امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 3.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395
سلام، من هم امشب متوجه شدم که اینجا برنامه ریزی میشه! من هم هستم!
ماشالله تلگرام انقدر فعالیت میشه که ادم کمتر به سایت میرسه! با حرفتون موافقم من خودم زبان و شروع کردم،با 504 ، اپلیکیشن راهکار طلایی 504 هم اگر نصب کنید به سرعت یاد گیری اضافه میکنه! یه نکته دیگه هم بگ اگر لطف کنین و میشه یه برنامه ریزی اجمالی از منابع و مطالعات هفتگی بفرمایین، چون ممکنه کم کم تعداد پیام ها زیاد بشه و برنامه ریزی میون صحبت ها گم بشه! در قالب یک فایل به نظرم جدول بندی کنیم که هر هفته چی بخونیم و دیگه دغدغه ی هفتگیمون نشه چی خوندن! فقط بایام گزارش بدیم و اطلاعات رو رد و بدل کینم.
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، kiana7822 ، Brightness
دکتر urban 98
خسته نباشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۳۸ صبح)sharare نوشته است: سلام، من هم امشب متوجه شدم که اینجا برنامه ریزی میشه! من هم هستم!
ماشالله تلگرام انقدر فعالیت میشه که ادم کمتر به سایت میرسه! با حرفتون موافقم من خودم زبان و شروع کردم،با 504 ، اپلیکیشن راهکار طلایی 504 هم اگر نصب کنید به سرعت یاد گیری اضافه میکنه! یه نکته دیگه هم بگ اگر لطف کنین و میشه یه برنامه ریزی اجمالی از منابع و مطالعات هفتگی بفرمایین، چون ممکنه کم کم تعداد پیام ها زیاد بشه و برنامه ریزی میون صحبت ها گم بشه! در قالب یک فایل به نظرم جدول بندی کنیم که هر هفته چی بخونیم و دیگه دغدغه ی هفتگیمون نشه چی خوندن! فقط بایام گزارش بدیم و اطلاعات رو رد و بدل کینم.

حتما در قالب یک جدول و مرحله بندی که به مرور آپلود میشود برنامه مطالعه دکتری مرحله اول را آپلود خواهم کرد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
برای اینکه مرحله دوم را هم توامان با مرحله اول مد نظر قرار دهیم.
لطفا در مورد کارهای پژوهشی که تا به حال انجام داده اید، توضیح دهید.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
کتاب آیین شهرسازی پایدار تمام شد؟؟؟؟؟؟؟؟ بعنوان دومین کتاب سیر اندیشه ها را پیشنهاد میکنم. اگر قبلا مطالعه کردید از کتاب 3 شروع کنید و اگرنه از کتاب 1 شروع کنید.

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۷:۱۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: برای اینکه مرحله دوم را هم توامان با مرحله اول مد نظر قرار دهیم.

سلام و سپاس  

میشه لطف کنید و راهنمایی بفرمایید که برای مرحله دوم  با چه اولویتهایی برنامه ریزی کنیم  منظرم اینه که بیشتر روی چه بخشی وقت بذاریم
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر)kiana7822 نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۷:۱۸ عصر)URBAN 98 نوشته است: برای اینکه مرحله دوم را هم توامان با مرحله اول مد نظر قرار دهیم.

سلام و سپاس  

میشه لطف کنید و راهنمایی بفرمایید که برای مرحله دوم  با چه اولویتهایی برنامه ریزی کنیم  منظرم اینه که بیشتر روی چه بخشی وقت بذاریم
اولویت ها با تالیف کتاب مقاله isi ، علمی پژوهشی، علمی ترویجی. ترجمه و مقاله همایشی است.
در مورد اخذ مدرک زبان معتبر(آیلتس و یا تولیمو) اقدام کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، kiana7822
لطفا بنده را در اين انجمن ثبت نام كنيد
سپاسگذارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98
    (۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۳ صبح)honarkhah نوشته است: لطفا بنده را در اين انجمن ثبت نام كنيد
    سپاسگذارم
    عضو شدید لطفا فعالیت خود را شروع کنید

پاسخ
     سپاس شده توسط URBAN 98 ، Art44
    سپاسگذارم
    لطفا براي كنكور دكترا ازاد هم برنامه ريزي رو شروع كنيد..
    چ كتابي واسه اسكيس بهتره مطالعه بشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدیدترین منابع کنکور دکتری سراسری شهرسازی 1396 alireza 0 965 ۱۳۹۵-۹-۱۷، ۰۲:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ازمون ورودي دوره هاي دكتري سال 1395 haydariyan 0 1,523 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۰۸:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      منابع به روز دکتری شهرسازی kiana7822 3 2,893 ۱۳۹۴-۳-۱۸، ۰۹:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: kiana7822
      دکتری بدون آزمون با شرط معدل(اطلاعات) saeed nasiri majd 2 2,705 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۱۰:۵۴ صبح
    آخرین ارسال: asal94
      حالا درصد واقعی را بنویس! ابتدا کلید را دانلود کن تا تخمین رتبه شما در دکتری بزنیم! alireza 4 2,673 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۶:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: mortezar
      سوال اسکیس دکتری طرح موضعی و موضوعی 24time 0 1,784 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      دکتری شهرسازی 87 24time 0 1,375 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۱:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      از اعضای سایت دانشجوی دکتری شهرسازی آزاد کسی را میشناسید؟ alireza 0 1,459 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۰۱:۰۷ صبح
      تشکریکی از اعضا تقدیم به همه اعضا از طرف مدیریت سایت alireza 2 1,331 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۹ عصر
      ارسال فایل های ویژه دکتری شهرسازی و هدایای ویژه ایران شهرساز alireza 15 5,834 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۲۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان