سلام
اگه یادتون باشه جی ای اس استان تهران و شهر تهران مناطق 1 تا 10 آپ شده بودند که بعد از اون اتفاق برای سایت همشون پاک شدن.قرار هست مجدد و به طور کامل اپ بشن و اشکالات قبلی هم گرفته بشه. توضیحات زیر برای تمام فایل ها برقرار هست:
هر منطقه شامل سه شیپ فایل parcel , luse , farsoode هست. پارسل برای قطعات شهر تهرانه و کد بلوک و ملک و مساحت و ابعاد زمین و نام محلات رو از این لایه در نظر می گیرن. لندیوز که کاربری اراضی هست و اطلاعات دیگری هم داره ولی ما با فیلد کاربریش کار داریم. نکته مهم اینه که کاربری ها بر حسب شماره های 1 تا 10 نوشته شده!!! البته تقصیر ما نیست و ذاتا نقص داشته. اسامیشون رو باید با خود شهر تطبیق داد تا به دستشون اورد. قبلا اینکارو کرده بودیم که اونم پریده، فرسوده هم مربوط به بافت فرسوده است.
تمام درامد خرید فایل هم جهت مخارج سایت استفاده میشه ( نگفتم اعانه جمع بشه ها اما محل هزینه مشخص باشه خوبه)
همچنین پک کامل جی آی اس رو می تونید از ابتدای شهریور ها به من یا مهندس دهقان پیام بدید تا به صورت پستی براتون ارسال بکنیم. قیمتش رو هم شهریور اعلام می کنیم.حجمش هم 2.15 گیگ میشه برای شهر تهران. استانشم زیاد نمیشه. تو یه دی وی دی جا میشه همش
اگر هم هروقت در فایلها مشکلی بود اطلاع بدید سریعا برطرف میکنیم.
یه نکته ای هم بگم، قبلا که جی آی اس اپ شده بود، در لایه پارسل چند فیلد بود که همشون صفر افتاده بود و البته اون فیلد ها اصلا مهم نبودند. حالا ایشالا طبق تاپیکی که امروز مهندس sahab زدند برای همکاری با دفاتر خدمات نوسازی تهران، دوستانی که برن داخل این دفاتر، با این سه لایه بیشتر کار دارن و خواهند دید که فقط همین اطلاعاتی که اینجا ارائه کردیم برای تمام کارهاشون کفایت می کنه. اون رو هم پیشنهاد اکید میکنیم کسانی که امکانشو دارند از دست ندند به هیچ وجه
انتقاد و اینا که نداریم. ولی اگه تعریفی تمجیدی پیشنهادی هست بفرمایید ( مزاح بود. سوالاتون رو ترجیحا به صورت پیام مطرح کنید)
اگه یادتون باشه جی ای اس استان تهران و شهر تهران مناطق 1 تا 10 آپ شده بودند که بعد از اون اتفاق برای سایت همشون پاک شدن.قرار هست مجدد و به طور کامل اپ بشن و اشکالات قبلی هم گرفته بشه. توضیحات زیر برای تمام فایل ها برقرار هست:
هر منطقه شامل سه شیپ فایل parcel , luse , farsoode هست. پارسل برای قطعات شهر تهرانه و کد بلوک و ملک و مساحت و ابعاد زمین و نام محلات رو از این لایه در نظر می گیرن. لندیوز که کاربری اراضی هست و اطلاعات دیگری هم داره ولی ما با فیلد کاربریش کار داریم. نکته مهم اینه که کاربری ها بر حسب شماره های 1 تا 10 نوشته شده!!! البته تقصیر ما نیست و ذاتا نقص داشته. اسامیشون رو باید با خود شهر تطبیق داد تا به دستشون اورد. قبلا اینکارو کرده بودیم که اونم پریده، فرسوده هم مربوط به بافت فرسوده است.
تمام درامد خرید فایل هم جهت مخارج سایت استفاده میشه ( نگفتم اعانه جمع بشه ها اما محل هزینه مشخص باشه خوبه)
همچنین پک کامل جی آی اس رو می تونید از ابتدای شهریور ها به من یا مهندس دهقان پیام بدید تا به صورت پستی براتون ارسال بکنیم. قیمتش رو هم شهریور اعلام می کنیم.حجمش هم 2.15 گیگ میشه برای شهر تهران. استانشم زیاد نمیشه. تو یه دی وی دی جا میشه همش
اگر هم هروقت در فایلها مشکلی بود اطلاع بدید سریعا برطرف میکنیم.
یه نکته ای هم بگم، قبلا که جی آی اس اپ شده بود، در لایه پارسل چند فیلد بود که همشون صفر افتاده بود و البته اون فیلد ها اصلا مهم نبودند. حالا ایشالا طبق تاپیکی که امروز مهندس sahab زدند برای همکاری با دفاتر خدمات نوسازی تهران، دوستانی که برن داخل این دفاتر، با این سه لایه بیشتر کار دارن و خواهند دید که فقط همین اطلاعاتی که اینجا ارائه کردیم برای تمام کارهاشون کفایت می کنه. اون رو هم پیشنهاد اکید میکنیم کسانی که امکانشو دارند از دست ندند به هیچ وجه
انتقاد و اینا که نداریم. ولی اگه تعریفی تمجیدی پیشنهادی هست بفرمایید ( مزاح بود. سوالاتون رو ترجیحا به صورت پیام مطرح کنید)
اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)
iiiliia@yahoo.com
iiiliia@yahoo.com