امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
(۱۳۹۳-۱۰-۸، ۱۲:۵۸ عصر)raoof نوشته است: بچه ها کسی جزوه ای واسه فنون نداره من هیچی نخوندم نمیدونم چی بخونم:-) :-) :-) :-)
اگه دارین ممنون میشم  کمکم کنین:-)

بدلیل دغدغه شما و اعضای محترم مجددا تماس گرفتم و جزوه ای 112 صفحه ای برایم ایمیل شد که با قیمتی مناسب در سایت قرار خواهیم داد امیدوارم با حمایت شما بتوانیم خدمات بهتری را ارائه دهیم.
با تشکر از مجموعه موسسه پردیس کیمیافکر
مهندس ابراهیم خانی و دکتر اسماعیلی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، raoof
شرکت در گروه های 2 تا 5 نفره تا 15 درصد تخفیف را شامل می شود.
تخفیف ویژه کتب و آزمون و کلاس های حضوری موسسه پردیس کیمیافکر و همایش های در آستانه برگزاری ویژه ایران شهرساز-ثبت نام به منزله اولویت تخفیف برای ارسال کنندگان فرم ثبت نام می باشد

[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-کارگاه های دوره دکتری و کا رشناسی ارشد شهرسازی-17-19دی ماه-تهران
[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-دوره نکته و تست ویژه آ زمون ارشد برنامه ریزی 94-24 دی و 1-3 بهمن-تهران
[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف-دوره نکته و تست ویژه ارشد طراحی شهری 94-24-26 دی و2-3 بهمن-تهران
[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف -کارگاه های دوره دکتری و کا رشناسی ارشد شهرسازی-17-19دی ماه-تهران
[تصویر:  elanat2.gif]ده درصد تخفیف -دوره نکته وتست ویژه آ زمون ارشد برنامه ریزی-24-26 دی و1-3 بهمن-مشهد
[تصویر:  elanat2.gif]ده درصدتخفیف-دوره نکته وتست ویژه آ زمون ارشدطراحی شهری-24-25دی و1-3بهمن-مشهد

پاسخ
 سپاس شده توسط raoof
مجموعه آمار و فنون برنامه ریزی-112 صفحه-موسسه پردیس کیمیا فکر
خرید آنلاین و دانلود نسخه الکترونیکی جزوه بدون هزینه ارسال پستی و در صورت نیاز پرینت توسط شما:
قیمت اصلی 11000 تومان قیمت برای فقط 20 خرید اول 5000 تومان
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid79852

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، raoof
سلام دوستان ،کسی مصوبات مهم از سال 80 به بعد داره؟ میشه اگه کسی داره داخل سایت قرار بده .ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان در چه حالید؟ 414Ugly_cafe234

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
همه جي ارومه من جقدر خوشحالم داره مياد كنكور من جقدر خوشحالم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۸:۰۶ عصر)elnaz.h نوشته است: همه جي ارومه من جقدر خوشحالم داره مياد كنكور من جقدر خوشحالم
خیلی هم خووب الناز جان. بعد از کنکور  همه تفریحی لذت بخشه!

پاسخ
نه تازه بعد كنكور اوج بدبختيمه بايد تو يه هفته هم طرح 5 رو ببندم هم بايان نامه

الان به درجه خوشحالي مفرط يا همون بيخيالي عصبي رسيدم

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۰۹:۰۷ عصر)elnaz.h نوشته است: نه تازه بعد كنكور اوج بدبختيمه بايد تو يه هفته هم طرح 5 رو ببندم هم بايان نامه

الان به درجه خوشحالي مفرط يا همون بيخيالي عصبي رسيدم

برا پایان نامه که فرصت بیشتری میدن. طرح 5 گروهی کار نکردین؟

پاسخ
نه من ترم 9 ام فرصت ندارم
كروهي كه هست ولي خب كاراش زياده
اين نيز بكذرد خواهر جان

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 16,278 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,421 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,344 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,491 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,423 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,953 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,867 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,372 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,956 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,763 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان