امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۸:۰۷ عصر)s1s2s3 نوشته است: بین دوست عزیز باور کن حقیقته من دوستای زیادی دارم اصلا زرنگ نیستند ولی قدرت تست زنی بالایی دارند من به این خاطر این را گفتم ولی واقعا کسانی هم هستند واقعا زرنگج هستند به این خاطر من تست را قبول ندارم من می گم اگه قراره شما طراحی شهری بلد باشی باید اسکیس عین اب خوردن باشه ببین من معمارم می دونم مشکل شما تو اسکیس چیه اگه خواستی برام پیغام بزار تا جوابت را بدم ودر اسکیس راهنماییت کنم که باید چه چیزی را در نظر بگیری تا قبول بشی
اقای محترم من خودم کارشناسی معماری خوندم و دستمم خوبه...لازم باشه نمونه کارامو هم میذارم تا بتون ثابت شه اون چیزی که شما ازش حرف میزنید؛یعنی دست خوب و گرافیک اصلن نشونه زرنگی نیست...اصلن احمقانست قبولی دانشگاه ملاک هوش و دانش کسی باشه...چه برسه به روش سلیقه ای گزینش اسکیس
اینو خود من تا وقتی چوب اسکیس به تنم نخورده بود نفهمیدم؛به عنوان کسی که اسکیس و کروکیهاش مورد قبول و تمجید کسایی که ازین حیطه سر درمیارن بود ولی درنهایت قبول نشد دارم اینو میگم...درضمن این نحوه بیان شما:"طراحی شهری بلد بودن مستلزم آب خوردن بودن اسکیسه" نشون میده چقدر ازین حیطه سر درمیارید که نظرات کارشناسانه حوالمون میکنید و پیشنهاد کمک میدید
جالبتر اینکه کارمو ندیده ادعا میکنید می دونید مشکلم تو اسکیس چیه...
ممنون به کمک شما یکی حداقل احتیاج ندارم!!!!!
شاید بدخواهانه باشه ولی امیدوارم تو همچین شرایطی قرار بگیرید تا متوجه بشید از بیرون گود نظر دادن اصلن عاقلانه و خوب نیست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، JAVAD4050 ، ssaminn
(۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۲:۲۹ صبح)@uror@ نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۹:۱۵ عصر)عاطفه نوشته است: دوستان کتابهای توسلی نایابهه ؟؟؟

تو صفحات اول همین موضوع کتابهای توسلی به pdf تبدیل و برای دانلود گذاشتم 2 تا شون رو بقیه رو از کتابخونه دانشگاه میتونید تهیه و زیراکس کنید.
من خودم از کتابخونه بهشتی دوستام برام گرفتند چون تو کتابخونه دانشگاه تهران دانشجوهای عزیزشون لطف کردن و به جای زیزاکش نصف کتاب رو پاره کردن!
بعضی از دوستان سوالهای تکراری می پرسند که اگه صفحات قبلی همین موضوع رو ببیند به سوالاتشون پاسخ داده شده.

دستتون درد نکنه ... از نایابی من اینو میدونستم .... ولی نیاز داشتم بدونم از کجا باید تهیه کنم ... مرسی جناب در هر صورت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خواهش میکنم
    لینک 2 تا کتابش یادم رفت
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
    بافت مرکزی
    و
    خیابان کارگر تو این لینکه صفحه اول همین موضوع

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، anise ، Sahab
    من تهران نیستم و گیراوردن کتابها واسم واقعا مشکله ..:-/. ممنونم و امیدوارم موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، @uror@
    سلام دوستان عذر خواهی من را بپذیرید من زیاده روی کردم معذرت می خوام امیدوارم من را ببخشید یک راهنمایی از شما می خوام من کارشناسی معماری هستم می خواستم ببینم اینده برنامه ریزی بهتره یا طراحی شهری چون اساتیدم به من می گن طراحی شهری بهترینه نظر شما را می خوام بدونم امیدوارم من را ببخشید مخصوصا مهندس gizmo شرمنده حالا می خوام شما من را راهنمایی کنید
    اما در مورد این دوستمون
    @uror@ که گفته من بی سوادم : این را بگم پارسال تو رشته معماری شرکت کردم و اسکیس را 65 درصد زدم و داشگاه هم قبول شدم اما چون رو پایان نامم کار می کردم نتونستم به ثبت نام برسم دوست عزیز و به همین خاطر کنکور 90 محروم شدم اما شما حرف از دانشگاه بهشتی می زنی و دانشگاهت را به رخ من می کشی من با توجه به اینکه با خانوادم سالها بود در انگلیس زندگی می کردم تحصیلات کارشناسیم را در اونجا به پایان رساندم اما الان به خاطر یک سری مسایل به ایران برگشتیم و مجبورم ایران درس بخونم حتی اونجا بهم می گفتن که در ایران تو ی تونی تو رشته طراحی شهری موفق بشی چون در ایران این رشته نوپا است والان دارم از شما نظر خواهی می کنم اینم هویت من پس دیگه شهید بهشتی را به رخ من نکش سوالات امسال اسکیس امسال اینقدر برای من بچگانه است که خندم می گیره بازم از لحن تند خودم معذرت می خوام امیدوارم من را ببخشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    :rolleyes:
    به گمانم اشتباه گرفتی!
    من در مورد شما بحثی نداشتم.
    واینها حرفای من نیست دوست محترم.
    توهم زدی!

پاسخ
    حالا به نظر شما کدوم بهتره

پاسخ
    s1s2s3محترم من جواب سوال شما رو دادم در این تاپیک http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...501&page=2
    موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۱۵، ۰۷:۵۱ صبح)AliReza نوشته است:
    نقل‌قول: به نظر من اگه همه نظریه ها رو یکجا بخای کتاب 3 جلدی سیر اندیشه پاکزاد میتونه خواسته ات رو برآورده کنه جز اون تو بقیه منابع به صورت پراکنده گفته شده.
    البته از عریض و طویل بودن کتاباش نباید بترسی چون اگه نگاشون کرده باشید 1متر از هر طرف حاشیه داره نیم متر هم بین سطورش!!! پس بهشون یورش ببرید
    به نظر من این 3 تا کتاب خلاصه شهرسازیه کلا
    بهتره همه بخون من خلاصه هاشو دارم که بعد اسکن تو سایت میزارم

درود
    از 3 جلد سیر اندیشه ها خلاصه 2 جلد در سایت هست و فقط جلد دوم در سایت نیست.

لینک دانلود جلد اول:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...71#pid2371

لینک دانلود جلد سوم :

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3688

اینم جلد دوم سیر اندیشه ها
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4568

:P
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050 ، atelieahjam
    (۱۳۹۰-۷-۲، ۱۱:۲۶ صبح)fatyjo0on نوشته است:
    (۱۳۹۰-۵-۱۵، ۰۷:۵۱ صبح)AliReza نوشته است:
    نقل‌قول: به نظر من اگه همه نظریه ها رو یکجا بخای کتاب 3 جلدی سیر اندیشه پاکزاد میتونه خواسته ات رو برآورده کنه جز اون تو بقیه منابع به صورت پراکنده گفته شده.
    البته از عریض و طویل بودن کتاباش نباید بترسی چون اگه نگاشون کرده باشید 1متر از هر طرف حاشیه داره نیم متر هم بین سطورش!!! پس بهشون یورش ببرید
    به نظر من این 3 تا کتاب خلاصه شهرسازیه کلا
    بهتره همه بخون من خلاصه هاشو دارم که بعد اسکن تو سایت میزارم

درود
    از 3 جلد سیر اندیشه ها خلاصه 2 جلد در سایت هست و فقط جلد دوم در سایت نیست.

لینک دانلود جلد اول:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...71#pid2371

لینک دانلود جلد سوم :

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3688

اینم جلد دوم سیر اندیشه ها
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=4568

:P

دوستان من چرا نمیتونم این سه تارو دانلود کنم؟ همچین اروری میده.
    1. حساب شما به حالت تعلیق در آمده است ویا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده اید.
    2. شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می خواهید به قسمت هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
    3. حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعالسازی)
    4. شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده اید.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,093 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,314 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,358 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,308 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,180 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,526 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,730 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,598 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان