امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال روزانه - برنامه ریزی شهری
سوال : در مورد مدل های حمل ونقل آیا کتابی جزوه ای هست یا نه ؟
در کتاب مدل حکمت نیا بحثی در اینباره نشده ....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
من چیزی به اسم مدل حمل و نقل تو سرفصلا ندیدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فکر میکنم یکی دوتا سوال از مدل های مربوط به حمل و نقل شهری هرسال  بدهند مثل این سوال کنکور 92

139-از کدام روش بیش از سایر روشها برای توصیف و تشریح ظرفیت های تقاطع و بزرگراه ها(درشرایط فعلی و اتی) استفاده میشود؟
    1)نرخ تولید سفر
    2)طراحی هندسی خیابان ها
    3)تعیین ساعات اوج ترافیک
    4)روش موسوم به سطح خدمات los

منبع این سوال کدوم کتاب هست؟

پاسخ
    چطور من این سوال یادم نمیاد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۵، ۰۶:۰۲ عصر)mahan نوشته است: من متاسفانه عقب افتادم!مهندس به نظرتون هنوزم میتونم به قبولی با یه رتبه قابل قبول امیدوار باشم؟
     نگران نباش منم به خاطر يه سري مشكلات فاصله افتاد بين درس خوندنم  نميدونم اگه جايه من بودي چيكار ميكردي منم عقبم  اونم از نوع زياد با اون چيزي كه تصور ميكردم ولي اميد داشته باش مطمعنم اگه تلاش كني ميتوني تك رقمي هم بشي و اميدتو از دست نده.آب رفته به جوي باز نميگردد.از الان بشين محكم بخون
    آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
    در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
    اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
    پاسخ
    ميگم در مورد مدل يكم بيشتر توضيح ميدين چي بخونيم چي نخونيم يعني فرمولا نميخواد فقط كاربردش و اين چيزا ميخواد

پاسخ
    در مورد مدل!

فرمولای مدلهای مهم خوانده شود و کاربرد و تعریف سایر مدلها

پاسخ
    برخي ازدرصدها يا واژهها يا تقسيم بنديهاي تاريخي توي كتابهاي مختلف( بطور مثال كتابهاي شيعه با مشهديزاده)تا حدودي متفاوته در مورد اين تفاوتها كدوم رو ميشه مبنا قرار داد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۲۱، ۰۹:۵۶ صبح)mahan نوشته است: برخي ازدرصدها يا واژهها يا تقسيم بنديهاي تاريخي توي كتابهاي مختلف( بطور مثال كتابهاي شيعه با مشهديزاده)تا حدودي متفاوته در مورد اين تفاوتها كدوم رو ميشه مبنا قرار داد؟
    :D بستگی به سلیقه طراح سوال داره! 
    ترجیحا این جور موارد رو نباید سوال بدن..

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    شاید اونقدرا مهم نباشه، اما استقلال از حکومت برای اولین بار، انجمن های صنفی، مالکیت خصوصی و هسته اولیه شهرهای امروزی به بورگ برمیگره یا تاون؟ یه جا خوندم اینا جزء ویژگی های تاون محسوب میشه و تو یه جزوه دیگه خوندم که این ها همه در بورگ به وجود آمده و تنها تفاوت تاون و بورگ در مفهوم شهروندیه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      1-چجوری درس خوندن برای کنکور(مربوط به جلسه اول برنامه ریزی-20/خرداد/92) reza2asadi 1 1,670 ۱۳۹۲-۴-۲۰، ۰۴:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: HAMED_mybb_import61208

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان