امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت
سلام خسته نباشید
منم در زمینه شهرسازی طرح ها و کارگاه ها واسکیس و نرم افزار gis میتونم کمکتون کنم در حد شهرسازی البته.اما چون الان ترم هفت هستم و یه کم درسام سنگینه و از طرف دیگه کنکور بعد دو ماه کاملا میتونم کمکتون کنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض سلام و وقت بخیر
در حال حاضر مشغول پایان نامه مم در آینده اگر توفیقی بود خیلیم خوشحال میشم در این برنامه تون شرکت کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۱۱:۵۱ صبح)pishrurbanist نوشته است: سلام آقای دهقان
میتونم در زمینه ی طراحی نقشه تفکیک مناطق مسکونی یا طراحی هندسی راه و تقاطع ها کمک کنم
سلام تشکر از شما
لطفا عنوانی را برای شروع تدریس انتخاب کنید تا تالار ایجاد شود و شما بعنوان مدرس معرفی شوید و درسترسی های بیشتر داده شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۹:۳۲ عصر)AliReza نوشته است:
میتونم در زمینه ی طراحی نقشه تفکیک مناطق مسکونی یا طراحی هندسی راه و تقاطع ها کمک کنم
سلام تشکر از شما
لطفا عنوانی را برای شروع تدریس انتخاب کنید تا تالار ایجاد شود و شما بعنوان مدرس معرفی شوید و درسترسی های بیشتر داده شود.
سپاس
میتونه عنوان "طراحی شهرک مسکونی" یا "طراحی محله" باشه چراکه این عنوان تقریباً مفهوم طراحی هندسی راه (در مقیاس محلی) رو هم در برمیگیره. البته سوالاتی داشتم؛ شیوه ی کار در این تالار قراره که به چه صورت باشه؟ برنامه ی زمانی مشخصی برای مطالب مورد بحث در نظر گرفته شده؟ آیا کار ما تو این تالار به صورت پرسش و پاسخ هست یا روشهای دیگه ای هم باید در نظر گرفته بشه؟

با تشکر از شما آقای دهقان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام در زمینه طراحی منظر میتونم همکاری داشته باشم.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۱۹، ۱۲:۲۲ صبح)pishrurbanist نوشته است:
    سلام تشکر از شما
    سپاس
    میتونه عنوان "طراحی شهرک مسکونی" یا "طراحی محله" باشه چراکه این عنوان تقریباً مفهوم طراحی هندسی راه (در مقیاس محلی) رو هم در برمیگیره. البته سوالاتی داشتم؛ شیوه ی کار در این تالار قراره که به چه صورت باشه؟ برنامه ی زمانی مشخصی برای مطالب مورد بحث در نظر گرفته شده؟ آیا کار ما تو این تالار به صورت پرسش و پاسخ هست یا روشهای دیگه ای هم باید در نظر گرفته بشه؟

تاپیکی برای تدریس موضوع باز میکنید و تاپیکی هم برای پرسش و پاسخ
    برنامه زمانی را خودتان مشخص میکنید

پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۱۹، ۱۲:۴۲ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۲-۹-۱۹، ۱۲:۲۲ صبح)pishrurbanist نوشته است:
    سلام تشکر از شما
    سپاس

تاپیکی برای تدریس موضوع باز میکنید و تاپیکی هم برای پرسش و پاسخ
    برنامه زمانی را خودتان مشخص میکنید
    من آماده هستم که در حد توان و تجربه ام آنچه که در رابطه با طراحی محله یا شهرک مسکونی باشد رو در اختیار کاربران ایران شهرساز قرار بدم

پرسش و پاسخ در زمینه طراحی محله مسکونی
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=17776

پاسخ
    با سلام
    در زمینه آموزش اسکیس شهرسازی و شناخت فضاهای شهری و مفاهیم مرتبط با بافت تاریخی میتونم همکاری کنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام من یه مقدار از مدل های شهرسازی و آماری یه مقدارم از نرم افزارها مثل اتوکد و GIS و تا حدودی در زمینه نقشه برداری سر رشته دارم ولی متاسفانه درسام خیلی سنگینه و درگیر چندتا مقاله هستم انشالله در محضر دوستان کسب فیض کنیم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط EBRAHIMMILAN2012 ، alireza
        (۱۳۹۲-۹-۱۹، ۱۰:۱۴ عصر)saba8830 نوشته است: سلام من یه مقدار از مدل های شهرسازی و آماری یه مقدارم از نرم افزارها مثل اتوکد و GIS و تا حدودی در زمینه نقشه برداری سر رشته دارم ولی متاسفانه درسام خیلی سنگینه و درگیر چندتا مقاله هستم انشالله در محضر دوستان کسب فیض کنیم
        سلام
        تشکر از شما
        لطفا اتوکد را شروع کنید
        تالار:
        http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1332
        البته قبلا هم کارهایی توسط مهندسین سایت در زمینه اتوکد شده است که به مرور منتقل خواهد شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,332 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,962 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
          تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 664 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
          اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 985 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
          شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,274 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
          شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,925 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
          ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,507 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
          جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,387 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
          در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,345 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: sarayhaddadi
          رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,990 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان