امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند
والا تا پارسال که من درگیرش بودم گویا قضیه اینتوری که 3 نفر اول هر دانشگاه بدون کنکور می تونن تو همون دانشگاه ارشد بخونن.در این میان بعضی از دانشگاه ها که عمدتا دانشگاه های تهران این کار و نمی کنن میان بین خودشون نامه رد و بدل می کنن و اعلام می کنند که حاضریم شاگردهای ممتاز شمارو بدون کنکور پذیرش کنیم(باید از آموزش پرس و جو کنید ولی معمولا نامه ای بیاد روی برد دانشگاه می زنند). ضمنا شاگرد اول هام توی کنکور رتبه نهاییشون یعنی بعد از مرحله دو یک سوم یا یک چهارم میشه که البته آگه سال آخر هستین باید حداکثر تا آخر تیر نمره پایان نامه شما ثبت بشته چون باید خیلی زود اسامی رو برای سازمان سنجش بفرستن تا تاثیر بده.این تا پارسال بود دیگه امسال و خبر ندارم همون مونده یا نه113
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند - توسط zolatan - ۱۳۹۱-۱۰-۲۶، ۱۰:۰۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت alireza 1 1,406 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,803 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  من در حال حاضر دانشجوی ارشد مهندسی معماری هستم alireza 0 903 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,583 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  ثبت نام مرحله دوم کنکور ارشد nazi2189 5 2,892 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۳:۵۳ عصر
آخرین ارسال: ehsan7550
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,041 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  درخواست راهنمایی از دانشجویان ارشد و دکتری شهرسازی imanataei 7 2,889 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,637 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: dementor
Exclamation محاسبه قوس(کمک فوری) serafina 3 1,945 ۱۳۹۲-۱۱-۲، ۱۰:۲۳ صبح
آخرین ارسال: serafina
  دوستان برنامه ریزی شهری کمک کنید .....؟؟؟ kiana7822 5 2,704 ۱۳۹۲-۱۰-۱۰، ۰۲:۰۵ عصر
آخرین ارسال: امير سويزي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان