امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب نماینده فعال برای اخبار شهرهای ایران برای اولین بار در انجمن ایران شهرساز
(۱۳۹۱-۲-۱، ۰۹:۱۲ صبح)فاطمه زهرا نوشته است: سلام .
اگه اجازه بدید نماینده شهر کاشمر باشم .
مرسی

سلام شما نماینده ایران شهرساز شدید و بعد از فعالیت به گروه بالاتر ارتقا می یابید.

اخبار شهر کاشمر

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=996
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak ، .Utopia ، روجا
سلام وخسته نباشید اگه میشه من نماینده استان فارس بشم شیراز زندگی می کنم اما میتونم اگه خبری در یکی از شهرهایه استان به خصوص شیراز وشهرهایه اطرافش باشه بقیه رو خبردار کنم ممنون
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، روجا ، 0RKIDEH ، alireza
سلام منم تا جایی که وقت کنم خبرها ی استان سمنان رو اطلاع رسانی میکنم نماینده استان سمنان
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos ، روجا ، 0RKIDEH
سلام، من می خواستم در صورت امکان نماینده شهر اهواز بشم و خبرهای این منطقه رو در حد توان اطلاع رسانی کنم. با سپاس
آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Ƒanos ، 0RKIDEH
بنده هم در صورتی که اجازه بفرمایید ، نماینده همدان خواهم شد .1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، روجا ، 0RKIDEH
سلام منم میخوام نماینده استان اردبیل باشم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Ƒanos ، روجا ، 0RKIDEH
    (۱۳۹۱-۸-۳، ۱۱:۱۲ عصر)فانوس نوشته است: سلام وخسته نباشید اگه میشه من نماینده استان فارس بشم شیراز زندگی می کنم اما میتونم اگه خبری در یکی از شهرهایه استان به خصوص شیراز وشهرهایه اطرافش باشه بقیه رو خبردار کنم ممنون

(۱۳۹۱-۸-۴، ۱۲:۰۵ صبح)arshadememari نوشته است: سلام منم تا جایی که وقت کنم خبرها ی استان سمنان رو اطلاع رسانی میکنم نماینده استان سمنان

(۱۳۹۱-۸-۴، ۱۲:۲۶ عصر)setareh23 نوشته است: سلام، من می خواستم در صورت امکان نماینده شهر اهواز بشم و خبرهای این منطقه رو در حد توان اطلاع رسانی کنم. با سپاس

(۱۳۹۱-۸-۴، ۰۲:۰۴ عصر).Utopia نوشته است: بنده هم در صورتی که اجازه بفرمایید ، نماینده همدان خواهم شد .1

(۱۳۹۱-۸-۴، ۰۳:۵۷ عصر)roholla93 نوشته است: سلام منم میخوام نماینده استان اردبیل باشم.
    سلام و تشکر
    برای شهرهای شیراز و همدان و اردبیل و سمنان و اهواز ساخته شد و امیدواریم دوستان فعالیت خوبی داشته باشند.

پاسخ
     سپاس شده توسط Ƒanos ، 0RKIDEH ، روجا ، .Utopia
    با سلام مهندس دهقان. من مریم فلاح هستم (فولدینگ)دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی شهری.
    دوست دارم نماینده شهر آمل بشم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام مهندس دهقان

طاعالت و عبادات شما قبول

در خصوص اطلاع رسانی دوستان نسبت به اخبار شهر و استان خویش اگر خاطرتان باشد طی یک تماس تلفنی نظراتم رو اعلام کردم و قرار بود ظرف 2 الی 3 روز اینده لینک استانهای مربوطه ساخته شود و دوستان بصورت منسجم و تحت نام استان خویش فعالیت کنند و اگر برای یک استاد افراد زیادی بودند بصورت جمعی و در زیر گروه استان شهرستانهای ان اورده شود ...

به نظر من اینگونه فعالیتهای استانی منسجم میشود البته این یک پیشنهاد بود

113
      آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۲-۴-۳۰، ۱۲:۱۵ صبح)Maravia نوشته است: سلام مهندس دهقان

طاعالت و عبادات شما قبول

در خصوص اطلاع رسانی دوستان نسبت به اخبار شهر و استان خویش اگر خاطرتان باشد طی یک تماس تلفنی نظراتم رو اعلام کردم و قرار بود ظرف 2 الی 3 روز اینده لینک استانهای مربوطه ساخته شود و دوستان بصورت منسجم و تحت نام اسستان خویش فعالیت کنند و اگر برای یک استاد افراد زیادی بودند بصورت جمعی و در زیر گروه اسستان شهرستانهای ان اورده شود ...

به نظر من اینگونه فعالیتهای استانی منسجم میشود البته این یک پیشنهاد بود

113
      سلام
      تشکر از شما متاسفانه مشکلات ناخواسته سایت باعث شد که کلا فراموش شود و در طی 24 ساعت آینده با کمک شما این کار انجام میشود.

پاسخ
       سپاس شده توسط ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان