امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم >> گفتمان نحوه ی اعتراض به نتایج مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری
(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۴:۲۹ عصر)'a.n.' نوشته است: سلام. چجوری میشه اینترنتی اعتراض گذاشت؟
من خیلی ناراحتم. واقعا زحمت کشیده بودم... ولی بهم دادن 3 درصد.
اگه میشه راهنمایی کنین.

برای اعتراض از طریق سایت سازمان سنجش به این لینک رفته http://request.sanjesh.org/noetrequest
 عضو شوید و بعد از ورود به سیستم اعتراض خود را ثبت نمایید
(فقط تا 25 شهریور زمان دارید بعد از این تاریخ سازمان سنجش به هیچ اعتراضی پاسخ نخواهد داد )

آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
یک پیشنهاد:
برای اینکه اعتبار بیشتری داشته باشد بهتره یکی از لینک های اعتراض در انجمن تخصصی ایران شهرساز را در باشگاه خبرنگاران لینک دهید تا بتوانند بیشتر پیگیری کنند و سریعتر به نتیجه برسید. 
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۶-۱۰، ۰۲:۲۱ عصر)'naseri.h' نوشته است: من هم تهران نیستم ولی قراره برم تهران. هماهنگی کامل با بچه ها انجام بشه که با هم بریم سازمان سنجش. شنبه این هفته روبرو خوبه ؟؟ بچه ها نظراتتونو بگین خواهشا وقت نمونده!!!!!! یکی نامه رو بنویسه بدست من برسه من برم سازمان

فکر می کنم شنبه خوب باشه 
دوستانی که تهران هستن موافقین برای تجمع شنبه 15 شهریور در محل سازمان سنجش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
تو را خدا همه به دوستاتون خبر بدهید که همه اعتراض بگذارند.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان دوشنبه 17شهریور روبروی سازمان سنجش
    اینم لینک فیس بوک: اطلاع رسانی کنین
    https://www.facebook.com/events/14946188...pe=regular

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    شنبه از چه ساعتی و چند نفر هستید چون ما هم می خواهیم به جمع شما اضافه بشیم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      نفرات معلوم نیستن فقط دارم اطلاع رسانی میکنم تا بچه ها بیاین. هرچه بیشتر بهتر. از ساعت   10 تا پایان وقت اداری

پاسخ
      up...

پاسخ
      Up..............

پاسخ
      توجه توجه : روز اعتراض به دوشنبه 17 شهریور ساعت 10 صبح تغییر یافته است (به منظور تسهیل حضور دوستانی که از سایر شهرها می آیند)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 696 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۷:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: khansa
      Information درخواست رایگان اطلاعات راجع به محله دانشگاه تهران واقع د ر منطقه 6 khansa 0 766 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۶:۰۹ عصر
        کالبد خیابان به انگلیسی JiLa 0 755 ۱۳۹۴-۱۰-۱۸، ۰۱:۳۹ عصر
      آخرین ارسال: JiLa
        درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,917 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mehdi4596
        دوستان برنامه ریزی شهری واحد علوم تحقیقات khansa 0 1,155 ۱۳۹۴-۷-۱، ۰۳:۰۵ عصر
        درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 1,144 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۳ صبح
      آخرین ارسال: maryam azari
        مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,599 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,557 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: elham90
        برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 65 romisa 1 2,263 ۱۳۹۳-۷-۱، ۰۹:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: romisa
        برنامه ریزی،هر روز یک سوال- ارشد94: 64 romisa 1 2,069 ۱۳۹۳-۷-۱، ۰۹:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: romisa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان