امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
150 سوال>>دانلود سوالات و جواب ارشد 1392-برنامه ریزی شهری
دو نفری که باهم اختلاف داشتند جین جیکوبز و کامیلوزیته است.منبع معتبر دارم.مطمئنم جواب این میشه
یه منبعش مباحث پردازشه
آخرین ارسال های من :

مثبت بیندیش ، اگر مثبت را انتظار داری

105
پاسخ
سوالاش خیلی خوب بود اگه می خوندم حتما رتبه خوب میاوردم.امیدوارم سال دیگه هم همینطوری باشعه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

دانلود رایگان دفترچه سوالات گرایش برنامه ریزی شهری
آخرین ارسال های من :

پاسخ
کلیدا کجاست؟؟ تورو خدا من دیگه داره قلبم ایست میکنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۶:۲۲ عصر)hamidataee نوشته است: من میگم جیکوبز و لوکوریوزیه

چون لوکوریوزیه مخالف خیابان و جیکوبز موافق خیابان هستش

جان راسکین و ویلیام موریس چی میشد؟؟؟

پاسخ
    سلام.سوالاها رو دیدم.به نظرم امتحان سهل و ممتنع بود.دید طراح از کتاب های روتین رفته به سمت اطلاعات عمومی و کاربردی در بازار کار حرفه ای. از اون آزمونایی بود که هرچه کمتر جواب میدادی و مطمئن تر احتمال بالا رفتن تراز بیشتر میشه.وقتی پاسخ نامه رو بدن شاید خیلی ها شوکه شن که چرا این گزینه جواب شده.نسبت به کنکور پارسال هم نمیشه گفت آسون تر بود ولی بیشتر از این که بخوان بار علمی شهرسازهای آینده رو محک بزنن، خواستن تکنیک تست زنی و قدرت تصمیم گیری برنامه ریزان آینده آزموده بشه که وجود تعدادی سوال مشکوک و شبه دار هم مهر تاییدی میتونه باشه.در هر صورت امیدوارم همگی موفق باشید ولی توصیه می کنم 2 هفته ای از این فضا دور شین ولی مرحله 2 رو خیلی جدی بگیرین چون اونجا دیگه کامپیوتر پاسخ نامه شمارو صحیح نمیکه و کاملا شانسی که برگه شما دست کدوم استاد گرانقدر بیفته و اصلا بچه های کارشناسی شهرسازی پیش خودشون فکر نکنن چون شهرسازی خوندن از غیر شهرسازی کلی جلوترند، تجربه خودم این بود که زیاد بودن بچه های شهرسازی که 25-20 زدن ولی بچه ها غیر شهرسازی 50-60
    آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
    پاسخ
     سپاس شده توسط mehdime007 ، hanibas ، Saeedm
    جیکوبز و زیته هر دو با خیابان موافقند
    جیکوبز خیابان رو "مهمترین عنصر فضای شهری" میدونه و زیته خیابان رو عنصر اصلی شهر و تجلیگاه زندگی جمعی.
    من فکر میکنم جیکوبز و لوکوربوزیه درسته. چون لوکوربوزیه کلا نظرش این بود که خیابان میراث بربریت و فاضلاب شهریه و بزرگراه عامل اصلی ارتباط شهری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۱۱-۱۹، ۰۷:۱۴ عصر)AliReza نوشته است: سلام

دانلود رایگان دفترچه سوالات گرایش برنامه ریزی شهری
      سوالا وقتی کلید قطعیش نیست که دردی از دل برنمیداره.

پاسخ
      اون سوالارو من هم اصلاح گرا و اون یکی لوکوربوزیه و جیکوز زدم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط mehdime007
        یه سوال خیلی سخت ؟ :)
        نماد طبیعی شهر تهران کدام گزینه می باشد ؟ 3
        برج میلاد
        برج آزادی
        برج آس پ
        قله دماوند و رشته کوههای البرز

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,835 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,550 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,450 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,036 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,621 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,081 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,890 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,706 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 980 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان