امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
18 سوال>داغ داغ>>گرایش طراحی شهری>>مشاهده سوال و جواب کنکور 93 -همین الان کلیک کنید
آرکوسانتی؟ معماری محیطی

هبیتات 67 جزو کلان پیکرها

مهمترین بخش شهر از نظر متابولیزم شهری....... ستون فقرات شهر یا استخوانبدی اصلی

آثار معماری جیمز استرلینگ جزو کدام بود؟ پست مدرن (آخر کتاب قبادیان رو ببنید جزو معماران پست مدرنه، البته ساختمان لیستر اثر وی جزو بروتالیسو و مدرن دیگه نمی دونم!!!)

بعد خانوار ایران؟ 3/55

تعداد شهرهای ایران؟ 1331 هستش که در گزینه ها بیش از 1000 شهر

طبق برنامه سوم توسعه تعداد واحدهای مسکونی برای انبوه سازی در شهرهای بزرگ چند است؟ 10 و بیشتر( من خودم اشتباه 100 رو زدم)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، آریودخت ، foroogh.r
تا این لحظه 18 سوال...
شما میتوانید با ارسال سوالاتی که به یادتون مونده به شماره 09171388783 در کامل کردن سوالات حداکثر تا ساعتی دیگر سایت را یاری کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
به نظر من برج آزادی مدرن و حسی امنت میشه. چون که تو سبک های معماری ایرانی مدرن متاخر تا حالا ندید. البته شک کردم بزنم ولی مدرن رو زدم

پاسخ
اینا هم باز جوابای خودمن شاید غلط باشه:

کدوم یکی برا دوره ی سلجوقی نیست : مسجد جامع نظنز... (3 تای دیگه : مسجد گلپایگان، مسجد زواره، مسجد اردستان)
قدیمی ترین سد ایران در : خوزستان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    از دیدگاه چه کسی جریان زندگی شهری سبب کاهش جرم و جنایت میشود؟ جیکوبز

سوال بعدشم. که از دیدگاه چه کسی جلوگیری از ورود غریبه ها...... ؟ به نظر بازم جیکوبز میشه.

فک کنم صفحه آخر 2تا شکل کنار هم داده بود که مربوط به جرم و جنایت بود... cpted میشد

پاسخ
    به نظر من برج آزادی مدرن و حسی امنت میشه. چون که تو سبک های معماری ایرانی مدرن متاخر تا حالا ندید. البته شک کردم بزنم ولی مدرن رو زدم

منم همچین سبکی ندیدم بین تقسیم بندی ها ولی مطمئنم مدرن نیست چون مدرن هیچ نگاهی به گذشته نداره در حالی که برج آزادی کاملا بر اساس معماری و فرهنگ گذشته ی ما طراحی شده توسط حسین امانت...

پاسخ
     سپاس شده توسط b.ta
    معیارهای شکل خوب شهر لینچ یکی دیگه از سوالات بود.

پاسخ
    عکس متعلق به : ساختمان AT & T سبک پست مدرن

پاسخ
    سوال بعدشم. که از دیدگاه چه کسی جلوگیری از ورود غریبه ها...... ؟ به نظر من نیومن میشه.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط godonly.
      محله سنگلج::

پهلوی اول

کلیت بیش از جمع جبری اجزا::
      گشتالت

ساختمای اپرای سیدنی::
      یورن اوتزن

کاربری های اطراف تاسیسات::
      فضای سبز،کشاورزی،معابر،زمین ورزشی

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,180 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,342 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,370 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,317 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,200 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,555 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,755 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,647 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,668 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,606 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان