امتیاز موضوع:
  • 107 رأی - میانگین امتیازات: 3.27
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران
(۱۳۹۱-۳-۳۱، ۱۲:۴۴ صبح)shahroz4158 نوشته است: سلام دوستان من نمیتونم این فایلارو دانلود کنم کمک کنید..
این پیغامو میده:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید . این خطا ممکن است به خاطر یکی از دلایل زیر باشد:
  1. حساب شما به حالت تعلیق در آمده است و یا شما از دسترسی به این قسمت محروم شده‌اید.
  2. شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. آیا می‌خواهید به قسمت‌هایی که تنها مدیران دسترسی به آن را دارند و یا قسمت‌هایی که به شما اختصاص ندارد وارد شوید؟ لطفاً قوانین را مطالعه نمایید.
  3. حساب کاربری شما هنوز فعال نشده است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
  4. شما به جای استفاده از لینک یا فرم مناسب به طور مستقیم به این صفحه دسترسی پیدا کرده‌اید.

دوست عزیز شما عضو vip نیستید و باید عضو vip باشید تا بتونید از فایلهای با ارزشی مثل این استفاده کنید، شرایط عضو vip در قسمتهای دیگه آورده شده و یا می تونید با مهندس دهقان تماس بگیرید.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
ممنون مهندس برای من که پایان نامم روی یکی از مناطق تهرانه خیلی بکارم میاد باز هم تشکر
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
سلام
مرثی دوست عزیز خیلی لطف کردی که همچین نقشه ای تو سایتی گذاشتی چون کمتر کسی همچین کاری رو انجام میده اونم نقشه تهران :)113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh
دوستان عزیزی که بابت این نقشه تشکر کردن، باید بگم قابلی نداره. من از یه کار این انجمن خوشم اومد واسه همینم توش فعالیت کردم، اونم ساختار شکنیش بود. اینجا چیزی به اسم خساست و مال من و مال تو وجود نداره، اینجا یه بانک بزرگه و هرکی هرچی داره میریزه وسط. حالا چه فرقی می کنه که این نقشه مال تهرانه یا مال یه شهر خیلی کوچیک مهم اینه که من دارم و دوست دارم که همه داشته باشن و همه ازش استفاده کنن.
یکی از مشکلات پروژه های ما چیه، همین جمع آوری اطلاعات و این حرفاست دیگه. خیلی از کارهایی که ما در پروژه هامون انجام دادین، قبلاً هزاران نفر تو پروژه هاشون انجام دادند ولی اطلاعاتشونو به هزاران دلیل به ما نمیدن، این میشه که بیشتر وقتمون رو صرف اطلاعاتی میکنیم که می تونستیم به راحتی از یه شخص دیگه بگیریم و اینجاست که وقت و سرمایمون برای قسمت اصلی یعنی بازده و نتیجه گیری کم میشه.
همینه که جهان سوم می مونیم. اگه تو اطلاعات خساست نداشته باشیم، پروژه هامون موفقیت بیشتری کسب می کنن.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، seywan_kurd ، madani ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، sharare ، ast ، bahareh.n
با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    سلام
    وقتتون به خیر
    من ۲ بار ۵ فایل مربوط به gis تهران را دانلود کردم
    بار اول extract نمیشد
    بار دوم موفق شدم extract کنم اما نمیدونم برای مشاهده نقشه ها باید کدوم فایل رو اجرا کنم؟
    آیا برنامه ای غیر از اوتوکد لازم است؟
    با سپاس

پاسخ
    سلام، بله نرم افزار arc gis و یا arc view رو باید حتماً نصب داشته باشید در غیر اینصورت باز نمیشه. همه دوستان توچه کنن، این فایل اصلاً به اتوکد ربطی نداره، همونطور که از اسمش پیداست، فیل gis

پاسخ
    خب این فایلو برای همه اعضا قابل دانلود بکنیدش دیگه.
    چرا فقط وی آی پی ها؟!

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس
      وقتتون به خیر
      من ۲ بار ۵ فایل مربوط به gis تهران را دانلود کردم
      بار اول extract نمیشد
      بار دوم موفق شدم extract کنم اما نمیدونم برای مشاهده نقشه ها باید کدوم فایل رو اجرا کنم؟
      آیا برنامه ای غیر از اوتوکد لازم است؟
      با سپاس

(۱۳۹۱-۴-۳۰، ۰۱:۳۵ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام، بله نرم افزار arc gis و یا arc view رو باید حتماً نصب داشته باشید در غیر اینصورت باز نمیشه. همه دوستان توچه کنن، این فایل اصلاً به اتوکد ربطی نداره، همونطور که از اسمش پیداست، فیل gis

با سلام
      ممنون از پاسختون
      موفق و پیروز باشید

پاسخ
      سلام دوستان
      این نقشه GIS رو با چه برنامه ای میشه دید؟؟
      لطفا لینک بدید دانلود کنید
      ممنون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,976 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
        آخرین ارسال: nneda65
          غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,797 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
        آخرین ارسال: En.emami
          غیر رایگان طرح جامع شهر یاسوج najme 4 4,478 ۱۳۹۵-۷-۲۳، ۰۳:۱۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 10,086 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: mehrandavarpanah
          غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,771 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
          یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,281 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
          فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,486 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
          gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,784 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
          غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,195 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
          اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,298 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: atings

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان