امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی آزمون جامع ایران شهرساز
(۱۳۹۱-۱۱-۷، ۰۴:۵۵ عصر)sas.mmt نوشته است: بچه ها مگه تو سوال 127 با دستور join هم نمیشه اونکارو کرد؟
تودستور join
لایه اطلاعاتی اضافه میکنیم،تو سوال گفته اطلاعات موجود رو تلفیق کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من یه پیشنهاد داشتم،اگه امکان باشه برای روز سه شنبه که امتحان های کنکورمون تموم میشه،ازمون جامع سال گذشته سایت رو از مهندس دهقان بخوایم در اختیارمون بذاره ، امتحان بدیم

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۷، ۰۹:۲۳ عصر)reza2asadi نوشته است:
من یه پیشنهاد داشتم،اگه امکان باشه برای روز سه شنبه که امتحان های کنکورمون تموم میشه،ازمون جامع سال گذشته سایت رو از مهندس دهقان بخوایم در اختیارمون بذاره ، امتحان بدیم

سلام دوستان موافق باشند مشکلی نیست و اینکه میتوانید خودتان را با رتبه های 1 و 28 و 38 کنکور سراسری که در آزمون جامع سال قبل شرکت کردند مقایسه کنید.

سال قبل دو آزمون جامع برگزار شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط reza2asadi
در صورت موافقت 20 سوال را حذف کنیم یا با 150 سوال برگزار کنیم و 150 دقیقه وقت

پاسخ
آفرین بر هوش و زکاوت استاد رضا

بنده پایه ام

خیلی هم عالیه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من موافقم
پیشنهاد خوبیه
آخرین ارسال های من :

تندم ، بی ادب نیستم...!!خشنم، بی رحم نیستم...!!
تک پرم، مغرور نیستم...!!خودخواهم ،پر توقع نیستم...!!
رُکم ،دروغگو نیستم...!!ساکتم ،لال نیستم...!!
کله خرابم، بیشعور نیستم...!!
عـشـق را دوســت دارمـــ ،
ولـی از ادم هـا مـیـتــرسـم !

پاسخ
سوال 54،چرا جواب طرح تفصیلی نمی شود؟
[/quote]

طبق برداشت من از کتاب طرح ها و برنامه ها طرح های موضعی و موضوعی میتونن خروجی های طرح های تفصیلی و جامع باشند و مثلا طرح ساماندهی بافت فرسوده میتونه در راستای اجرایی تر شدن در قالب طرح موضوعی در طرح جامع بیان بشه اما لزوما همیشه جزوی از این طرح ها نیستند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوستان
بعد از بررسی 5 صفحه این تاپیک:

سوالات مشکل دار:
54-67-46-95-118-16-127
و منبع سوال 85 هم باید اعلام شود.

نتیجه تا الان:

با تشکر از مهندس farza برای حل مشکل دو سوال:

نقل‌قول: سوال 2 گزینه 1 صحیح است (fact به معنای داده و جمعش هم به معنای اطلاعات اما گزینه 2 به نظرم بی معنی است. استدلال دکتر جانسون پر از اطلاعات است، کسی نمی تواند به ادعای وی اعتماد کند)
سوال 16 گزینه 1 صحیح است در توصیحات تشریحی هم جواب درست داده شده اما گزینه اشتباه تیک خورده
با تشکر
هر دو اصلاح شد.

بقیه سوالات را دوستان با منبع و اطلاعات کامل جوابشان را مشخص کنند تا اصلاح شود و کارنامه دوستان هم آنی تغییر کند.

پاسخ
 سپاس شده توسط farza ، FaTyJo0oN
(۱۳۹۱-۱۱-۷، ۰۹:۲۳ عصر)reza2asadi نوشته است: من یه پیشنهاد داشتم،اگه امکان باشه برای روز سه شنبه که امتحان های کنکورمون تموم میشه،ازمون جامع سال گذشته سایت رو از مهندس دهقان بخوایم در اختیارمون بذاره ، امتحان بدیم
منم خيلي خيلي موافقم:)
آخرین ارسال های من :

هیس....
حرف نزن....
صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....
پاسخ
اگه جمعه باشه بهتر نیست به نظرتون؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,844 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,556 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,945 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,595 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,491 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,086 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,040 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 821 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 762 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان