امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی سوالاتی که جواب آن ها در کلید اشتباه است
قانون توسعه معابر اولین قانون شهرسازیه نه حقوق شهری!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط منصور91
سوال 72 تو یک از ازمون های سال گذشته بود که جواب میشد قابلیت پذیری محیط

پاسخ
سوال 91 در معماری روم هست که رواق رو در کنار اگورا داریم.........کلا معماری روم ایجاد فضای اینجوری داره
اصلا معماری یونان پر و روم اسکلت سازی هست

پاسخ
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۵:۰۷ عصر)g1990 نوشته است: قانون توسعه معابر اولین قانون شهرسازیه نه حقوق شهری!

تو این قانون واسه اولین بار حق مرغوبیت به کاربری های پیرامون معابر تعریض شده تعلق میگیره، پس اولین قانون حقوقی هم محسوب میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط golnushhh ، منصور91
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۵:۱۵ عصر)327 نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۵:۰۷ عصر)g1990 نوشته است: قانون توسعه معابر اولین قانون شهرسازیه نه حقوق شهری!

تو این قانون واسه اولین بار حق مرغوبیت به کاربری های پیرامون معابر تعریض شده تعلق میگیره، پس اولین قانون حقوقی هم محسوب میشه
اوکی...بقیه هم لطف کنید جواب بدید

پاسخ
 سپاس شده توسط منصور91
(۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۵:۱۸ عصر)g1990 نوشته است:

اوکی...بقیه هم لطف کنید جواب بدید

دقیقا درسته اولین قانون شهرسازی نه حقوق شهری. بعضی سوالات واقعا تابلو اشتباهه که باید حتما واسه سازمان سنجش ارسال کرد اگه واقعا می خوان اصلاح کنن پاسخنامه ها را...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط منصور91
    چی بگم...من که کلا امیدی به اصلاحیه ندارم........

پاسخ

منم با نظرتان موافقم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اصولا نظرات ما مهم نیست!!!!! مهم سنجشه که سرنوشت همه رو تعیین میکنه.....

پاسخ

كاملا درسته

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        اطلاعیه دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان محمد یگانه 10 4,351 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: محیا خانوم
        چند سوال در مورد کنکور ارشد....ممنون میشم پاسخ بدین javadrigi 3 2,136 ۱۳۹۳-۴-۲۶، ۰۳:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان