امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسه چهارم کارگروه طراحی 93
(۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۹:۵۹ عصر)ندا نوشته است: کتاب هنر هندسه توسلی یه جا دیدم نوشته  بودن مهمه  ، مهمه؟؟؟
یه خلاصه 4-5 صفحه ای توی کتاب زرد یالپانیان هستش اونو بخونید کافیه.. حجم خود کتاب هم کمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۶-۲۷، ۰۹:۵۵ عصر)haleh abedin نوشته است: کتاب طراحی شهری معاصر بحرینی که گفتین همون کتاب ﺗﺤﻠﻴﻞ ﻣﺒﺎﻧﻲ ﻧﻈـﺮي ﻃﺮاﺣـﻲ ﺷـﻬﺮي معاصر(آبی کرمی)؟؟
بله

پاسخ
به نظرتون کتاب کارمونا مکان های عمومی چطوری دور کنم حجمش زیاده .؟ مطالب مهمش ...؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    من واسه زبان علاوه بر 504،تصمیم گرفتم فقط سوالای 10 سال آخر رو بخونم و بی خیال فرهادی شدم(کتاب ناامیدای کننده ایه)،کافیه واسه40% ،30%؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      کتاب سبز شهرداری جلد 1 همه قسمت ها خونده بشه یا قسمت طراحی شهری اش کفایت میکنه ؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۱۰:۰۶ عصر)ندا نوشته است: به نظرتون کتاب کارمونا مکان های عمومی چطوری دور کنم حجمش زیاده .؟ مطالب مهمش ...؟
        ببینید کتاب کرمونا مطالب پراکنده زیاد داره... یه جورایی میشه درست و حسابی یه خلاصه ازش تهیه کرد...
        من دفعه اول با دقت کتاب رو خوندم وخیلی خوب مارک کردم ولی خلاصه برداری نکردم ازش. تو دوره دوم همون قسمتهای مهمی که مشخص کرده بودمو خوندم و تو ازمونا میدیدم که دقیق خوندم کتابو... ولی پیشنهاد میکنم هر بعدی رو نکاتش رو یادداشت کنید و بخونیدش ...

پاسخ
        کتا ب های سبز من فایل pdf  دارمشون عکس و تصویر نداره . کتاب های شما هم اینطوری هستن؟

پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۱۰:۱۱ عصر)ندا نوشته است: کتا ب های سبز من فایل pdf  دارمشون عکس و تصویر نداره . کتاب های شما هم اینطوری هستن؟
        من هم  pdfاش رو دارم بدون عکس

پاسخ
        (۱۳۹۲-۶-۲۷، ۱۰:۰۸ عصر)haleh abedin نوشته است: من واسه زبان علاوه بر 504،تصمیم گرفتم فقط سوالای 10 سال آخر رو بخونم و بی خیال فرهادی شدم(کتاب ناامیدای کننده ایه)،کافیه واسه40% ،30%؟
        ناامید کننده؟
        حتما خونده بشه ... برای یونیتهای اول که سطح لغاتتون پایینه ، یه پاراگراف رو بخونید بعد لغاتی که بلد نیستسین رو مشخص کنید معنی کنیدو بالاش بنویسید ، بعد پاراگراف رو دوباره معنی کنید.. 3تا یونیتو اینجوری بخونید
        وایه یونیتهای بعدی یه پاراگراف رو بخونید و سعی کنید بدون اینکه لغاتشو معنی کنید مفهوم پاراگراف رو بفهمید... بعد از خوندن چنتا یونیت میبینید که چقدر درک مطلب و یادگیری لغاتتون بالا رفته... همزمان که کغات 504 و تافل هم میخونید... سوالات سالهای قبل هم که حتمیه خوندنش

پاسخ
        ببخشید خسته تون کردم راهنمایی هاتون خوبن دلم نمیاد نپرسمشون.:blush:
        کتاب های تاریخ چی؟ مثلا تاریخ ایران پر از مطلب ، اسم ، شهر ، تاریخ .... اینو چط.ر دورکنم؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          جلسه ششم کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 3 1,430 ۱۳۹۲-۸-۳، ۰۱:۱۷ صبح
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          جلسه پنجم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 59 7,720 ۱۳۹۲-۷-۱۶، ۰۸:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: saminta_mybb_import61252
          عضوگیری رایگان به مدت حداکثر 48 ساعت برای کارگروه طراحی شهری مرحله اول با حضور رتبه1 alireza 38 6,305 ۱۳۹۲-۶-۳۰، ۰۷:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: tahura1580
          تاپیک ویژه رتبه 6 طراحی شهری-برای مشاوره و آزمون کنکور 1393 alireza 5 2,431 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۵:۲۷ عصر
          جلسه سوم کارگروه طراحی شهری forough.r_mybb_import61197 5 2,047 ۱۳۹۲-۶-۸، ۰۳:۱۷ عصر
          جلسه دوم کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 41 6,474 ۱۳۹۲-۵-۲۲، ۰۹:۴۸ عصر
          تاریخ برگزاری دومین جلسه کارگروه طراحی 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,297 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: adibnia
          جلسه اول کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 58 8,265 ۱۳۹۲-۵-۲۰، ۰۳:۱۸ عصر
          معرفی مدیر جدید کارگروه مرحله اول طراحی شهری alireza 7 2,608 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۹:۵۴ صبح
        آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
          برنامه ویژه ایران شهرساز برای کنکور93همراه با رتبه های 1 گرایش طراحی شهری alireza 2 1,564 ۱۳۹۲-۴-۱، ۰۹:۴۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان