امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست
بدلیل سوختن هاردم اطلاعات هم از بین رفته است داوطلبینی که در روزهای نخست دانلود کردند لطفا دو لینک زیر را به ایمیل ایران شهرساز ارسال کنند تا در ارسال نخست جایگزین کنم

1- ایران شهرساز:حجم 6.23 مگابایت در حالت zip
بدلیل مشکلی در سرور در آینده ای نزدیک آپلود می شود

2-پ.......

3-دانشگاه آزاد:حجم 17.3 مگابایت در حالت zip
بدلیل مشکلی در سرور در آینده ای نزدیک آپلود می شود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
63 دوستانی که تست های بخش ایران شهرساز و دانشگاه ازادو دارن لطفا به ایمیل سایت بفرستید اخه اینجا اپلود نمیشه
اینم ایمیل خودمه
el7_71@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، شاسان
    به مناسبت هفته وحدت در صورتی که هر دو گرایش را خریداری نمایید 5000 تومان به اعتبار شما افزوده میشود و میتوانید تا 5000 تومان از سایت رایگان خرید کنید.
    هر دو گرایش 14 هزار تومان
    +
    5000 تومان هدیه سایت
    دوستانی که خرید کردند اعلام کنند تا موجودی افزایش یابد.

پاسخ
    سلام.

بنده هر در هر دو گرایش خرید داشتم Ws17   در مورد سوالات هم باید بگم برا جم بندی و یادآوری منبع خوبیه خصوصا برا این روزای آخر و حساس...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۲:۴۴ عصر)urbanDesign.h نوشته است: سلام.

بنده هر در هر دو گرایش خرید داشتم Ws17   در مورد سوالات هم باید بگم برا جم بندی و یادآوری منبع خوبیه خصوصا برا این روزای آخر و حساس...

شما تا 5000 تومان خرید رایگان از سایت را هدیه گرفتید لطفا فایل یا فایل های درخواستی را به صورت پیام خصوصی ارسال کنید تا آزاد گردد.

پاسخ
     سپاس شده توسط urbanDesign.h
    تست های ایران شهرساز و دانشگاه آزاد در تاریخ 21 دی مجددا آپلود شد.

پاسخ
    بدلیل سوال برخی دوستان که اعلام کردند قسمت 1 و 2 خانه شهرسازان و تست های طبقه بندی شده مشکل دارد و باز نمی شود.
    تست های طبقه بندی شده به حجم حدود 60 مگ و قسمت 1 به حجم حدود 55 مگ در 22 دی ماه 93 دانلود و باز شد و هیچ مشکلی وجود نداشت.
    با تشکر

پاسخ
    در کل مجموعه خوبیه اما خیلی آشفته و بهم ریختس،بعضی پاسخ نامه ها پشت همون آزمون نیست و بیشتر سوالا هم بدون پاسخ!!!در هر صورت ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر)aleleh نوشته است: در کل مجموعه خوبیه اما خیلی آشفته و بهم ریختس،بعضی پاسخ نامه ها پشت همون آزمون نیست و بیشتر سوالا هم بدون پاسخ!!!در هر صورت ممنون

کدام پاسخ نامه پشت همون آزمون نیست؟
    چند تا سوال بدون پاسخ هست؟

پاسخ
    سلام متاسفانه من پسوورد رو گم کردم میشه برام بفرستید پسووردی که تو پیوست گذاشتین قابل دانلود نیس :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 18,004 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,259 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,349 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,297 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,165 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,520 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,715 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,561 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,597 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان