امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون
سلام بچه ها..منم علوم تحقبقات تهران قبول شدم طراحی شهری..ولی خب سراسری می رم...ایشالا شما جای ما برین...نگران نباشید...امیدوارم همتون تکمیل ظرفیت قبول بشید111

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan
دوستان ميشه بفرماييد رتبه و تراز آخرين کسي که در رشته برنامه ريزي شهري دانشگاه علوم تحقيقات قبول شده چند بوده ؟
اگه تهران مرکز هم بفرماييد و قزوين واقعا ممنون ميشم
آخرین ارسال های من :
پاسخ
ممنون لطف دارین.خوش به حال داره مگه.اینم یه دانشگاه مثل بقیه دانشگاه هاست.معجزه که نمی کنن توش.به نظر من مهم خود دانشجو که باید راه درست و انتخاب کنه وگرنه استاد جز راهنمایی کاره دیگه می تونه بکنه؟
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
به همه دوستان تبریک میگم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
ار مدیریت سایت تشکر میکنم که با پشتکارو دلگرمیشون همه مارو حمایت کردن ممنون آقای علیرضا میتونم به جرات بگم اگه با این سایت آشنا نشده بودم مسیر زندگیم الان اون چیزی که میخوام نبود
از خانوم ارکیده هم به خاطر جزوه های خوبشون و کمک کردنشون در انتخاب رشته و دانشگاه تشکر میکنم
و از تک تک اعضای ایران شهرساز به خاطر هم فکری ها شون کمال تشکر و قدر دانی و دارم
امیدوارم از این به بعد بتونم برای این سایت مفید باشم
بازم تبریک میگم به همه کسایی که قبول شدن 113

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، shokri
(۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۷:۵۲ صبح)zolatan نوشته است: سلام.حقیقتش من که دست گرمی رفته بودم سر جلسه و کلا آزمون عملی یه سازمان فضایی کشیدم اومدم بیرون.موندم چجوری قبول کردن مارو.الانم نمیدونم برم یا نرم.ولی احتمال زیاد نرم علوم تحقیقات.شما برو جای ما3
من چون رشته ام شهرسازی نبود و قبل از کنکور آزاد کلاس نرفته بودم برای آزمون عملی هیچ کاری نکردم و نتیجه این شد که شد!حالا واقعا نمی دونم اینها در اعلام نتایج اولیه به اندازه ظرفیتشون اعلام کردن یا با توجه به تجربه بیشتر از ظرفیت اعلام کردن و تکمیل ظرفیتی در کار نخواهد بود7. به هر صورت شما هنوز از صندلی خودتون در علوم تحقیقات کامل صرف نظر نکردین که به ما تعارفش کنین!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
[highlight=#ffffff]از عجایب دانشگاه ازاد تکمیل ظرفیتشه[/highlight]
[highlight=#ffffff]کاری هم نداره کیا اومدن و نیا مده اند. معمولا بچه هابه همان اندازه ظرفیت ترم اول در ترم دوم یا همان تکمیل ظرفیت می توانند تجربه ------ از دانشگاه ازاد را داشته باشند. اینقدر دست و دلبازی نکنید. فقط یه مشکلی که هست شاید تو تکمیل ظرفیت یه دانشگاه دیگه بیفتید اینم از عجایبه! راستی دانشگاه ازاد سه بار تکمیل ظرفیت داره نه دوبار!!!!!!!!!!!!!!![/highlight]
[highlight=#ffffff]دوستم اصفهان زده بود در تکمیل ظرفیت سوم تبریز قبول شد. دانشگاه ازاد هیچکی رو ناامید نمی کنه. مگه دیگه واقعا نشه[/highlight]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها میشه رتبه و درصدتونوم بذارید1

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام.من برنامه ریزی شهری واحد علوم نحقیقات رتبم 387 شده نمرمم 5005.به نظرتون تکمیل ظرفیت کرمان یا جای دیگه ای قبول میشم؟اخرین نفرم رتبش 55 نمرشم 6605 هستش.راهنمایی می خوام.با تشکر.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام بر همه ی بچه هایی که دانشگاه قبول نشدن.

چرا انقدر قبولی توی دانشگا واسمون مهم شده، ماکه دیگه تواین دانشگاه نه چیزی یاد می گیریم و نه چیزی درک می کنیم. از لحاظ فرهنگی که دانشگاهامون مردن. چرا دیگه انقد زور دانشگاه میزنیم. بیرون که کار نیست پس غصه ی چیو می خوریم؟
        تمام بچه های کلاس ما ارشد قدل شدن . میشه بگین به چه دردی می خوره ؟ میشه بگین کی تموم میشه این کارهای بی فایده؟

من واقعا هیچ ذوق و شوقی واسه دانشگاه ندارم و واقعا حاضرم برم به ادامه ی سربازیم برسم تا برم دانشگاه. ما حتی نمی تونیم واسه هفته ی بعدمون تو این جا برنامه ریزی کنیم.
        بچه هایی که قبول نشدین به هیچ وجه غصه نخورین که هیچی از دست ندادین و اگر یکمی زرنگ باشین خیلی چیزای با ارزش تر از ارشد می تونین بدست بیارین.
        آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
        پاسخ
         سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,074 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,924 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,734 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,573 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,469 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,201 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,035 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
          شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 1,013 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان