امتیاز موضوع:
  • 180 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی کنکور ارشد طراحی شهری 91
دوستان 1 سوال خیلییییییییی مهم ازتون دارم
چرا همیشه دنبال لقمه های جویده شده می گردید؟!!!!
انتظار دارید همه چی آماده براتون همینجا محیا بشه
جمع کردن منابع و جزوهای با ارزش هم جزء کارهایه که باید انجام بدید من هم شهرستان هستم ولی طی 2سال کم و بیش جزوه ها رو پیدا کردم
یکم به خودتون زحمت بدید تو سایت بگردید یه سریش هم تو سایت گذاشتم من که نمیتونم برا تک تک شما لینک بزارم چندین بار لینک دادم باور کنید منم مثل شما سرم شلوغه به هزار نفر هم باید جواب پس بدم پس بهانه نیارید که وقت ندارید پیدا کردن جزوه ها جزیی از رقابت کنکوره یادتون باشه
و کسایی که واقعا به این رشته علاقه دارند جزوها ها رو پیدا میکنند.
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!
من جزوهایی که دارم رو به مرور یه سریشون رو میزارم برا دانلود فقط چند تا کلیک میخاد تا پیداشون کنید!
البته گفته بودم اگه قبول میشم ادامه میدم ولی باز یه سری از جزوه ها رو میزارم.
ازم به دل نگیرید
حرف حق رو گفتم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، b.ta
(۱۳۹۰-۷-۶، ۰۴:۳۲ عصر)@uror@ نوشته است: دوستان 1 سوال خیلییییییییی مهم ازتون دارم
چرا همیشه دنبال لقمه های جویده شده می گردید؟!!!!
انتظار دارید همه چی آماده براتون همینجا محیا بشه
جمع کردن منابع و جزوهای با ارزش هم جزء کارهایه که باید انجام بدید من هم شهرستان هستم ولی طی 2سال کم و بیش جزوه ها رو پیدا کردم
یکم به خودتون زحمت بدید تو سایت بگردید یه سریش هم تو سایت گذاشتم من که نمیتونم برا تک تک شما لینک بزارم چندین بار لینک دادم باور کنید منم مثل شما سرم شلوغه به هزار نفر هم باید جواب پس بدم پس بهانه نیارید که وقت ندارید پیدا کردن جزوه ها جزیی از رقابت کنکوره یادتون باشه
و کسایی که واقعا به این رشته علاقه دارند جزوها ها رو پیدا میکنند.
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد!
من جزوهایی که دارم رو به مرور یه سریشون رو میزارم برا دانلود فقط چند تا کلیک میخاد تا پیداشون کنید!
البته گفته بودم اگه قبول میشم ادامه میدم ولی باز یه سری از جزوه ها رو میزارم.
ازم به دل نگیرید
حرف حق رو گفتم.
دوست عزيز اگه منظورتون سوالهاي من در مورد كتاباست
بايد بدونيد كه من نميدونستم اين كتابا نايابه و نميدونستم بايد از كجا تهيه كنم چون من مدت زيادي نيست كه تصميم برا خووندن اين رشته گرفتم و هنوز به طور كامل باهاش آشنا نيستم و اگه سوالي ميپرسم دليل بر دنبال لقمه جويده بودنم نيست لطفا به اين راحتي در مورد ديگران قضاوت نكنيد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
دوست من سلام
منظورم شما نبود در کل گفتم آخه همین سوالو اکثر بچه ها قبلا پرسیدند و تو صفحات قبل همین تایپیک بهشون لینک دادم و توضیح دادم اگه همه دوستان صفحات قبلی این تایپک رو چک کنند به خیلی از سوال هاشون پاسخ داده شده
این لینک 2 تا از کتابهای توسلی
http://iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
بازم سوالی داشتی در خدمتم قصدم ناراحت کردن هیچکس نیست;)

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، asma ، atelieahjam
ممنون از مهندس @uror@ به خاطر حضور فعال و کمک به مهندسین عزیز
بالاترین عبادت خدمت به خلق خداست;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط asma
مهندس ممنون برا راهنمايي و كمكتون
ولي من صفحات قبل رو چك كرده بودم و حتي از خيلي صفحاتش پرينت گرفتم ولي خوب جواب اين سوالم رو نگرفته بودم
شما كه در اين رشته 2سال زحمت كشيديد و به قولي پيشكسوتي يه كم بايد با ما تازه واردا حوصله بيشتر كنيد.

پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@
مثل اینکه پرهام گفته کتاب گلکار پیدا نمیشه...کتابمو براتون اسکن کردم...
برای دانلود به لینک زیر بروید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، asma ، JAVAD4050 ، محروم ، atelieahjam
دوستان چرا ناراحت می شید واقعا اسکیس مشخص می کنه که کی لیاقت دانشگاه رفتن را داره نه با تست زدن من خودم اسکیسم قوی نیست ولی واقعیت را باید پذیرفت چون تو تست فقط حفظ می کنی ولی تو طراحی یاد می گیری ولی یک چیز هم بگم با این سوالات اسکیس اصلا موافق نیستم واقعا می گم ربطی به شهرسازی نداره مثلا یکی از سوالات فکر کنم طراحی رستورا تو یک باغ بود که این بر می گرده به رشته من یعنی معماری نه طراحی واقعا باید تاسف بخوریم که اساتید کشور ما هنوز رشته شهرسازی را به خوبی نشناختند
[/quote]

سلام
جالبه كسايي رو اينجا باهاشون آشنا ميشم كه بدون هيچ دليل و منطقي فكر ميكنن اسكيس لياقت هر كسي رو مشخص ميكنه دوست عزيز اگر 1 حساب سرانگشتي داشته باشي ميبيني تنها چيزي كه لياقت رو تعيين نميكنه همون اسكيسه مگه فكر كردي رو هر شيت چقدر وقت ميذارن فكر ميكني هميشه جواب درستا رو انتخاب ميكنن نه عزيز من اينجوري كه شما فكر ميكني نيست لياقت به نظرت اينه كه درصدات همه زير 10 درصد باشه ولي با نمره اسكيس هنر تهران قبول شي نه عزيز من لياقت اونه كه اطلاعات داشته باشي راجع به رشته اي كه توش شركت كردي و جالبه كه همين مرحله اولم كه از نظر شما لياقت كسي رو تعيين نميكنه و بايد بگم كلا دانشگاه لياقت تعيين نميكنه انقدر زحمت ميخواد كه من 100% مطمئنم شما دوست عزيز اصلا و ابدا تجربه نكرديد كه براي كنكوري مثل طراحي شهري به طور جدي درس بخوني چون واقعا زحمتش زياده و اشتباه بزرگترت همينه كه فكر ميكني حفظيه(ميتوني برا اثبات نظريه ات به خودت 1 بار امتحان بده حفظ كردن كه به قول خودت كاري نداره و اگه 1 دست معمولي داشته باشي حتما قبول ميشي) اگر بررسي كرده بودي كه نكردي و رو هوا اظهار نظر ميكني ميبيني كه از كنكور 85 به بعد خيليم مفهومي شده.بايد به همه چيز مسلط باشي.و بعد با امتحان فوق ناعادلانه اي مثل اسكيس جايي برات نميمونه.من سال اول رتبه 56 و سال دوم رتبه 92 آوردم. و هر دوسال قبول نشدم و فكر ميكنم ماهايي كه تلاشمون رو كرديم رتبمونم خوب بود ولي نتيجه نداد قضاوت بهتري داشته باشيم تا كسي كه حتي زحمت امتحانم به خودش نداده.اميدوارم همه موفق باشيد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط @uror@ ، shahryar ، JAVAD4050 ، محروم
(۱۳۹۰-۷-۸، ۱۱:۴۳ صبح)nasi jacobes نوشته است: دوستان چرا ناراحت می شید واقعا اسکیس مشخص می کنه که کی لیاقت دانشگاه رفتن را داره نه با تست زدن من خودم اسکیسم قوی نیست ولی واقعیت را باید پذیرفت چون تو تست فقط حفظ می کنی ولی تو طراحی یاد می گیری ولی یک چیز هم بگم با این سوالات اسکیس اصلا موافق نیستم واقعا می گم ربطی به شهرسازی نداره مثلا یکی از سوالات فکر کنم طراحی رستورا تو یک باغ بود که این بر می گرده به رشته من یعنی معماری نه طراحی واقعا باید تاسف بخوریم که اساتید کشور ما هنوز رشته شهرسازی را به خوبی نشناختند

سلام
جالبه كسايي رو اينجا باهاشون آشنا ميشم كه بدون هيچ دليل و منطقي فكر ميكنن اسكيس لياقت هر كسي رو مشخص ميكنه دوست عزيز اگر 1 حساب سرانگشتي داشته باشي ميبيني تنها چيزي كه لياقت رو تعيين نميكنه همون اسكيسه مگه فكر كردي رو هر شيت چقدر وقت ميذارن فكر ميكني هميشه جواب درستا رو انتخاب ميكنن نه عزيز من اينجوري كه شما فكر ميكني نيست لياقت به نظرت اينه كه درصدات همه زير 10 درصد باشه ولي با نمره اسكيس هنر تهران قبول شي نه عزيز من لياقت اونه كه اطلاعات داشته باشي راجع به رشته اي كه توش شركت كردي و جالبه كه همين مرحله اولم كه از نظر شما لياقت كسي رو تعيين نميكنه و بايد بگم كلا دانشگاه لياقت تعيين نميكنه انقدر زحمت ميخواد كه من 100% مطمئنم شما دوست عزيز اصلا و ابدا تجربه نكرديد كه براي كنكوري مثل طراحي شهري به طور جدي درس بخوني چون واقعا زحمتش زياده و اشتباه بزرگترت همينه كه فكر ميكني حفظيه(ميتوني برا اثبات نظريه ات به خودت 1 بار امتحان بده حفظ كردن كه به قول خودت كاري نداره و اگه 1 دست معمولي داشته باشي حتما قبول ميشي) اگر بررسي كرده بودي كه نكردي و رو هوا اظهار نظر ميكني ميبيني كه از كنكور 85 به بعد خيليم مفهومي شده.بايد به همه چيز مسلط باشي.و بعد با امتحان فوق ناعادلانه اي مثل اسكيس جايي برات نميمونه.من سال اول رتبه 56 و سال دوم رتبه 92 آوردم. و هر دوسال قبول نشدم و فكر ميكنم ماهايي كه تلاشمون رو كرديم رتبمونم خوب بود ولي نتيجه نداد قضاوت بهتري داشته باشيم تا كسي كه حتي زحمت امتحانم به خودش نداده.اميدوارم همه موفق باشيد
[/quote]

با سلام:
برای موفقیت در هر کاری شما ابتدا باید شرایط موجود را پذیرفت . شرایط موجود در طراحی شهری شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد. حالا چه خوشمون بیاد چه نه.
به نظر من شمایی که 2 سال رتبه زیر 100 آوردی و قبول نشدین باید یه جور دیگه بیندیشین. یا شاید بهتر باشه برین پیش یه مشاور خوب اسکیس.
در همین کنکور 90 یکی از دوستام 470 بود و رشته اش هم فضای سبز اما قبول شد ولی خیلی از رتبه های زیر 50 هم نتیجه نگرفتن. گاهی وقت ها باید از بالا به خودمان نگاهی بیندازیم.
مشورت کردن نیمی از دانش می باشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، @uror@ ، محروم
سلام
من با نظر این دوستمون که میگه باید شرایط رو پذیرفت موافقم. چون من امسال کسی رو می‌شناسم که رتبش یک رقمی بود ولی توی اسکیس نتیجه خوبی نگرفت و الان آزاد داره درس می‌خونه!
به نظر من اگر ما بپذیریم که باید از تجربیات دوستانی که قبل از ما این راه رو با موفقیت پشت سر گذاشتند استفاده کنیم صد در صد نتیجه خوبی می‌گیریم!!!!!!!!
به امید موفقیت همه دوستانی که خوب تلاش می‌کنند و از روش آزمون و خطا استفاده نمی‌کنند!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    (۱۳۹۰-۷-۸، ۱۲:۲۳ عصر)komak نوشته است:
    (۱۳۹۰-۷-۸، ۱۱:۴۳ صبح)nasi jacobes نوشته است: دوستان چرا ناراحت می شید واقعا اسکیس مشخص می کنه که کی لیاقت دانشگاه رفتن را داره نه با تست زدن من خودم اسکیسم قوی نیست ولی واقعیت را باید پذیرفت چون تو تست فقط حفظ می کنی ولی تو طراحی یاد می گیری ولی یک چیز هم بگم با این سوالات اسکیس اصلا موافق نیستم واقعا می گم ربطی به شهرسازی نداره مثلا یکی از سوالات فکر کنم طراحی رستورا تو یک باغ بود که این بر می گرده به رشته من یعنی معماری نه طراحی واقعا باید تاسف بخوریم که اساتید کشور ما هنوز رشته شهرسازی را به خوبی نشناختند

سلام

با سلام:
    برای موفقیت در هر کاری شما ابتدا باید شرایط موجود را پذیرفت . شرایط موجود در طراحی شهری شامل دو مرحله تئوری و عملی می باشد. حالا چه خوشمون بیاد چه نه.
    به نظر من شمایی که 2 سال رتبه زیر 100 آوردی و قبول نشدین باید یه جور دیگه بیندیشین. یا شاید بهتر باشه برین پیش یه مشاور خوب اسکیس.
    در همین کنکور 90 یکی از دوستام 470 بود و رشته اش هم فضای سبز اما قبول شد ولی خیلی از رتبه های زیر 50 هم نتیجه نگرفتن. گاهی وقت ها باید از بالا به خودمان نگاهی بیندازیم.
    مشورت کردن نیمی از دانش می باشد.
    [/quote]
    بابا من که معذرت خواهی کردم اره شما راست می گید من اشتباه کردم اخه بابا شما که 2 ساله رتبتون خوبه و قبول نمی شید در اسکیس حتما کارتون یک گیری داره اگه یک سال بود حق با شما بود ولی شما خودتون می گید دوساله بازم معذرت می خوام

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,211 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,365 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,396 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,218 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,575 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,776 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,668 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,690 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,624 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان