امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تشکر نکنید ....لایک جایگزین تشکر شد...دیدن مطالب تا قبل از تشکر هم حذف
تشکر مهندس بابت ایده جالبتون اینطوری باعث میشه حداقل ارسال کننده یه قوتی بگیره و ارسال هایه بیشتری داشته باشه چه بسا ادمایی بودن ارسال داشتن در سایت اما به دلیل اینکه هیچ تشکر وبازدیدی از مطالبشون نمیشد دیگه فعالیت نمی کردن من که موافقم با این کار حالا چه همه مطالب چه فقط مطالبه خاص113
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، godonly.
کاربران گرامی، دوستان عزیز و مهندسین و تحصیل کرده های متشخص...

می تونیم خیلی محترمانه تر و مودبانه تر نظراتتمون رو بیان کنیم.

مهندس baranam_1365 شما به عنوان یه مهندس شهرساز تا حالا فایلی ارسال کردین واسه انجمن؟؟؟

شاید 10 ماه از عضویت شما در این سایت میگذره.... در قبال مطالبی که استفاده کردین و فایل هایی که دانلود کردید آیا مطلب یا فایلی رو به اشتراک گذاشتید؟؟

به نظرتون خیلی کار اشتباهی از فردی که 10 ماه در سایت عضو بوده و دو روز 19 ساعت و 43 دقیقه در سایت آنلاین بوده بخوایم در قبال فایلی که استفاده می کنه تشکر کنه؟؟؟؟

ببینید مهندس میگم راحت طلب شدیم نگین نه!! میگم نمک نشناس شدیم نگین نه!!

نظرتون چیه اینجا رو فروشگاه کنیم و فایلا و نکات رو بفروشیم؟؟؟

خداوکیلی کدوم سایت واسه کاربراش مجانی یا با هزینه کم این کارا رو انجام میده؟؟؟

یه کم انصاف داشته باشین دوستان. این تشکرات نه چیزی از تشکر کننده کم می کنه و نه چیزی به نویسنده مطلب اضافه ...

ولی خوب خیلی چیزا رو نشون میده، حق شناسی، انصاف و ...
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos ، Sadeghpour ، alireza ، shahryar ، .Utopia ، godonly. ، 3pi ، parasto_gh
سلام و خسته نباشید به همه...خصوصا مهندس دهقان عزیز
با این طرح زیاد موافق نیستم

طرح شما مثل طرح تعطیل کردن تهران به خاطر آلودگیه(یعنی اصل مشکل رو حل نمی کنه)
شما وقتی یه چیزی می خواین به کسی بدین،
حتما اون طرف اول باید تشکر کنه؟؟؟؟؟؟؟
کمک به دیگران باید بدون منت باشه و کسی که واقعا کمک می کنه نیازی به تشکر نداره
با این طرح من ازین به بعد تشکر و سپاس ها رو نگاه نمی کنم ...چون میدونم که اجباریه

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، .Utopia ، parasto_gh
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۵:۰۸ عصر)baranam_1365 نوشته است: چرا نظر من پاک کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
جالب خودتونم میدونید کارتون زشته و ایده ی بسیار بی خودی بوود
کی نظر شما را پاک کرده؟ لطفا در نوشتن مطالبتون رعایت ادب را بفرمایید
این نظر شماست که وجود داره و دوبار هم ارسال کرده اید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid41024
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، Ƒanos ، godonly.
(۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۶:۲۰ عصر)Sadeghpour نوشته است: سلام و خسته نباشید به همه...خصوصا مهندس دهقان عزیز
با این طرح زیاد موافق نیستم

طرح شما مثل طرح تعطیل کردن تهران به خاطر آلودگیه(یعنی اصل مشکل رو حل نمی کنه)
شما وقتی یه چیزی می خواین به کسی بدین، [b]حتما اون طرف اول باید تشکر کنه؟؟؟؟؟؟؟

کمک به دیگران باید بدون منت باشه و کسی که واقعا کمک می کنه نیازی به تشکر نداره
با این طرح من ازین به بعد تشکر و سپاس ها رو نگاه نمی کنم ...چون میدونم که اجباریه

موفق باشید

سلام
این طرح فقط برای یک تالار که نکته های کنکوری را دوستان میگذارند بود و فعلا مطالب این تالار برای اعضا امکان پذیر است.
برای تمام تالار های سایت به هیچ وجه چون خیلی به ضرر سایت میشه و مطالب در گوگل ثبت نمیشه
اعضا هم نگران نباشند چون سایت همیشه به نظرات احترام میگذارد و سایت همه کارهایش را با مشورت با مدیران و اعضا جلو می برد و علت موفقیت هم همین بوده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط قاصدک ، arvik ، .Utopia ، godonly. ، parasto_gh
سلام
منم با این کار موافق نیستم به نظر من تشکر کردن نباید اجباری باشه، تشکر چیزیه که هر کس اگه واقعا مطلب براش مفید بود اگه دوست داشت انجام بده وقتی طرف مطلب رو هنوز نخونده چطوری باید ازش انتظار تشکر داشت؟
به نظر من اگه میخواین این کارو انجام بدین در قالب تشکر نباشه....در قالب یه چیزه دیگه حالا اسمش رو هر چیزی میشه گذاشت....
ببخشید
آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
پاسخ
سلام
فکر می کنم یک مساله ساده، به سادگی، از سادگی خارج شده21 اگر بخوایم به بار معنایی هر کلمه توجه داشته باشیم، می تونیم خیلی راحت به نتیجه برسیم.
اصولا ( یا فروعا!65) تشکر یعنی اینکه شما حال کردید از یکی تقدیر کنید؛ یعنی اختیار
خلاصه بخوام بگم، برای هدفتون که هدف درستی هم هست، می تونید از راه های بهتر استفاده کنید. به جای استفاده از تشکر اجباری، از اهرم های دیدن محتوا صرفا در صورت عضویت، قرار گرفتن فایل در وی آی پی و یا حتی درفروشگاه، امکان استفاده از فایل در صورت عضویت در یک گروه ویژه (مانند همون کارگروه هایی که قبلا هم تجربشو داشتیم) و حتی بهتر و بالاتر از همه اینها استفاده از امتیازاتی که هرکسی جمع کرده! به هرحال این امتیازات یک ظرفیتو فراهم کرده که تا الان بلا استفاده باقی مونده. خب وقتی کسی امتیاز بالاتری داره، یا فعالیت خوبی داشته و یا فایل هایی رو در سایت قرار داده و بنابراین حق استفاده بیشتری هم پیدا می کنه.
پیشنهاد می کنم اجازه بدید تشکر همچنان به قوت خودش همون تشکری باقی بمونه که یکیشم هزارتاست15
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط saminta ، arvik
شما وقتی توی خیابون به یکی کمک میکنین(مثلا بارش سنگین اونهارو ازش می گیرین وتایه جایی میرسونین ) بدون اینکه فردازشماتقاضای کمک داشته باشه انتظارتشکردارین .............؟تشکربه زورنمیشه
آخرین ارسال های من :

خدایا!

انتهای دریا رابرکه ها نمی فهمند

پس ببخش اگر گاهی گم می کنم نشانت را
پاسخ
مهندس دهقان پیشنهاد میکنم یه رای گیری بزارید ،فکر میکنم بحث و تبادل نظر بس باشه 1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، 3pi
سلام
به نظر منم خب این خیلی خوبه که از دوستامون به خاطر وقتی که میگذارن و فایلهای به این خوبی رو در اختیار همه قرار میدن تشکر کنیم. در واقع این تنها کاریه که میتونیم در مقابل زحمتی که کشیدن انجام بدیم. ولی وقتی که این تشکر به صورت قانون دربیاد که دیگه نه لطفی واسه تشکر شونده داره نه تشکرکننده!65 آخه دیگه اسمش تشکر نمیشه! در واقع میشه یه جور اعلام اینکه مطلبتون خونده شده!3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒanos

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هشدار دانشگاه آزاد درباره سوء استفاده از خدمات دانشجویی mina91 0 1,269 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: mina91
  دوستان خواهشا کمک کنید حایتیه خیلی هم s1s2s3 1 1,650 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  بچه های خواهشا چند تا الگوی کف سازی و جداره سازی در فضای شهری میخوام s1s2s3 1 1,594 ۱۳۹۲-۹-۲۸، ۱۱:۱۵ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بالاخره فایل تصویری اموزش اسکیس صدیق و شنگه پور آماده قرار گیری در سایت شد s1s2s3 1 2,101 ۱۳۹۲-۸-۱۶، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: 6zahra9
  شوک دانشگاه ازاد . دکتر فرهاد دانشجو ساعاتی پیش از کازر برکنار شد s1s2s3 5 3,459 ۱۳۹۲-۶-۲۸، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  این خبر باطل شد : نتایج ارشد دانشگاه آزاد فردا چهارشنبه 13 شهریور godonly. 10 5,366 ۱۳۹۲-۶-۱۳، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  برگزاری مسابقه بزرگ طراحی با جایزه 800000 هزار تومانی نفرات اول تا هشتم s1s2s3 20 8,100 ۱۳۹۲-۵-۱۸، ۱۱:۲۱ عصر
  به احترام همه دوستان تمام قیمیت ها را تا 10 دقیقه دیگه بر میدارم مجانی بیاد s1s2s3 6 2,529 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۰۸:۵۴ عصر
  اولین کتاب مهم دکتری از طرح ها و برنامه های بهزادی فر s1s2s3 5 2,837 ۱۳۹۲-۵-۱۴، ۱۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  کسی پلان یا تصویری از طراحی ورودی یک شهر داره s1s2s3 3 1,757 ۱۳۹۲-۴-۲۹، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان