امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالات کنکور سال 1384 >>گرایش برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۳ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: منم هنوز نرسیدم اون فصل آمارو مرور کنم واسه همین سوالاشو جواب ندادم.

منم واسه این شکل مشکل دارم

آخه اگه خورشید از شرق طلوع کنه پس بعد از ظهر قسمت غرب قرار داره و اگه تالار پشت به آفتاب باشه یعنی تالارمون سمت شمال غربیه.... با این حساب که قبله رو جنوب غربی بگیریم قبله میشه به طرف سه دری26

نه دیگه، اگر تالار پشت به نور بعداز ظهر باشه یعنی پشت تالار غربه دیگه! اینطور نیست؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۷ عصر)reza2asadi نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۶ عصر)Brightness نوشته است: منبع سؤال 114: منبع کتاب زیباشناسی در معماری تر جمه ی پاکزاد
ها؟؟/چی؟؟اینو باس بلد میبودیم؟؟42

توی منابع دیگه، مثلاً معماری جهان هم اومده خب. معماری دوره ی بیزانس

پاسخ
منبع سؤال 119: کتاب بعد پنهان باید باشه، مطمئن نیستم

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: فک کنم سوال 49 رو سازمان سنجش اشتباه کرده باشه گزینه 3 صحیحه5

چطور؟

پاسخ
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۳۲ عصر)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: فک کنم سوال 49 رو سازمان سنجش اشتباه کرده باشه گزینه 3 صحیحه5

چطور؟
78آخه گزینه یک ربطی نداره بهش

پس نتیجه می گیریم سازمان سنجش اشتب کرده
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۲۸ عصر)Brightness نوشته است: نه دیگه، اگر تالار پشت به نور بعداز ظهر باشه یعنی پشت تالار غربه دیگه! اینطور نیست؟

3 واسه جایگیری درست قبله گفتم...آخه اگه غرب حسابش کنیم...قبله میفته بین تالار و سه دری

پاسخ
منم اومدم دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۰۴:۳۱ عصر)Brightness نوشته است: منبع سؤال 119: کتاب بعد پنهان باید باشه، مطمئن نیستم

منم همین فکرو کردم ، واسه همینم زدم ادوارد هال ولی جوابو داده گزینه یک، راپاپورت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
منم با سوال 93 مشکل دارم.....اصلا ازش خوشم نیومد42

پاسخ
درمورد سوال تصویر باید بگم فقط یه کم دقت میخواست

یه بار دیگه سوالو با دقت بخونید

میگه جهت قبله ؟

از اونجایی که پشت تالار آفتاب هستش و در تابستون هم هست

پس پشت تالار خورشید غروب میکنه

و چون توی سوال گفته که جهت قبله کدوم طرفه میشه روبه تالار

البته منم اشتباه زده بودم

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,909 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,627 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,451 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,040 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,624 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,082 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,894 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,709 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 980 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,546 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان