امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حاضرید عکسی از خودمان را در این تاپیک آپلود کنیم!!
با عرض سلام

ببخشید که تصویر جدیدی برای ارسال ندارم و با امکانات قدیمی که یاد و خاطره گذشته را برایم تجدید خاطر می کند اینجا حاضر شده ام ، یادش بخیر اون روزها تازه خدمت سربازیم تمام شده بود و دو سال از انصرافم از دانشگاه میگذشت ،‌ روزهای سختی بود ، چون تازه اول دوری از درس و دانشگاهم بود ، این دوره دوازده سال طول کشید تا دوباره یک دانشجو شدم و شکر خدا الان مشغول پایان نامه دوره کارشناسی خودم هستم.

با تشکر و موفق باشید

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi.jpg]

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi1.jpg]

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi2.jpg]

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi3.jpg]

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi4.jpg]

[تصویر:  OPEN.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط bahareh. ، alireza ، FaTyJo0oN ، Brightness ، haydariyan ، foroogh.r ، rezvan87 ، century21 ، Sadeghpour ، Saeedm
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۶:۱۷ عصر)AliReza نوشته است: تشکر از شما
فکر نمیکردیم قبل از پسرها شما بزارید!!
معرفی نکردید!

مهندس دوره زمونه عوض شدهWs3بعدم خانما در همه حال در همه جا مقدم هستن4
آخرین ارسال های من :

هركسي براي خودش خياباني دارد
كوچه اي
كافي شاپي
و شايد عطري

كه پس از سالها
خاطراتش گلويش را چنگ ميزند
[تصویر:  dreamyeyesf.gif] [تصویر:  dreamyeyesf.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط rezvan87 ، foroogh.r ، century21 ، Sadeghpour
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۷:۰۹ عصر)AliReza نوشته است: حاضرین فقط نگاه نکنند
ذکات علم نشر آن است!!
javad jamshidi (امروز, ۰۲:۴۴ عصر)، neorin (امروز, ۰۲:۴۹ عصر)، haydariyan (امروز, ۰۲:۵۴ عصر)، sas.mmt (امروز, ۰۲:۵۴ عصر)، dementor (امروز, ۰۲:۵۶ عصر)، bahareh. (امروز, ۰۲:۵۸ عصر)، امير سويزي (امروز, ۰۳:۰۸ عصر)، rezvan87 (امروز, ۰۴:۵۵ عصر)، eleven11 (امروز, ۰۴:۵۷ عصر)، mina91 (امروز, ۰۵:۱۷ عصر)، atelieahjam (امروز, ۰۶:۱۹ عصر)، hamid_shahrsaz (امروز, ۰۶:۳۸ عصر)، Brightness (امروز, ۰۶:۴۷ عصر)، elnaz.h (امروز, ۰۶:۴۷ عصر)، EBRAHIMMILAN2012 (امروز, ۰۶:۵۳ عصر)، AliReza (امروز, ۰۶:۵۶ عصر)، FaTyJo0oN (امروز, ۰۶:۵۶ عصر)
من بجای خودم میگم
بالاخره هرجا به یک ناظرم احتیاج داره دیگهWs3Ws3
من از این جمع مهندس ناظرم 2626

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Sadeghpour
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۶:۳۲ عصر)EBRAHIMMILAN2012 نوشته است: بزرگان شهرسازی از ارومیه

[تصویر:  iranshahrsaz.com_IMG-0326.jpg]

از چپ به راست ..
1- مهندس صفی زاده
2 - مهندس هاشم زاده
3 - مهندس سلامت
4 - مهندس کریمی
5 - مهندس حاتمی
6 - مهندس علی زاده
7 - مهندس نیکزاد
8 - مهندس صادق زاده
9 - خودم............
10- (نشسته ) مهندس ناصری
11 - (نیم نشسته ) مهندس توکلی نیا
بهترین بازیکن جهان حتما ذخیره است!
11 نفر تیم خوبی دارید مربی نمی خواید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، Sadeghpour
این رو ببینید تا یه عکس خوب پیدا کنم :دی

[تصویر:  iranshahrsaz.com_DSC-0021.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، atelieahjam ، Masih ، Brightness ، mina91 ، foroogh.r ، bahareh. ، century21 ، Sadeghpour
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۷:۲۹ عصر)atelieahjam نوشته است: با عرض سلام

ببخشید که تصویر جدیدی برای ارسال ندارم و با امکانات قدیمی که یاد و خاطره گذشته را برایم تجدید خاطر می کند اینجا حاضر شده ام ، یادش بخیر اون روزها تازه خدمت سربازیم تمام شده بود و دو سال از انصرافم از دانشگاه میگذشت ،‌ روزهای سختی بود ، چون تازه اول دوری از درس و دانشگاهم بود ، این دوره دوازده سال طول کشید تا دوباره یک دانشجو شدم و شکر خدا الان مشغول پایان نامه دوره کارشناسی خودم هستم.

با تشکر و موفق باشید

[تصویر:  Hassan_Ebrahimi.jpg]
مهندس عکس تون را در آپلود سنتر سایت آپ میکردید تا ماندگاری دائمی داشته باشه سایت های مشهور بعد از مدتی به مشکل بر میخورند! مثل ایران بلاگ
خوب افتادید عکس خوبیه

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۷:۴۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: این رو ببینید تا یه عکس خوب پیدا کنم :دی

مهندس حمید عکس پرسنلی نمی خوایم!

پاسخ
مهندس آخه نداشتم

بزار بگردم پس :دی

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۱-۱۸، ۰۷:۴۱ عصر)hamid_shahrsaz نوشته است: این رو ببینید تا یه عکس خوب پیدا کنم :دی

یه عکس از دوران ارشدت بذار حمید! ببینم چقدر دچار استحاله شدی!! :دی

پ.ن: میگن کوزه گر از کوزه شکسته آب میخوره یعنی همین! عکاس باشی و همچین عکسی بذاری...؟!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hamid_shahrsaz ، atelieahjam
اینم نیما:
روز تولد 27 آبان
[تصویر:  iranshahrsaz.com_nima-p1.jpg]

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، EBRAHIMMILAN2012 ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، bahareh. ، m.marziye ، dementor ، atelieahjam ، century21 ، Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,887 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,318 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 660 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 977 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,894 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,417 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,381 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,287 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,949 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  نشانی مجموعه فایل های فروشگاهی در ایران شهرساز دریک نگاه atelieahjam 3 5,132 ۱۳۹۳-۱۱-۱۸، ۱۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان