امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[اطلاعیه2]ارسال 2 تا از منابع آزمون تشریحی 1391+فایل یکی از منابع +سوالات تشریحی 90
(۱۳۹۱-۴-۱۳، ۰۳:۴۰ عصر)dida نوشته است: درود: كاكو برا من نيومد ميشه دوباره بفرستي [email=%D9%85%D9%85%D9%86%D9%88%D9%86.youseffarkhonde@yahoo.com]ممنون.youseffarkhonde@yahoo.com[/email]

سلام

فایل یکی از منابع و معرفی یک منبع دیگر و سوالات تشریحی تحلیلی سال 1390 ارسال شد.
آخرین ارسال های من :

درود:اي ول داري كاكو عجب سرعت عملي باور كردني نيست15 تشكر.
آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
سلام اگه میشه برا منم بفرستین hpanahi.9381@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
سلام
اگه میشه واسه منم ارسال کنید ممنون
art_al.aja6789@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
سلام اگه لطف کنید واسه منم بفرستید
باتشکر
Arzhang_3000@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
سلام.لطفا برای من هم بفرستید.ممنونم

akram.akhtari@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    SALAM TASHAKOR AZ TAMAME ZAHAMATE U . LOTFAN IN ETELAATO BARAYE MAN HAM ERSAL KONID.

آخرین ارسال های من :
      سلام ممنون میشم واسه منم بفرستید. heidari.shohre@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
        ممنون میشم برای منم بفرستید
        nazanin_goudarzi@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
          سلام لطفا برای منم بفرستید.
          mt.86217119@gmail.com
          ممنون
          آخرین ارسال های من :

هیس....
          حرف نزن....
          صدای نفس هایت را بیشتر از دروغ هایت دوست دارم....

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 733 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,735 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,977 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,972 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,460 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            موضوع های احتمالی امسال رو یا حداقل نمونه سوال بیشتر با جواب اگه بشه واسمون ارسال کنی alireza 1 1,742 ۱۳۹۳-۳-۴، ۱۱:۱۲ عصر
            جواب سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 alireza 23 11,959 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۱۲ عصر
            (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,928 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
          آخرین ارسال: omidi30
            [اطلاعیه 1]ارسال منابع برنامه ریزی شهری مرحله دوم +فایل آماده سازی زمین فقط تا 7 روز alireza 238 165,036 ۱۳۹۲-۴-۵، ۰۴:۴۳ عصر
            داغ سوزنده :اعلام منابع آزمون تشریحی تحلیلی -برنامه ریزی شهری1390 alireza 25 15,841 ۱۳۹۱-۱۱-۲۴، ۱۱:۰۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان