امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf
دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf

توجه:

هر 3 فایل را دانلود کنید و سپس در یک پوشه بزارید و شماره 1 را اجرا کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   tarh tafsili-mantaghe 6-tehran-www.iranshahrsaz.com(marked).part1.rar (اندازه: 11 MB / تعداد دفعات دریافت: 4,727)
.rar   tarh tafsili-mantaghe 6-tehran-www.iranshahrsaz.com(marked).part2.rar (اندازه: 11 MB / تعداد دفعات دریافت: 3,598)
.rar   tarh tafsili-mantaghe 6-tehran-www.iranshahrsaz.com(marked).part3.rar (اندازه: 7.15 MB / تعداد دفعات دریافت: 3,467)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، sharmin ، sharare ، somita ، 0RKIDEH ، mha100 ، liqo ، Brightness ، mahdio ، atelieahjam ، یاسمن خلج ، Melika1993 ، M.Alinejad
سلام
دستت درد نكنه
خيلي متشكر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط rozazadmehr@yahoo.com ، atelieahjam
    ببخشید یه سوال داشتم! جاهای دیگه توی سایت هم ازین مدل دانلودیا هست ولی من نتونستم بازشون کنم! باید محتوای داخل هر کدوم رو اکسترکت کنیم تو یه پوشه؟؟؟ یا نه میشه 3 تا فولدر تو یه پوشه؟
    آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
    در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam
    سلام بله از این مدل در سایت زیاد هست و باید همه را به همین صورت باز کرد تا یک فایل واحد ساخته شود.

پاسخ
     سپاس شده توسط sharare ، atelieahjam
    سلام.من سه تافایل رودانلودکردم ودریه پوشه گذاشتم شماره یک رااجرامیکنم هنگام اکسترکت ارورمیده .هیچ کاری هم نمیتونم کنممیشه راهنمایی کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۷-۳۰، ۰۸:۲۷ عصر)فرشته مهر نوشته است: سلام.من سه تافایل رودانلودکردم ودریه پوشه گذاشتم شماره یک رااجرامیکنم هنگام اکسترکت ارورمیده .هیچ کاری هم نمیتونم کنممیشه راهنمایی کنید

سلام دانلود کردم و اجرا و مشکلی نبود و یک فایل 33 مگی داد.
      دوباره دانلود کنید.
      اگر نشد شاید بتونم تک فایل 33 مگ را دوباره آپ کنم.

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam
      من هم امتحان کردم مشکلی نداشت
      احتمالا کامل دانلود نشدن
      مجدد دانلود کنید یا repair کنید
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
      سلام.من سه تافایل رودانلودکردم ودریه پوشه گذاشتم شماره یک رااجرامیکنم هنگام اکسترکت ارورمیده .هیچ کاری هم نمیتونم کنممیشه راهنمایی کنید

پاسخ
      فایل خراب است نمی تونم اجرا کنم.لطفا کمک کنید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۳-۴-۳۱، ۱۰:۵۳ عصر)'ayashi' نوشته است: فایل خراب است نمی تونم اجرا کنم.لطفا کمک کنید

سلام. فایل درست هست .
        همه ی قسمت ها رو در یک پوشه بذارید و شماره 1 رو اجرا کنید . 

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری rezahuman9 0 799 ۱۳۹۴-۱۱-۱۹، ۰۸:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: rezahuman9
          دانلود طرح تفصیلی منطقه 12 تهران .pdf alireza 2 10,694 ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۹:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: vggoodarzi
          دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژان ماریو تیجیبائو - رنزو پیانو atelieahjam 1 4,066 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۶:۱۵ صبح
        آخرین ارسال: setare.tanha
          دانلود شیت بندی با فتوشاپ چگونگی شیت بندی طرح معماری atelieahjam 1 4,849 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۳:۵۲ عصر
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی پرلیت atelieahjam 1 2,086 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۴:۱۴ عصر
          دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی atelieahjam 1 3,109 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۶ عصر
          دانلود پاورپوینت سیستم ساختمانی ترونکو atelieahjam 1 3,874 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۴۹ عصر
          دانلود پاورپوینت معماری معاصر - معماری فولدینگ - فرشید موسوی atelieahjam 0 3,220 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۳:۰۴ صبح
          دانلود پاورپوینت هتل سوتليا atelieahjam 0 2,640 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۹ عصر
          دانلود پاورپوینت معبد آناهیتا atelieahjam 0 2,522 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان