کنند در هر حال نیازمند حضور پر رنگ تان هستیم . و دیگه اینکه من انتظار دارم اگر کسی انتقادی میکنه مدیر مسئول بخش یا جنابعالی جوابشو با دلیل بدهد شاید اون شخص اشتباه متوجه شده از جمله سوالات خودم که دوست دارم بدونم کدوم اشتباه بوده و اگر درست بوده چه راهکاری براش پیدا کردید . ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط NeGaRiii ، alireza ، ایلیا ، Sadeghpour ، JAVAD4050 ، ماراویا ، 9123533029
(۱۳۹۱-۵-۲۲، ۰۵:۳۵ عصر)پریوش نوشته است: سلام ، آقای دهقان ممنون از این تاپیک .اتفاقا مدتی بود میخواستم خدمتتان پیام بزارم ولی فرصت نکردم . منم چند تا انتقاد دارم امیدوارم سازنده باشه :
1_از قدیم گفتند زکات علم آموزش آن است و این همیشه سرمشق من بوده ولی متاسفانه ولی توی ایران شهرسازی برای دانلود برخی مطالب حتما باید عضو ویژه باشی! در حالیکه همین مطلب با عنوانی مشابه در سایت های شهرسازی دیگه رایگان است . امیدوارم توجه داشته باشید که بیشتر اعضای این سایت ها دانشجوها هستند و نیاز به مساعدت و همکاری دارند البته میدونم سایت هزینه هایی داره که باید تامین بشه ولی امیدوارم راه های مناسب تری پیدا کنید . بعضی ها وقتی با این موارد مواجه میشند میرند به سمت سایت های دیگه و بصورت دافعه عمل میکنه . به نظرم برای دانلود کردن عضویت کفایت میکنه مگر پایان نامه و چیزای خیلی مهم که سایت برای تهیه آنها هزینه میکنه .
2_ دوستان در مورد مطالب غیر مرتبط نوشته بودند به نظرم این موضوع به نگاه و تخصص خاص اعضاء برمیگرده هر کدام در زمینه ای فعالیت دارند و موضوع مورد نظر خودشان را برای دوستان ارسال میکنند پیشنهاد دارم یک نفر مطالب ارسالی را مدیریت بکند . مثل بوتیک کفش فروشی که برای شهرسازان مفید نیست اما میتونه برای معمارا و طراحی فضاهای داخلی مفید باشه .
3_بعضی وقتا دوستان خیلی برای مطالب ارسالی همدیگر وارد تعارفات میشند که در حد سایت نیست و دوستان میتونند با ارسال پیام های خصوصی احساسات خودشان را بیان کنند
4_بعضی وقتها مطالب منبعی ندارند و نمیدونیم تا چه حد قابل استنادند .
5_اعتبار دادن توی سایت معلوم نیست چه جوری بعضی ها کیلو کیلو بالا میرند بعضی ها هیچی . کاش اطلاع رسانی بشه
البته خیلی چیزای خوب هم وجود داره ولی چون قراره انتقاد کنیم اینا را نوشتم و هدف سازندگیست .

1- ما از ماهها قبل اعلام کردیم که هر فایلی در سایتهای دیگر رایگان هست و در این سایت در vip قرار گرفته اعلام کنید تا بعد از انتقال امتیاز آن از ارسال کننده کسر شود و تعدادی را نیز منتقل کردیم.

2-کاملا حق باشماست و خوشبختانه موضوع های غیر مرتبط گزارش میشود و بعد از بررسی حذف میشود و هر موضوعی غیرمرتبط بود کافیه دکمه گزارش را بزنید تا در اولین فرصت بررسی شود.

3-اگر تشکر نشود دوستان کمی رغبت خود را برای ارسال از دست میدهند و فقط برای فایلهای با ارزش بالا معمولا این کار صورت میگیرد و برای بقیه تاپیک ها قبلا هم اعلام کرده ایم که فقط دکمه تشکر را بزنند و در صورت ارسال اسپم امتیاز کسر میشود و در نهایت اخطار

4-میتونید به ارسال کننده تذکر دهید یا لینک را بفرستید تا بهشون پیام دهیم .

5-میتونید دوستانی را که کیلو کیلو بالا میروند را اعلام کنید تا اعتبارات بررسی و در صورت نیاز اعتبارهایی که نیاز نبوده حذف شود.(همین جا از همه دوستان تقاضا داریم که اعتبار را برای مطالب خیلی با ارزش و یا ایجاد تاپیک های با ایده بدهید)

ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، JAVAD4050
(۱۳۹۱-۵-۲۴، ۰۳:۱۷ عصر)پریوش نوشته است: جناب دهقان خسته نباشید
بقول شاعر ما از طلا گشتن پشیمان گشته ایم مرحمت بنموده ما را مس کنید .
این تاپیک با این روالی که پیش میره نتیجه مثبتی نداره لطفا این تاپیک را حذف کنید یا اتفاقات بین مدیران سایت را قیچی کنید و اجازه بدهید اعضای دیگر در مورد سایت اظهار نظر کنند در هر حال نیازمند حضور پر رنگ تان هستیم . و دیگه اینکه من انتظار دارم اگر کسی انتقادی میکنه مدیر مسئول بخش یا جنابعالی جوابشو با دلیل بدهد شاید اون شخص اشتباه متوجه شده از جمله سوالات خودم که دوست دارم بدونم کدوم اشتباه بوده و اگر درست بوده چه راهکاری براش پیدا کردید . ممنونم

سلام میشه اتفاقات مدیران را بیشتر شرح دهید، کاربر مهندس رضایی نظر داده و مدیران هم جواب ایشون را داده اند.

قبلا مهندس رضایی مدیر بودند و بدلایلی مدتی است که عضو معمولی ایران شهرساز هستند و اگر اینجانب جواب بعضی از ارسال ها را نمیدهم این است که تاپیک منحرف نشود و مجبور به حذف یا ویرایش نشویم.

ممنون از شما

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، 0RKIDEH ، Sadeghpour ، روجا
(۱۳۹۱-۵-۲۴، ۰۲:۴۲ صبح)meysam rezaei نوشته است: به نظر من مطالبی که گذاشتم رو به خوبی نخوندید.در مورد بعضی مسائل هم باید بگم نیازی نمیبینم بعضی چیزهایی که بین من و مدیریت سایت هست رو به شما و بقیه بگم.من نگفتم مطالب که گذاشته میشه همه بده پس معلوم خوب مطلبی که نوشتم رو نخوندید.به محمد عزیز باید بگم که من کسی رو متهم نکردم و معلومه قشنگ مطالبی که گفتم رو نخوندی که برای من حرفی از روانشناسی میزنی و میگی کسی که این خرف رو میزنه این چیز در خودش وجود داره اونایی که باید بدونن میدونن مطالبی که من گذاشتم چه جوری و تشکرهاش هم قبلا گزقتم و وقتی که تعداد بازدیدش میبینم روحیه میگیرم و این کار منو سخت تر میکنه پس اجازه به گذاشتن فایل بی خودی در سایت به خودم نمیدم اگه مطالبی که من چند ماه پیش گذاشتم اگه بازدیدش کم بود اون وقت این حرف روانشناسانه ی تو رو قبول میکردم و میگفتم مطلب خودم زیاد مورد استقبال قرار نگرفته پس چرا باید این حرف رو بزنم پس اینجا معلوم شد که این در خود من وجود نداره البته هیچ انسانی بی عیب نیست ولی تو این رشته مطمئن هستم انقدر میدونم که جایی آبروم نره چون براش زحمت کشیدم و خیلی چیزا به خاطر علاقم به رشته از دست دادم .الان مطالب سایت از نظر کمیت فقط خوبه ولی از نظر کیفیت زیاد خوب نیست.شما میدونین که آمار یکی از دروس اصلی شماست برید کل مطالب رو از اول تا الان ببینید مطالبی که قبلا گذاشته شده بوده بیشترین بازدید رو داره من ب دانلودش کاری ندارم تازه قبلا تعداد عضوی هم کم بوده ولی الان که بیشتره مطالب الان و جدیدتر زیاد هوادار نداره.صادقپور جان شما نمیتونی بگی من مطالب رو نخوندم وگرنه یه سپاس بهتون میدادم.همه این اخلاق منو میدونن من از چیزی یا مطلبی خوشم بیاد به اون طرف پیام خصوصی میدم و تشکر میکنم و سپاس رو قبول ندارم چون ارزش مطلب اون طرف با پیام خصوصی تشکر بالاتر میره شاید بگید این کار وقت گیره یه سپاس خالی بسته ولی من میگم اون مطلب اگه واقعا به دردت خرده باید تشکر خصوصی بکنی من مطلب اون طرفی که میگی رو خوندم همون روز هم که اومدم تو تاپیک خوندم پس قضاوت الکی نکن ونگو ندیدم قضاوت بیجا ذهنیت رو مشغول میکنه و اگه ذهنت مشغول بشه از واقعیت دور میشی.من نیازی ندیدم به حرفهای اون طرف گارد بگیرم چون چرت و پرت گفته بود و شما بچه ها هم اشتباه کردید جواب دادید این یک تاپیک برای انتقاد هست اگه هم جوابی باشه مدیریت باید پاسخگو باشه جواب نمیدادید بهتر بود.فاطی جان هم یک چیزی گفته بودن که اصلا ربطی به انتقاد و مطالب من نداشت و همه بهش سپاس دادید این همون توپ پاس دادن هست که گفتم.آخه بتمرگ اصلا تو انتقاد کاربرد نداره.مثلا به یک پسر یا دختر بگی همین جا بتمرگ اصلا این جمله ساختار انتقادی نداره پس حرفش بی معنی هست و یک چیز دیگه هم که ایشون گفته بود این بود که اگه انتقاد تند باشه اون طرف گارد میگیره اصلا خوبی انتقاد اینه که طرف گارد بگیره و از انتقادت ناراحت بشه و به خودش اون وقت میگه باید حال این انتقاد کننده رو بگیرم پس تغییری در خودش میده.ولی اگه بی خیال باشه این یعنی انتقاد کننده کارش درست نبوده و اون طرف هم بی خیال شده مثل همین طرف که تو سایت میگید انتقاد کرده و شما جوابش رو دادید که من میگم نباید جواب میدادید و مطلبش رو خوندم و دیدم چرت و پرت بود و دلیلی به حواب دادن ندیدم و گارد هم نگرفتم.در آخر باید بگم من آدمی نیستم که فقط خودم رو ببینم و اگه چیزی برای خودم بخوام اونو برای همه هم میخوام و حاضرم با هر کی که بخواد به صورت حضوری بشینم باهاش بحث کنم آخه همه چیز رو نمیشه نوشت.در آخر باید بگم اگه مطلبی جدیدا نزاشتم باید بگم که دارم رو یه جزوه ی تاریخ شهر و شهرسازی برای ارشد کار میکنم و تو این جزوه از کتابهای مختلف و جزوات پارسه و سنجش و دانش هم استفاده کردم و در آخر هر فصل نکته های پایانی براش گذاشتم و نمونه سوالات 12 سال اخیر کنکور دولتی و 3 سال اخیر آزاد و سوالات دیگر از خودم رو در پایان مربوط به هر فصل گذاشتم واقعا جمع آوری این مطالب خیلی وقتم رو گرفته و میخوام به نام ایران شهرساز تو سایت منتشر بشه .البته کلید این کار از 4 ماه پیش خورد که خود مدیریت سایت در تماسی که باهاشون داشتم این موضوع رو بهشون گفتم و واقعا وقتم رو روی این جزوه گذاشتم که میشه گفت بهش کتاب.در اینجا باید از ارکیده عزیز هم تشکر کنم که تاریخ پاکزاد که تو سایت گذاشت هم ازش نکته های مهم برداشت کردم و همچنین جزوه ی خانه ی شهرسازان ایشون که تو این کاری که دارم میکنم از مطالب ارکیده جان هم استفاده کردم و کتابهای دیگر که تو کتابخانه ی خودم داشتم.یک پیشنهاد دارم اگه کسی میتونه بیاد مبانی و مباحث رو بنویسه تا یک پکیج کامل بنام ایران شهرساز داشته باشیم و اونو با قیمتی پایین در سایت برای فروش قرار بدیم،بیاد و این کار رو بکنه.اگه این کار که دارم انجام میدم رو کسی در سایت خریداری کنه البته با هماهنگی هایی که موقع انتشارش با مدیریت میکنیم اینو مطمئنم از 25 سوال این درس حداقل 20 تا سوال رو جواب درست خواهد داد.بازم میگم من همه ی شما بچه های سایت رو دوست دارم به خدا از موفقیت شماها خوشحال میشم و به خاطر شماهاست که تا حالا تو سایت موندم اگه حرفی میزنم به دل نگیرید و سعی کنید روش فکر کنید.
برای دیدن برخی رنگ ها و فهمیدن برخی حرف ها, از نگریستن و اندیشیدن کاری ساخته نیست. باید "از آنجا که همیشه هستیم" برخیزیم. آدمی در برشهای گوناگونش حقیقت های گوناگون می یابد. در هر برشی, بعدی دارد و در هر بعدی, موجود دیگری است و جهانش نیز جهانی دیگر می شود و لاجرم نگاهی دیگر وزبانی دیگر می یابد
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا
up 113
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، ماراویا
سلام

اگر انتقادی میشه در کنارش راهکار هم ارائه بشود .....

1131568
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
سلام.من همین ابتدای یه مسئله ای رو عنوان کنم.
قرار بود دیشب بزرگترین مسابقه ایران شهرساز ساعت 10-10:30شروع بشه.درصورتی که این مسابقه برگزار نشد هیچ ، حتی یک اطلاع رسانی هم صورت نگرفت. چرا؟ :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
امشب برگزار میشه یا نه ؟؟؟ مسئولین پاسخگو باشید !

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام خسته نباشید
به نظر من همین که شما این سایتو راه انداختید و بی منت به ما خدمت می کنید خودش خیلی ارزش داره، امیدوارم با انرژی به کارتون ادامه بدید
خدا قوت.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm
فقط انتقاد کنید...

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,732 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت alireza 4 2,297 ۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۶:۱۹ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  سلام فقط یه پیشنهاد است FA.ARDAKANI 12 8,116 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۲۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  آقای دهقان می شه سریع مراجعه کنید به این تاپیک s1s2s3 9 5,690 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  لطفا به این موارد هم توجه کنید. IranOKB.com 3 3,157 ۱۳۹۰-۷-۲۴، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان