امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
میخواهیم دوباره با همکاری هم مقاله بنویسیم=== داوطلبان بیایید
دوستان توجه کنید برای شرکت در مقاله نویسی همایش توسعه پایدار و عمران شهری فقط تا پایان فردا فرصت دارید تا نامتان را در سایت ایران شهرساز اعلام کنید
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، alireza ، kasrak
امروز دوازده مرداد هست و مهلت ارسال مقاله برای همایش توسعه پایدار و عمران شهری تا اول شهریور
پس دیگه نمیتوینم منتظر درخواست همکاری باشیم

تا الان فقط مهندس zxc درخواست مقاله برای این همایش دادن باتوجه به اینکه ایشون تک هستن

پیشنهاد میکنم اگر همچنان مایل به نوشتن مقاله در این زمینه دارند با مهندس امید یوسفی هماهنگ کنند و از ایشون راهنمایی بگیرند.

اعضای سایت هم در صورت توان حتما راهنمایی شون میکنند

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، kasrak
منم هستم فضاهای شهری پایدار - محور معلوم نیست - کرج و تهران

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly. ، 0RKIDEH ، kasrak
چهارمین همایش هم اضافه شد (در ارسال اول)

همایش زنان و زندگی شهری - آبان 91

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، sharare ، atoosa.marzban ، godonly.
[highlight=#f5f5f5]من هم شرکت میکنم...دفعه اولمه :) - پياده محوري و حمل و نقل انسان مدار گروه 2 یا 3 نفره...[/highlight]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    mall">من میخوام چند تا سوال بپرسم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. اول اینکه در این همایش ها که مقاله میخوان کارشناسی ها میتونن شرکت کنند یا فقط ارشد به بالا؟؟ بعد اینکه برای شرکت در همایش حتما باید مقاله ارائه داد؟؟ سوال بعدی هم اینکه من خیلی دوست دارم تو اولین همایش زنان و زندگی شهری شرکت کنم! میشه؟ ترم 4 کارشناسیم تازه 2 .و سوال آخر اینکه تو هر همایش حدود 10 الی 20 موضوع نوشته شده، باید یکی از اون موضوع هارو انتخاب کرد و راجع به اون مقاله نوشت؟؟
    میدونم خیلی سوال پرسیدم ولی خیلی علاقه دارم که زود راه بیفتم تو این رشته دیگه شما به بزرگی خودتون
    ببخشید.
    آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
    در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    سلام سوالاتون خیلی خوبن
    فکر نمیکنم مدرک تاثیری داشته باشه

بعضی همایش ها بجز مقاله پوستر هم قبول میکنن

پیرامون یکی از اون موضوع ها میتونید یه موضوع انتخاب کنید یعنی یه چیزی در ارتباط با آنها نه دقیقا همونا

اگه جوابام اشتباهه دوستان نظر بدن

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، sharare
    ستاد توانمندسازی زنان شهرداری تهران با همکاری معاونت برنامه ریزی و توسعه‏ی شهری شهرداری نخستین همایش زنان و زندگی شهری را برگزار می نماید. از تمامی اساتید محترم، صاحب نظران، محققین و دانشجویان گرامی در حوزه های مختلف علوم اجتماعی، مدیریت، برنامه ریزی شهری، محیط زیست، معماری و شهرسازی و سایر رشته های مرتبط جهت ارایه‏ی مقاله و شرکت در این همایش دعوت به‏عمل می آید.
    محورهای همایش:
    - زنان، حقوق شهروندی و مدیریت شهری
    • حقوق شهروندی زنان
    • نگرش های مدیران شهری نسبت به زنان
    • نگرش زنان به مدیریت شهری
    • مشارکت زنان شهری در مدیریت خانواده
    • مشارکت زنان در مدیریت محله های شهری
    • مشارکت زنان در مدیریت شهری
    • نقش سازمان های مدنی زنان در مدیریت شهری
    - زنان و اقتصاد شهری
    • زندگی اقتصادی زنان در شهر (با تأکید بر اشتغال، درآمد و پس انداز)
    • کارآفرینی زنان در شهر
    • زنان و اقتصاد اجتماعی در شهرها
    • فعالیت های نامحسوس اقتصادی زنان در محیط های شهری
    - زنان و فضاهای عمومی شهری
    • فضاهای عمومی وکیفیت زندگی شهری زنان
    • زنان و فضاهای عمومی شهری در مقیاس محلی
    • زنان و طراحی محیطی- فضائی شهر
    • زنان و دسترسی به فضاهای شهری
    • زنان و بهره برداری از فضاهای شهری
    - زنان، امنیت و آسیب های اجتماعی
    • زنان و آسیب های ناشی از زندگی شهری
    • زنان شهری و مسائل زندگی خانوادگی (خشونت ، طلاق و...)
    • جرائم زنانه در محیط های شهری
    • زنان، بزه دیدگی و ناامنی در شهر
    • نقش زنان در کاهش آسیب های زندگی شهری
    - زنان و سرمایه ی اجتماعی
    • عوامل مؤثر بر سرمایۀ اجتماعی زنان شهری
    • مشارکت زنان شهری در سازمان های اجتماع محور
    • مشارکت زنان شهری در سازمان های مدنی
    • نقش زنان در تقویت سرمایۀ اجتماعی در شهر
    • بررسی وضعیت انزوا و تنهائی زنان در شهر
    - زنان و فرهنگ شهری
    • سبک زندگی زنان در شهر
    • اوقات فراغت و مصرف کالاهای فرهنگی زنان در شهر
    • نقش زنان در سیاستگذاری و مدیریت فرهنگ شهری
    • وضعیت و نقش زنان شهری در تحولات فرهنگ خانواده، فرهنگ محله ای و فرهنگ شهری
    • سرمایۀ فرهنگی زنان درشهر
    • زنان و میراث فرهنگی شهر
    • زنان شهری و آسیب های فرهنگی
    - زنان، سلامت و محیط زیست شهری
    • زندگی شهری و سلامت جسمی، روانی و اجتماعی زنان در شهر
    • نقش زنان شهری در سلامت خانواده
    • سهم زنان شهری در اداره نهادهای مردم نهاد زیست محیطی و حوزه سلامت
    • مشارکت زنان شهری در تولید و نگهداشت فضاهای زیست محله‏ای

شیوه ی تنظیم و ارسال مقالات
    مقالات ارسالی باید با توجه به محورهای اصلی و فرعی همایش به یکی از اشکال زیر تألیف شود:
    - مقالات مستقل
    این مقالات از حیث موضوعی و محتوایی می بایست مکمل مقالات و تولیدات علمی کارگروه های هفت گانه ی همایش باشند و براساس محورهای فوق به صورت مستقل تالیف شوند.
    - مقالات انتقادی
    این مقالات در راستای نقد و ارزیابی مطالب علمی تولید شده در کارگروه های هفت گانه ی همایش تدوین و ارایه خواهندشد.
    ***لازم به ذکر است در صورت عدم تمایل به تألیف مقاله، امکان دریافت نظرات کوتاه (Comments) صاحب نظران، اساتید، دانشجویان و علاقه مندان در ذیل مقالات قرارگرفته در سایت همایش به نشانی www.wul.ir فراهم شده است.
    ***پذیرش مقالات به صورت سخنرانی، پوستر و یا چاپ در مجموعه ی مقالات خواهد بود. ده مقاله برتر ارائه شده در همایش در قالب ویژه نامه ای با امتیاز علمی – پژوهشی منتشر می شود. همچنین به مقالات و نظرات کوتاه (Comments) برگزیده جوایز نفیسی اعطاء می گردد.
    ***اولویت پذیرش با مقالاتی است که مسائل مبتلابه شهر تهران و یا کلانشهرهایی با مختصات مشابه آن را در قالب الگوی ارائه شده در سایت همایش، موضوع بررسی خود قرار داده باشند.
    مهلت ارسال مقالات(چکیده و متن کامل):
    20 مهرماه 1391
    نحوه ی ارسال مقالات:
    فایل مقالات می بایست تا تاریخ یادشده با دو فرمت Word Doucument2007(*.docx) و Pdf به پست الکترونیک همایش به نشانی info@wul.ir ارسال شود. یادآوری می شود ارسال مقالات صرفا از این طریق امکان پذیر است.
    مشخصات مقالات:
    مقالات ارسالی می بایست در حجمی معادل هشت تا دوازده هزار کلمه و مطابق معیارهای معمول برای مقالات علمی – پژوهشی تنظیم شوند.
    نشانی دبیرخانه ی همایش:
    تهران، خیابان شهیدمطهری، خیابان کوه نور، کوچه ی چهارم، پلاک 12، طبقه ی دوم
    سایت همایش: www.wul.ir
    صندوق پست الکترونیک همایش: info@wul.ir
    زمان ومحل برگزاری همایش: تهران – نیمه دوم آبان ماه 91
    مسئولین همایش:
    رئیس همایش: دکتر زهراسادات مشیر
    مشاور عالی همایش: دکتر محمدامین قانعی راد
    دبیر علمی همایش: دکتر غلامرضا غفاری
    (۱۳۹۱-۶-۱۴، ۰۱:۵۵ صبح)sharare نوشته است: mall">من میخوام چند تا سوال بپرسم. اگه راهنمایی کنید ممنون میشم. اول اینکه در این همایش ها که مقاله میخوان کارشناسی ها میتونن شرکت کنند یا فقط ارشد به بالا؟؟ بعد اینکه برای شرکت در همایش حتما باید مقاله ارائه داد؟؟ سوال بعدی هم اینکه من خیلی دوست دارم تو اولین همایش زنان و زندگی شهری شرکت کنم! میشه؟ ترم 4 کارشناسیم تازه 2 .و سوال آخر اینکه تو هر همایش حدود 10 الی 20 موضوع نوشته شده، باید یکی از اون موضوع هارو انتخاب کرد و راجع به اون مقاله نوشت؟؟
    میدونم خیلی سوال پرسیدم ولی خیلی علاقه دارم که زود راه بیفتم تو این رشته دیگه شما به بزرگی خودتون
    ببخشید.

سلام شراره جان
    هر همایشی شرایط خاص خودش رو داره ممکنه مثلا یک همایش فقط کارشناسی ارشدا حق ارسال مقاله داشته باشن اما این همایش زنان و زندگی شهری با توجه به مطالبی که در فراخوان همایش هست و سایت همایش http://www.wul.ir/ محدودیتی به لحاظ مقطع کسانی که می خوان مقاله ارسال کنن نذاشته.
    بعد اینکه برای شرکت در همایش حتما باید مقاله ارائه داد یا نه... بازم بستگی به همون قوانینیه که هر همایشی داره که معمولا در همون فراخوان ذکر میکنن اما بیشتره همایش ها رو هرکی که بخواد می تونه شرکت بکنه چه مقاله داده باشه چه نداده باشه.
    (سوال بعدی هم اینکه من خیلی دوست دارم تو اولین همایش زنان و زندگی شهری شرکت کنم! میشه؟ )
    چرا که نه!!! :) هم می تونی شرکت کنی هم میتونی مقاله ارسال کنی,خیلی ام عالیه که از ترم 4 انقدر دانشجوی فعالی هستی
    برای انتخاب موضوع هم که پرسیدی بک قسمت در فراخوان راجعبش توضیح داده :
    شیوه ی تنظیم و ارسال مقالات
    مقالات ارسالی باید با توجه به محورهای اصلی و فرعی همایش به یکی از اشکال زیر تألیف شود:
    - مقالات مستقل
    این مقالات از حیث موضوعی و محتوایی می بایست مکمل مقالات و تولیدات علمی کارگروه های هفت گانه ی همایش باشند و براساس محورهای فوق به صورت مستقل تالیف شوند.
    - مقالات انتقادی
    این مقالات در راستای نقد و ارزیابی مطالب علمی تولید شده در کارگروه های هفت گانه ی همایش تدوین و ارایه خواهندشد.
    ***لازم به ذکر است در صورت عدم تمایل به تألیف مقاله، امکان دریافت نظرات کوتاه (Comments) صاحب نظران، اساتید، دانشجویان و علاقه مندان در ذیل مقالات قرارگرفته در سایت همایش به نشانی www.wul.ir فراهم شده است.

برای موضوع مقاله هم دوستانی که باتجربه تر هستن مطمئنا می تونن بهت کمک بیشتری بکنن

امیدوارم همیشه پرانرژی و موفق باشی :)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، sharare
    واقعا ازتون ممنونم برای پاسخ های خوبتون!
    اول اینکه خانم ارکیده ازتون تشکر میکنم برای راهنمایییتون، و اینکه فعلا فکر کنم مقاله برای من راحتتره! 4 چون اصلا هیچ آشنایی با پوستر ندارم! اگه منبعی از توضیح پوستر دارید ممنون میشم بگید که با اون هم آشنا بشم.
    دوم مینا جان از شما هم خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و با حوصله جواب سوال های من رو دادید. این طور که میبینم نوشتن مقاله ی مستقل برای من راحتتره. و از موضوعات باید یکی از اون فرعی هارو انتخاب کنم دیگه؟ درسته؟؟
    حالا اگه یکی از اوناست دوستان راهنمایی میکنید کدوم برای من بهتره؟ از اونجایی که اولین بارمه!!!!
    امیدوارم همه ی شما هم همین طور موفق باشید!!3

پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، Mohsenurbanism
    سلام

مهندس sharare سعی کنید توی مقاله نویسی پیوستگی رو رعایت کنید یعنی اینکه اول از مسائل کلان شروع کنید و بعد برید سراغ مسائل ریزتر،اینجوری هم بانک اطلاعاتیتون به مرور زمان خیلی عالی میشه و هم برای خودتون راحتتره
    همچنین اگه (مخصوصا)توی مقاله های اولتون از فارغ التحصبلان شهرسازی و یا رشته های مرتبط و همینطور از اساتیدتون راهنمایی و کمک بگیرید میتونه خیلی به پیشرفت مقاله نویسی در شما کمک کنه

امیدوارم روزی رو شاهد باشیم که مقالات شما رو isi قبول کنه15
    آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
    پاسخ
     سپاس شده توسط sharare

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      روش مقاله نویسی ISI haydariyan 0 1,478 ۱۳۹۳-۲-۵، ۱۱:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      مقاله نویسی isi atoosa.marzban 0 1,627 ۱۳۹۱-۱۰-۱۳، ۰۵:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: atoosa.marzban
      دانلود آموزش دریافت مقاله از ساینس دایرکت yaser seraj 1 4,306 ۱۳۹۱-۱۰-۱۰، ۰۶:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: dely_sh
      چگونه يك مقاله علمي بنويسيم؟ قسمت اول saeiideh 4 4,652 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: urbanism
      آموزش مقاله نویسی archopedia 5 7,552 ۱۳۹۱-۹-۲۵، ۰۷:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: urbanism
      شروع یه مقاله دیگه برای ایران شهرساز، همکار می طلبیم parasto_gh 10 6,675 ۱۳۹۱-۸-۹، ۰۱:۲۱ صبح
    آخرین ارسال: zanko
    Question انتخاب موضوع برای نوشتن مقاله علمی در حیطه برنامه ریزی شهری ANA 0 2,099 ۱۳۹۱-۸-۸، ۰۷:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: ANA
      نوشتن مقاله شروع شد! بشتابید!! Elham.A 24 29,775 ۱۳۹۱-۵-۳، ۱۲:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: tara0123
      پوستر مقاله kiana7822 2 3,364 ۱۳۹۱-۴-۲۱، ۰۱:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آموزش مقاله نویسی از سایت Elsevier ایلیا 2 6,968 ۱۳۹۱-۲-۶، ۰۷:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان