امتیاز موضوع:
  • 86 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!!
مصوبه کمیسیون هم ارزی و معادن امور مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در مورد رشته شهرسازی

[تصویر:  1326833376_scan1.jpg]

[تصویر:  1326833617_scan2.jpg]

[تصویر:  1326833590_scan3.jpg]

منبع:جامعه مهندسان شهرساز
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، aramo ، archopedia ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، iranshahr63 ، century21 ، parastoo_el ، dely_sh
اقای ناصری مجد دستتون درد نکنه دیگه با این مصوباتی که گذاشتین همه ی شبهات برطرف شد .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
یعنی چی؟؟؟بچه های رشته های دیگه بهتره برن دنباله رشته خودشون.((( هرکسی را بحر کاری ساختن.))) اینکه هر کسی بلند شه از یه رشته دیگه بیاد شهرسازی که نشد . بچه های رشته های دیگه با گذروندن 30-40 واحد بیان مهندس بشن بعد بیان یه مهرم بدن بهشون واقعا که دیگه مسخره اشو در اوردن .تکلیف ادمهای مثل من چی میشه؟؟برم سر کار ببینم یه نفر با یه رشته... بیاد جای منو بگیره به خاطر اینکه اقا هم مثل من ارشد شهرسازی گرفتن.من وهمه دوستام از بابت این خبر عمیقا ناراحت ومتاثر شدیم.استادای عزیز منم از این خبر واقعا ناراحت شدن و همیشه تو دانشگاه از اساتیدی که اومدن تو دانشگاهمون و با مدرک لیسانس متفرقه و ارشد ودکترای شهرسازی ابراز تاسف میکنن. واقعا متاسفمممممم.:@:@:@

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    شما که اینقدر دل پری دارید، این تاپیک رو هم بخونید با خیال راحت خشمگین بشید!
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6640
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
    به نظر من با این اوضاع بیکاری به رشته های تاریخ، ادبیات، فلسفه، حقوق،مدیریت و... هم مهر شهرسازی بدن خوبه اونوقت دیگه توی رشته های دیگه بحران بیکاری نداریم و تمام بحران بیکاری در کشور در رشته شهرسازی خلاصه میشه و تمام تلاش دولت رفع مشکل اشتغال برای شهرسازان میشه البته فقط یک پیشنهاد به مسئولین:cool:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN
    مرسی مهندس
    بذارید یه پیشنهاد بهتری مطرح کنیم
    اینکه شهرسازی رو بکنیم مادر تمامی رشته ها!
    به هرحال میدونید دیگه مادر مهربونه، دست رد به سینه کسی نمیزنه!!

پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    یه پیشنهاد جالب
    به نظرم به نشونه اعتراض سال آینده همه برو بکس شهرسازی رشته های دیگه ثبت نام کنن.....

مخصوصا این رشته هایی که میخوان بهشون مهر بدن

جغرافیا ، اقتصاد، معماری، جامعه شناسی و عمران....البته اگه کسی دوس داره می تونه ادبیات هم شرکت کنه و نویسنده شه:D

خیلی باحال میشه اااا

برو بکس مهندسین پایه این:D:D
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    چه اشکالی داره از رشته های دیگر برن شهرسازی بخونند من خودم تاریخ رو دوست دارم حتی کتاب های تاریخی بیشتر از شهرسازی می خونم در شهرسازی بجز چند واحد عملی که باید یاد گرفت بیشتر کتاب ها رو میشه مطالعه کرد همه چیز بستگی به توانایی و علاقه افراد دارد به نظر من غیر از تعصب به رشته خود بیشتر اعتماد به نفس خود را در این رشته بالا ببریم همیشه به روز باشیم یک لحظه فکر کنیم که اگر یک جامعه شناس رشته شهرسازی را بهتر از ما تعریف کند اونوقت جایی برای دفاع از خود نداریم

پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، shokri
    حالا یکی مثل من که ارشدم معماریه باز راه داره چون معماری و طراحی شهری حداقل در طراحی به هم نزدیکن.ولی من موندم کسی که جغرافیا خونده و هیچ طراحی نداشته چه طور میشه با یه ارشد بشه طراح؟
    من از هنرستان شروع کردم.2 سال هنرستان+2سال کاردانی+2سال کارشناسی=حداقل 6 ساله که با طراحی آشنایی داریم ما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۱:۱۸ عصر)aramo نوشته است:
    چه اشکالی داره از رشته های دیگر برن شهرسازی بخونند من خودم تاریخ رو دوست دارم حتی کتاب های تاریخی بیشتر از شهرسازی می خونم در شهرسازی بجز چند واحد عملی که باید یاد گرفت بیشتر کتاب ها رو میشه مطالعه کرد همه چیز بستگی به توانایی و علاقه افراد دارد به نظر من غیر از تعصب به رشته خود بیشتر اعتماد به نفس خود را در این رشته بالا ببریم همیشه به روز باشیم یک لحظه فکر کنیم که اگر یک جامعه شناس رشته شهرسازی را بهتر از ما تعریف کند اونوقت جایی برای دفاع از خود نداریم
    بحث نه فقط تعریف هست، که البته در این حیطه فلاسفه بهترین تعاریف رو ارائه می کنند. صرفا این موضوع مطرح هست که با توجه به ابعاد گسترده شهرسازی، اجرایی بودن در چند حوزه و و تجمیع و تاثیرگذاری علوم مختلف بر این رشته و بالعکس، نیاز به آموزش گسترده، عملی و تا حدی زمان بر محسوس هست و در مقطع ارشد این امر محقق نمی شود. (با توجه به سرفصل های ارائه شده از وزارت علوم در این مقطع) . بنابراین این نه تنها مشکل دانشجویان که مشکل وزارت علوم هم هست و نیاز به بازنگری در پذیرش کارشناسی ارشد و همچنین سرفصل های ارشد احساس میشه؛ پذیرش رشته های مختلف در مقطع دکتری که امر دردناک دیگری است...

پاسخ
     سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 3 2,050 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: حسنیه هزاره
      تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,806 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,421 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: atelieahjam
      نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,181 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
      اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,360 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
      مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,700 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
      از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,325 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
      مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,624 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان