امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعلام نتایج آزمون شهرداری ها
تو حوزه لالجین در همدان یه سری از دوستان من بودن که دفترچه آرشیتکت رو جلوشون گذاشتن در حالی که برای کارشناس شهرسازی سر جلسه رفته بودن! سر همون جلسه دوباره دفترچه صحیح رو براشون آوردن ولی جایی یادداشت نشد که اینا پاسخنامشونو با کلید کارشناس شهرسازی تصحیح کنن و به احتمال 99 درصد کلید آرشیتکت رو روی پاسخ نامه هاشون گذاشتن! و دوستان ما هم پاسخنامه شونو پاک کردن و به دفترچه صحیح پاسخ دادن!!!!
ولی من در حوزه ملایر بودم و کد دفترچه ام رو تطبیق دادم و کلا سوالات هم مربوط به رشته ام بود ! پس این چه صحبت چه تعریف !2
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۲:۲۴ صبح)Mahbobe-G نوشته است: تو حوزه لالجین در همدان یه سری از دوستان من بودن که دفترچه آرشیتکت رو جلوشون گذاشتن در حالی که برای کارشناس شهرسازی سر جلسه رفته بودن! سر همون جلسه دوباره دفترچه صحیح رو براشون آوردن ولی جایی یادداشت نشد که اینا پاسخنامشونو با کلید کارشناس شهرسازی تصحیح کنن و به احتمال 99 درصد کلید آرشیتکت رو روی پاسخ نامه هاشون گذاشتن! و دوستان ما هم پاسخنامه شونو پاک کردن و به دفترچه صحیح پاسخ دادن!!!!
ولی من در حوزه ملایر بودم و کد دفترچه ام رو تطبیق دادم و کلا سوالات هم مربوط به رشته ام بود ! پس این چه صحبت چه تعریف !2
کاملا درسته این موضوع در بعضی استان ها گزارش شده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، niloofar83
(۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۲:۲۴ صبح)Mahbobe-G نوشته است: تو حوزه لالجین در همدان یه سری از دوستان من بودن که دفترچه آرشیتکت رو جلوشون گذاشتن در حالی که برای کارشناس شهرسازی سر جلسه رفته بودن! سر همون جلسه دوباره دفترچه صحیح رو براشون آوردن ولی جایی یادداشت نشد که اینا پاسخنامشونو با کلید کارشناس شهرسازی تصحیح کنن و به احتمال 99 درصد کلید آرشیتکت رو روی پاسخ نامه هاشون گذاشتن! و دوستان ما هم پاسخنامه شونو پاک کردن و به دفترچه صحیح پاسخ دادن!!!!

برای منم همچین اتفاقی افتاد...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
سلام. من رشت شرکت کرده بودم واسه کارشناس شهرسازی...
آخه -200 دیگه چه جور درصدیه؟!!!!!
بعد چرا درصدام تکرار شدن؟ 2تا 73.33 و 2تا 37.77 ؟؟؟؟
معدل میشه 4252؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟7

عمومی 1 53/33
عمومی 2 64/44
عمومی 3 4/44
عمومی 4 73/33
عمومی 5 33/33
عمومی 6 37/77
اختصاصی 1 73/33
اختصاصی 2 11/11
اختصاصی3 37/77
اختصاصی 4 -200/00
اختصاصی 5 -200/00

معدل کل عمومی 44.32
معدل کل اختصاصی 40.73
معدل کل 4252

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
Star 
تا اونجایی که من شنیدم در برخی حوزه ها مثل فارس سوالات با پست ثبت نام شده مغایرت داشته مثلا برای پست کارشناس شهرسازی سوالات آرشیتکت توزیع شده بوده که الان بدین وسیله عذرخواهی کردند که امتحان مجدد برگزار کنن اما انگار دوباره اشتباها برای خیلی ها به جای اعلام نتیجه این جمله نوشته شده:huh::shy:13
آخرین ارسال های من :

:heart: در سقوط هم می توان با صلابت بود

این را آبشار گفت:heart:[font=Verdana] [/font]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
قبل از آزمون نوشته شده سئوال تخصصی مربوط به رشته تخصصی فرد شرکت کننده به نظر من اون سئوالاتی که برای پست کارشناس شهرسازی زده بودند باید اصلاح می شد به طور مثال چند کتاب عمومی تر معرفی می شد که سه گرایش شرکت کننده یعنی عمران، شهرسازی و جغرافیای شهری با عدالت و آمادگی بیشتری امتحان را به پایان رسانند

پاسخ
سلام
ببخشیدا مهندیای عزیز خودتونم میدونین این آزمون سرکاری بود همه ی استخدام ها در ایران سرکاری بود بن به چند دلیل:
مثلآ:
کدوم عاقلی کسیرو که چند سال به عنوان شخص قراردادی یا بصورت پیمانی در یک پست برای شهرداری کارکردرو میذاره بیرون و کسیرو بدون تجربه ی کاری بجای اون وارد سیستم میکنه؟؟؟؟؟؟
خداوکیلی هیچکس ,,,,,
طرف تازه به مسائل کار وارد شده ,دولت اینقدر واسش هزینه کرده حالا بیاد با یه ازمون یکی دیگرو بذاره جاش روز از نو روزی از نو
اگه دوستان واقعا میخوان وارد یه ارگان دولتی بشن نیاز به آزمون ندارن,{{{معرف}}} کافیه؛
بعدش کدوم آزمون اینقدر ناواردانه برگذار میشه؛زمان آزمون 3 بار تغییر کرد؛بنا به چه دلایلی خدا میدونه
منابع آزمون بصورت کاملا تابلو کلی و فاقد سرفصل بود{تازه اونم که دیر اعلام شد}
خدا شاهد من تو یه رشته ی دیگه شرکت کردم منبعش که اونا معرفی کرده بودن یچیز دوروور 2000_2500صفحه بود تا اونجاکه من میدونم تعداد سوال داده شده برای کل35 فکر کنم؛اونم تستی نکات بسیار ریزو بی اهمیت,بهونه نیستا ولی خوب خ . . . که نیستیم نفهمیم سرکار بودیم؟؟
رفتیم سر امتحان رو برگه ی پاسخ نامه زدن کاردان .... در صورتی که اصلا کاردان تو جذب تو رشته تو کل استان ها نبود؟؟
این رشته خودش کارشناسیرو داره در شهرداری ای که ما براش آزمون داده بودیم که6 سال سابقه کار داره؟؟؟؟اخه ممکن
اونو بگن دیگه نیا ماکسهدیگرو جذب کردیم
خداشاهد من چیزایی میدونم از سرکار بودن این آزمون که شاخ درمیارین
آخه کسیکه واسه حراست امتحان داره صبح تو صف نونوائی چه غ . . . داره میکنه؟؟؟؟؟
چی بگم . . . .
بعد تو اعلام نتایج باز هم 3بار تغییر کرد؟؟؟؟
آقا ختم کلام 20تومنامون پول {پاتختی} بود که جمع کردن
ایشالله عروس و داماد خوشبخت بشن . . . . . .
بیخیال ما خدارو داریم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,927 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,748 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,592 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  مهم >>> نتایج ارشد دانشگاه آزاد 1393 godonly. 0 1,645 ۱۳۹۳-۶-۶، ۰۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,085 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نجران
  نحوه امتیاز دهی ب وبلاگ ها sadatmirmoradi 0 612 ۱۳۹۳-۴-۳۱، ۰۸:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sadatmirmoradi
  اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله برای همایش ها Brightness 22 7,667 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان alireza 6 3,049 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۲:۱۹ عصر
  ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت alireza 0 1,066 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۲:۴۷ عصر
  کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,597 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان