امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام برای ارشد91-برنامه ریزی وآزمون تا کنکور -موفقیت بالا-رایگان
(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۸:۰۸ عصر)archi65 نوشته است: میشه بگین تا کی فرصت داریم ثبت نام کنیم ؟ من نمیدونم امسال قبول میشم یا نه.

سلام شما میتونید ثبت نام کنید تا برنامه آزمونها و سرفصلها را تحویل بگیرید ودر صورتی که قبول شدید که خوب حذف میشوید و در غیر اینصورت شما با برنامه پیش میروید.

این طرح تا آخر خرداد ثبت نام میکند و از اول تیر 1390 شروع میشود.

با تشکر از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط lofra
سلام

وقتتون بخیر

ببخشید یه سوال

راجع به طرحی که گذاشتید واسه کنکوری ها چجوریه ؟ کاش لطف میکردید و یه توضیح کلی میدادید ، مثلا اگه یکی بخواد موسسه ای ثبت نام کنه واسه کنکور ، برنامه اونجا با برنامه سایت هم جهت هستن ؟ اصلا مبنای برنامه ریزی چی هستش ؟

ممنون میشم یه کم واضح تر توضیح بدید
آخرین ارسال های من :

امام صادق علیه السلام :

بر عاقل واجب است كه علم و ادب كسب كند ولی باید بداند كه قوام و استواری علم به ادب است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra
(۱۳۹۰-۳-۸، ۰۸:۳۹ عصر)Maryam M نوشته است: سلام

وقتتون بخیر

ببخشید یه سوال

راجع به طرحی که گذاشتید واسه کنکوری ها چجوریه ؟ کاش لطف میکردید و یه توضیح کلی میدادید ، مثلا اگه یکی بخواد موسسه ای ثبت نام کنه واسه کنکور ، برنامه اونجا با برنامه سایت هم جهت هستن ؟ اصلا مبنای برنامه ریزی چی هستش ؟

ممنون میشم یه کم واضح تر توضیح بدید

سلام

ببینید کار موسسه به این صورته:

اول از شما پول زیادی میگیرند و بعد سوالات را از بانک سوالاتشون انتخاب میکنند و موسسه ای مانند ----- میاد از سوالات سالهای قبل بقیه موسسه ها استفاده میکنه.

من میتونم چند مورد براتون مثال بزنم و اینکه مثلا موسسه ----- 6 دوره حضوری گرفت و دریغ از یک سوال که در آزمون سراسری اومده باشه.

ولی سوال سال 1389 را اگه کسی خوب کار میکرد دقیقا حتی بدون تغییر در خود سوال و عدد هاش در آزمون 1390 اومد.

دوم: اینکه یک مشاور دارند که وقتی سوال میکنی درست جواب نمیدند (البته بنده خداها نمیدونند که قراره اتفاقات عجیبی مثل سال 1390 بیفته)

این سایت همون کارها را میکنه البته بهتر دارم با رتبه های برتر مذاکره میکنم که شما سوالاتتون را در همینجا میپرسید و جواب مشکل صدها نفر را حل میکنه

دوم اینکه این طرح از اول تابستان شروع میشه که این خودش یک محک جدیه و مطمئن باشید جواب خوبی خواهیم گرفت.

دوستان مهندس:

من قبلش با مدیران سایت مشورت کردم و اونایی که ازسون سوال کردم گفتند کاش پارسال همچین طرحی بود.

در کل این سایت به شما برنامه از سرفصل ها میده و طبق اون هم آزمون میگیره و سعی داریم با تلاش مدیران سایت بهترین را در اختیار شما بزاریم.

اگه بازم سوالی بود ... بپرسید...

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، lofra ، بابایی
با سلام و خسته نباشید.میخواستم ثبت نام کنم.ذوالفقار رستمی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط lofra ، alireza
    salam.lotfan mano ham sabtenam konid

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam aghaye mohandes khaste nabashid man ghasde khoondan nadashtam vali karetoon aliee doost daram ta tasmim girie ghatim too barnamatoon sherkat konam va sad darsad jelo beram mamnoon misham man ro ham sabtenam konid ba tashakor

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام مهندسین عزیز

از استقبال شما تشکر میکنم و جهت اطلاع از آخرین ثبت نامی ها به این آدرس بروید.

با تشکر از شما

پاسخ
       سپاس شده توسط Maryam M
      طراحی شهری ها چی اونا نمی تونن؟
      برای طراحی شهری این طور برنامه ای ندارید؟
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
      "The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
      salam manam mikham sherkat konam
      golzar tajalli

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      میشه مهلت ثبت نام بیشتر کنید.ازمون عملی تیر ماه برگزار میشه تا اونموقع نمیشه واقعا تصمیم گرفت.
      آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,817 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,532 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: milad93
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,035 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,620 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,889 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,704 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 978 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان