امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گزارشی از نشست تخصصی الگوها ونمونه های استاندارد مبلمان شهری
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۱۲:۵۱ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲، ۱۲:۳۹ صبح)lofra نوشته است: مهندس دهقان سی دی همایش رو ندارید؟که بشه تهیش کرد؟

اگه حجمش کم باشه که میشه در سایت آپلود کرد و الان هم چند فایل اون در ارسال اول همین تاپیک برای دانلود قرار گرفته

اگه حجمش سنگین باشه از مهندس نصیری مجد تقاضا دارم که یک نسخه از سی دی را به آدرس پستی ام بفرسته {البته اگه زحمتی نیست} تا هر عضوی خواست براش به صورت پستی ارسال کنیم.

سپاس

سلام
توی همین تایپیک کلیه مطالب همایش گذاشته شده.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
یکی از عکسای اعضای پنل
به ترتیب از چپ:
دکتر مظاهری، دکتر شیعه، دکتر پاکزاد؛ دکتر نوذر پور( رئیس جامعه مهندسان شهرساز)، دکتر سعیدی، دکتر مرتضیایی

ببخشید که عکس خیلی با کیفیت نیست، عکسای تکمیلی و با کیفیت تر به زوری ارائه می شه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، Sadeghpour ، @uror@
واقعا همایش عاااااااااااااااااااااااااالی بود جای همتون خالی بود ولی منم احساس تنهایی کردم ایشال... همایش بعد با همکلاسیام میام:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۹-۲۹، ۱۰:۵۴ عصر)saeed nasiri majd نوشته است: با سلام
امروز همایش برگزار شد و اعضای سایت حضور گرم و صمیمانه ای داشتند که به نوبه خودم از همشون تشکر ویژه می کنم.
چند عکس اعضای سایت با دکتر پاکزاد و دیگر دست اندرکاران همایش گرفتند که متعاقبا مهندس احمدی ظرف یکی دو روز آینده
در همین ارسال زحمت می کشند قرار می دهند.پاور مطالب ارائه شده با فرمت pdfبه پیوست این ارسال می باشد ،امیدوارم که از این مطالب کمال استفاده را ببرید دوستان.
باز هم از حضور حداکثری اعضای سایت تشکر می کنم.امیدوارم در نشست ها و همایش های تخصصی اعضا ی سایت، مثل این همایش حضور حداکثری داشته باشند.
در ضمن دکتر اسماعیل شیعه و دکتر نوذر پور به عنوان اعضای پنل بودند.

دوستان دیشب دکتر رضوانی به من زنگ زدن و گفتن جا نداریم و اعلا م کنید ثبت نام تمام شد امروز موزه هنرهای معاصر جا نبود واقعا دست همتون درد نکنه ،همچنین از مهندس رضایی عزیز که خیلی امروز زحمت کشیدند هم در گرفتن گواهینامه ها و ثبت نام ها سپاسگزارم.جامعه مهندسان شهرساز هم در پایان همایش گواهینامه شرکت کنندگان را با امضای جامعه مهندسان شهرساز اهدا کرد.
با سپاس
واقعا ممنونم که این فایلها رو اینجا گذاشتید.همواره پیروز باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۹:۵۷ عصر)mamad 70i نوشته است: سلام دوستان خوب هستین !!! به نظر من هم خیلی خوب بود(البته من از یه استان دیگه اومده بودم ) خیلی دوست داشتم بچه های گروه رو ببینم ...من اون روز خیلی تنها بودم ...حقیقتش خیلی بهم خوش نگذشت ...یجورایی غربت توی اون جمع برام بزرگ ترین دغدغه بود ...با هر کس حرف میزدم میگفتش نه نمیشناسم...خلاصه از لحاظ بار علمی فقط به نظرم دوتا از سخنرانیا خوب بود...اما از دوستان انتظار بیشتری میرفت برای با هم بودن ... پسر اینقد غصه میخوردم وقتی بچه ها 5 تایی 6 تایی دور هم بودن و منم تنها و حتی کسی هم یه کمحرف باهام همکلام نشد!!! اما ممنون میشم توی این نشست ها و گرد همایی ها بمن هم اطلا بدین...ممنونم

دوست عزیز من هم با اینکه از تهران میومدم باز هم شرایط مشابه شما رو داشتم و واقعا احساس تنهایی می کردم.
    البته اگرچه مهندس نصیری و رضایی رو دیدم و زحمت هاشونو نمیشه نادیده گرفت (همین جا صمیمانه ازشون قدردانی می کنم و از لطفشون سپاسگذارم)ولی فکر می کنم شرایطی که بوجود اومده بود اینطور ایجاب می کرد و فکر نمی کنم نه ما نه آنها مقصر باشیم. امیدوارم این تجربه باعث بشه برای برنامه های بعد بتونیم برنامه ریزی و همکاری بهتری داشته باشیم.
    در هر صورت فکر نمی کنم هدف اصلی ما(یا حداقل خود من) از شرکت در این همایش این موضاعات بوده ، چون واقعا بعد از همایش از اینکه وقتمو گذاشتم خوشحال بودم و فکر میکنم مطالب ارائه شده توسط اساتید آنقدر جالب و جذاب بود که ارزشش را داشت
    منکه فکر می کنم استفاده ی کافی رو برده باشم و از مدیریت واعضای پیگیر سایت که اطلاع رسانی کردند ممنونم!
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd ، meysam rezaei

از انسان ها غمي به دل نگير،‌زيرا خود نيز غمگينند،‌با آنكه تنهايند ولي از خود مي گريزند،‌زيرا به خود و به عشق خود و به حقيقت خود شك دارند، پس دوستشان بدار حتي اگر دوستت نداشته باشند
    به همه اعضاي سايت ايران شهرساز افتخار مي كنم وبه عنوان يك عضو كوچيك سايت ازشون مي خوام اگه كدورت و دلخوري هست همين الان كه دارن اين متن رو مي خونن بذارن كنار.....
    آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، parasto_gh ، ایلیا ، 0RKIDEH ، @uror@
    بابا بیخیال
    الان که یه ریزه تفکرات می کنم میبینم وقت ما آدما خیلی باارزش تر از اینه که به این مسائل بپردازیم
    ماکه از این بحث ها فرار کردیم
    بای بای . . .
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، Sadeghpour ، 0RKIDEH
    (۱۳۹۰-۱۰-۳، ۱۲:۳۳ صبح)ایلیا نوشته است: بابا بیخیال
    الان که یه ریزه تفکرات می کنم میبینم وقت ما آدما خیلی باارزش تر از اینه که به این مسائل بپردازیم
    ماکه از این بحث ها فرار کردیم
    بای بای . . .

بهتره اعضا خودشون رو آماده کنن برای همایش های آتی.
    با سپاس

پاسخ
    منظور از این بحث ها دعوا بود نه همایش! اشتباه برداشت نکنید لطفا

پاسخ
    بعضی کامنت ها حذف شده نه؟
    آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
    ساختنی است.
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,101 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: sharare
      همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,634 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اولين كنفرانس ملي معماري و شهرسازي اسلامي و ترسيم سيماي شهري پايدار با گذر از معماري haydariyan 0 1,583 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۰۹:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      سمپوزیوم تخصصی طراحی در هزاره سوم m.marziye 0 1,239 ۱۳۹۲-۸-۱۸، ۰۱:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: m.marziye
      کنفرانس بین المللی عمران، معماری و توسعه پایدار شهری-آذر 92 Sahab 1 3,851 ۱۳۹۲-۷-۳، ۰۵:۳۵ صبح
    آخرین ارسال: sara0111
      همایش استانداردها و الگوهای جدید مبلمان شهری(رایگان) دکتر پاکزاد-دکتر سعیدی رضوانی saeed nasiri majd 20 13,963 ۱۳۹۲-۵-۲۷، ۰۹:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: AZ!N
      اولین کنفرانس ملی خدمات شهری و محیط زیست FaTyJo0oN 1 3,241 ۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      نخستین همایش ملی عناصر زیباسازی شهری - مهر92 sara0111 0 1,555 ۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۵:۱۸ صبح
    آخرین ارسال: sara0111
      برگزاری همایش شهر و سیمای شهری ماراویا 0 1,253 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۰۱:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      نشست تخصصی شیوه های ارزیابی طرحهای توسعه شهری saeed nasiri majd 0 1,123 ۱۳۹۱-۱۰-۲۹، ۰۲:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان