ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
11
RE: دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf
salam. man dobar download kardam, nmishe, eror mide, chikar konam?

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط atelieahjam
    12
    (۱۳۹۳-۸-۷، ۱۱:۱۹ صبح)haqiqatparast نوشته است: salam. man dobar download kardam, nmishe, eror mide, chikar konam?

با سلام

همین الان هر 3 تا پارت رو دانلود کردم و فایل کاملا سالم هستش و اجرا میشه و هیچ خطایی در مراحل دانلود و گشایش فایل دریافت نکردم ، ممکنه شما پس از دانلود بصورت فایلی ناشناس در سیستم ببینیدش که با هیچ برنامه ای باز نمیشه ، در اینصورت فایل را در حالت تغییر نام قرار داده و بدون تغییر در نام فقط عبارت لاتین ( RAR. )  ( دات رار ) را در انتهای نام فایل اضافه کنید تا فایل توسط برنامه  WinRAR شناخته بشه و با اجرای پارت اول فایل پی دی افی داخلش رو خارج کنید.

موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط Brightness
    13
    اصلا امکان باز شدن فایل ها نیست که بشه توی یه فولدر گذاشت. به محض باز شدن ارور میده. فایل ها خراب اند. لطفا کمک کنید.

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط atelieahjam
      14
      (۱۳۹۳-۱۲-۲۴، ۰۹:۰۶ عصر)MahDC نوشته است: اصلا امکان باز شدن فایل ها نیست که بشه توی یه فولدر گذاشت. به محض باز شدن ارور میده. فایل ها خراب اند. لطفا کمک کنید.

سلام دوست گرامی

لطفا فایل ها را جدا جدا اجرا نکنید ، چون نتیجه ای نمیده ، این فایل پارت بندی شده و در سه مرحله برای دانلود گذاشته شده ، وقتی هر سه تا پارت رو دانلود کردید ، هر سه تاشو در یک پوشه بگذارید و فقط پارت شماره یک رو اجرا کنید تا فایل دوباره به حالت اولیه خودش بصورت یکپارچه دربیاد.

موفق باشید

سپاس شده توسط alireza ، Brightness
      15
      باسلام
      نیاز به سرانه های منطقه 6 تهران به تفکیک ناحیه دارم
      ممنون میشم اگه مساعدت بفرمایید

آخرین ارسال های من :
      16
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۴:۲۱ عصر)Mahhdy نوشته است: باسلام

یکی از اعضا در حال آپلود در سایت اربان شاپ می باشد احتمالا مشکل شما حل شود.
      آخرین ارسال های من :

17
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۶:۳۰ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۴:۲۱ عصر)Mahhdy نوشته است: باسلام

یکی از اعضا در حال آپلود در سایت اربان شاپ می باشد احتمالا مشکل شما حل شود.
      ببینید این مشکل شما را حل می کند
      http://urbanshop.ir/product-934-Detailed-Plan.aspx

18
      واقعا ممنون!خداخیرتون بده!نمیدونم چطور تشکر کنم ازتون!

آخرین ارسال های من :
        19
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
        توجه و تذکر مهم
        قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
        این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
        دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
        پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
        دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

20
        سلام
        من همه قسمت هارو در یک پوشه گذاشتم اما خب تغییری ایجاد نمیشه
        یعنی در نهایت همون فایل 40 صفحه ای هست که قبل از این کار هم بود
        آیا این فایل 40 ص کامله؟

سلام
        آیا این فایل 40 ص کامله؟

سلام
        آیا این فایل 40 ص کامله؟

سلام
        آیا این فایل 40 ص کامله؟

آخرین ارسال های من :
          موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            مهم: دانلود رایگان خلاصه پایان نامه-رساله معماری rezahuman9 1,656 ۱۳۹۴-۱۱-۱۹، ۰۸:۱۶ صبح
          آخرین ارسال: rezahuman9
            دانلود طرح تفصیلی منطقه 12 تهران .pdf alireza 13,447 ۱۳۹۴-۹-۱۰، ۰۹:۱۱ عصر
          آخرین ارسال: vggoodarzi
            دانلود پاورپوینت تحلیل مرکز فرهنگی ژان ماریو تیجیبائو - رنزو پیانو atelieahjam 5,053 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۶:۱۵ صبح
          آخرین ارسال: setare.tanha
            دانلود شیت بندی با فتوشاپ چگونگی شیت بندی طرح معماری atelieahjam 5,938 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۳:۵۲ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            دانلود پاورپوینت مصالح ساختمانی پرلیت atelieahjam 2,759 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۴:۱۴ عصر
            دانلود پاورپوینت آشنایی با معماری اسلامی شیوه خراسانی atelieahjam 3,913 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۵۶ عصر
            دانلود پاورپوینت سیستم ساختمانی ترونکو atelieahjam 4,507 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۳:۴۹ عصر
            دانلود پاورپوینت معماری معاصر - معماری فولدینگ - فرشید موسوی atelieahjam 4,315 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۳:۰۴ صبح
            دانلود پاورپوینت هتل سوتليا atelieahjam 3,892 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۹ عصر
            دانلود پاورپوینت معبد آناهیتا atelieahjam 3,534 ۱۳۹۳-۵-۲۰، ۱۱:۲۲ عصر
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            کیوسک روزنامه فروشی ۲-۱۷ saeed nasiri majd ElnazBhz8080 نمونه اسکیس(vip-1)
            تعمیرات لباسشویی ارج ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
            بهینه سازی محتوای سایت ۲-۱۲ chemistry21 chemistry21 گفتگوی آزاد
            آخرین اطلاعیه ها و اخبار جدید سایت سازمان سنجش آموزش کشور ۱-۲۸ MHAKBARI raminrezaeian اطلاعیه و اخبار سایت
            غیر رایگان  خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر ... ۱-۲۵ shamim Bahare79 تحقیقات ،جزوات(vip-2 معماری)
            استخدام شهرساز ۱-۲۲ Zanjan Zanjan اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
            انواع ساندویچ پانل ضد صوت کدام‌اند؟ ۱-۱۸ آریابارون آریابارون گفتگوی آزاد
            برگزاری افتتاحیه ۱-۱۷ rabinvip rabinvip گفتگوی آزاد
            درخواست غیر رایگان  جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ۱۲-۲۱ ehsan12 Fariifarii جزوه های معماری
            فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi کتاب های برنامه ریزی شهری
            فروش ویژه  پکیج کامل کنکور ارشد برنامه ریزی شهری (کیمیافکربزرگ) ۱۱-۲۵ saeed.ghiabi saeed.ghiabi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            خبر ویژه  تخفیفات ویژه ی همایش ها و کنفرانس ها برای اعضای ایران شهرساز ۱۱-۹ Sahab charleyjain اخبار همایش ها
            دانلود جزوه آموزش برداشت و رولوه وضع موجود بنا ۱۰-۲۰ atelieahjam 136415 تحقیقات و جزوات
            دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، ن... ۱۰-۱۹ atelieahjam aah قوانین و مقررات شهرسازی و معماری
            دانلود طرح تفصیلی منطقه 6 تهران .pdf ۱۰-۷ alireza Faezeebrahimi@web.de طرح،پروژه
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل